Kritikujte me! Nemam ni malo morala i zasluzujem bol

Kiika: Ne mogu da ostavim svoj stan, ovo je jedini dom koji sam imala u posledjih 11 godina.
nemoj da ostavljas stan.
ostavi muzicara u petoj deceniji (ili je vec sesta, nisam skapirala da li je on na pocetku price imao 48 ili trenutno ima 48).
ili sacekaj da on ostavi tebe, ali se bojim da takvi tipovi ne ostavljaju nikoga...


Kiika: Emocionalno ne mogu da podnesem, do sada sam podnosila, ali poslije 1,5 god, sad ga vec volim - njega koji je takav kakav jeste.
:roll: polakote sa tom ljubavlju... setimo se 6 pitaj-boga-gde-su dece...
 
mi sada treba da te kritikujemo i nanosimo ti bol ili mozemo da kritikujemo njega? sta te vise boli da udarimo po tome, mi forumske ajkule zeljne sveze krvi?

sad: situacija je gadna
imas vise opcija (imas, imas)
preselis se (kukavicki, al sad...)
kazes mu da si se zaljubila pa ako on reaguje kao skot (99% sansi da hoce) nece ti biti tako zao sto ste se rastali
jedino sto ne valja za tebe je da ostanes tako i da mu se jako svidjas u pauzama kad njegovu devojku boli glava. fin covek zna koliko ima dece i sa kim, makar bio i muzicar

strasno kako su ovde svi liberalni :lol:
a na sam spomen zdravka bajage ozive podforum
 
Eh, hvala svima na odgovorima! Svi ste pomalo u pravu. Ne slazem se samo sa onim postovima koji su naveli da je problem to sto on ima 48 god. Najgora stvar je sto sam citav zivot mislila kako sam pametna osoba ali ovo je nesto povrh mene... Svida mi se odgovor koji je izlistao opcije... Opcije jesu takve... razmisljala sam da mu kazem ali onda moram da se pripremim za sve moguce njegove reakcije.

da se preselim (ali nikad necu naci ovako lijep stan, onda moram da prodajem i trazim novi, da se selim...),

da nadem nekoga drugoga (sanse su tako male),

da mu jednostavno kazem (ali otvoriti se znaci izloziti se riziku- sta ako mi kaze nesto sto ce da me ubije?)

da mu nikad ne odgovorim na telefon i totalno ga ignorisem i da se nadam da ce vrijeme uciniti svoje (ali on zivi odmah pored mene, kako da ga izbjegnem)...

Nista od svega toga... a nesto mora da se promijeni.

A to ko je on za vas puno i ne znaci... ja zivim u jednoj baltickoj zemlji...

Pricajte mi jos molim vas
 
A to ko je on za vas puno i ne znaci... ja zivim u jednoj baltickoj zemlji...
I na Baltiku imaju tako tanke zidove da ti čuješ kad upale svetlo??? Ne idem ja nigde iz moje lepe Srbije. :lol:

bug.gif
 

Back
Top