Quantcast

Kulturološki bliži Srbima: Hrvati ili Bugari?

Srbi su sličniji?

• Ukupno glasova
    6
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nataša Rostova

Buduća legenda
Poruka
31.269
Ti kad popizdis na nekog pa galamis.

:D

Jer zaslužuju ... debilani ... tri strane teme , a da niko ne kaže - alo debilu šta pišeš

Posle im krvi svi na vlasti do cara Dušana ... ma jeste .. ovde dozvoljava i diskutuje na ovakvu postavku ,a ode pa pljuje kralja Aleksandra , AV, Đinđića i slične

Da su takvi na vlasti , kao ovi ovde, ne bi postojala ova država ni u sećanju, a kamo li na mapi ... svaki debil ih prevsela na "hajde samo da diskutujemo" pa im zavuče.

Poruka
9.052
Jer zaslužuju ... debilani ... tri strane teme , a da niko ne kaže - alo debilu šta pišeš

Posle im krvi svi na vlasti do cara Dušana ... ma jeste .. ovde dozvoljava i diskutuje na ovakvu postavku ,a ode pa pljuje kralja Aleksandra , AV, Đinđića i slične

Da su takvi na vlasti , kao ovi ovde, ne bi postojala ova država ni u sećanju, a kamo li na mapi ... svaki debil ih prevsela na "hajde samo da diskutujemo" pa im zavuče.
Inace Natasa, ja mislim da smo mi Hrvati i Srbi jedni drugima blizi od najrodjenije brace.
Padni mi na grudi sestro moja slatka, voljena.

Rayela

Legenda
Moderator
Poruka
65.724
Niko normalan ovu temu ne može shvatiti ozbiljno, de su mladi tu je i šala mehehe

Al što kaže Rayela, narod je na istoku najebavao od Bugara sto puta gore nego od nemaca, kao što se u mom kraju najebavalo od Hrvata sto puta gore nego od nemaca isto
Zapravo jeste uvredljiva tema a ja se sprdam sve vreme

Svi mi imamo neke pretke koji su "ucestvovali" u oba "balkanska rata" i to se ne zaboravlja.
A WWII bila je soft varijanta za taj tamo narod, ali su opet Bugari vodili glavnu rec.
I sad ja recimo imam neke slicnosti s njima. Pa vise imam sa Rumunima iako su nam jezici
totalno razliciti.

Poruka
21.099
Pa tebi su OK, ne poznajes ih.
Ne poznajem a bilo ih je 8 u istom razredu u osnovnoj školi,sa mnom? Jako su nam slični a Hrvati su mahom neobrazovani, ne znaju svoju istoriju, ne razlikuju č,ć,dž,š,dž a uče u školi, ne znaju latinski a ukrali su spomenike sa latinskim natpisima od Italijana, licemerni su, mešaju inteligenciju i licemerje, stalno lažu...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.