Moje najlepše i najdraže

Direkt

Elita
Poruka
17.571
Držim moju Jelenu u ruci i pomislih: " ah, znaš li kako volim tvoj dodir, tvoju zlatnu tečnost i savršenu liniju.. od tebe nema lepše. "

Niko i ništa mi ne pruža takav užitak, ne pruža mi svoje savršenstvo kroz bezuslovnu i obostranu ljubav..

Šta vama najviše znači u životu?
 
Držim moju Jelenu u ruci i pomislih: " ah, znaš li kako volim tvoj dodir, tvoju zlatnu tečnost i savršenu liniju.. od tebe nema lepše. "

Niko i ništa mi ne pruža takav užitak, ne pruža mi svoje savršenstvo kroz bezuslovnu i obostranu ljubav..

Šta vama najviše znači u životu?

Drz'te mi glavu, pegla mi se... :bljak: Bezi bre Direktu, papucaru najobicniji... :P

@tema

Najvise moji bliznji, sta drugo...

Hm, kada se izuzmu dragi ljudi, onda mi je u životu najlepši onaj osećaj posle pola dana igranja basketa. Jao, ta neobična iznemoglost je blaženstvo...

Ne razumem, tvoji dragi ljudi su ti najlepsi osecaj tj. oni ti pruzaju najlepsi osecaj?
 
you_dont_say_Brown_Egg_VS_White_Egg-s299x220-244800-580.jpg

Lose si se izrazio...
 
Držim moju Jelenu u ruci i pomislih: " ah, znaš li kako volim tvoj dodir, tvoju zlatnu tečnost i savršenu liniju.. od tebe nema lepše. "

Niko i ništa mi ne pruža takav užitak, ne pruža mi svoje savršenstvo kroz bezuslovnu i obostranu ljubav..

Šta vama najviše znači u životu?

Što kaže math, pored dragih osoba(čitaj porodice) to bi bilo "zdrav razum" i individualnost. Ovo drugo često osećam da sam odavno izgubio, dok ovo prvo stalno strepim da ću izgubiti ili se osećam da već jesam(mada nam je to u genima)
 
Sad se nešto mislim, ipak je žudnja za spoznajom sveta ispred osećanja fizičkog blaženstva... U tom smislu, ipak bih, odmah posle bliskih ljudi po značaju kao najvažniju rangirao baš čežnju za ulaskom u dubine mehanizama prirode i njihovu spoznaju.
 
Najdraže.. Kada vidim iskren osmeh.. To odavno nisam videla.. A poslednji put kada sam videla, umalo da sam zaplakala...
Moje odeljenje ( izuzev budala ).. Odlično!
A najlepše... :D Moja porodica ( to je i najdraže ).. :D
 
a ne, jednu sam ljubio jutros i isisao njenu tečnost, tek predveče idem po nove :D
Šta ti misliš da ja imam para da ceo dan cirkam :lol:?

Pa, kad bih imao kintu verovatno i bih cirkao stalno,al ebiga.sad moram da se organizujem nekako.
znaš, svim ženama je potrebna kinta za održavanje, samo što moja Jelena nudi svaki put užitak zauzvrat, dok ove ostale to ne nude stalno :lol:
 
a ne, jednu sam ljubio jutros i isisao njenu tečnost, tek predveče idem po nove :D
Šta ti misliš da ja imam para da ceo dan cirkam :lol:?

Pa, kad bih imao kintu verovatno i bih cirkao stalno,al ebiga.sad moram da se organizujem nekako.
znaš, svim ženama je potrebna kinta za održavanje, samo što moja Jelena nudi svaki put užitak zauzvrat, dok ove ostale to ne nude stalno :lol:

Pisem ovaj post samo da ti pravim zazubice posto imam 3 flajke :P
 

Back
Top