Quantcast

Kritikujte me! Nemam ni malo morala i zasluzujem bol

mojra

Ističe se
Poruka
2.555
tose- imperija (parka) je zadala udarac
a kiika nije pobegla od razularene mase krvozednih forumasa :)
kiika, ako stvarno ne mozes vise da podneses status quo ili bezi ili napadni - ne vidim sta mozes trece da uradis
sta je najgore sto moze da se desi? da ti on kaze da te jako ceni, ali... prestar je za tebe, on te ne zasluzuje, mislio je da si slobodoumnija...bla bla. u isto vreme, da li je to najgore ili najbolje sto moze da ti se desi?
opcija dva: bezis - stan je tesko naci, ali koliko je tek tesko naci mir u takvoj situaciji...pa to nema cenu. opcija jedan opet moze da znaci da ces nakon svega da se selis
bolece te svakako, ne moze da prodje tek tako, sada da li ces da razvlacis sve to ili ces da preseces...

Kiika

Obećava
Poruka
58
mogu da nadem "nekoga" ali ne bih da budem sa nekim koga ne volim i sa kim bi gubila vrijeme... imala sam vezu od pola godine sa nekim ko je bio ok ali nije bio za mene, i sa njim sam provodila vrijeme misleci na komsiju... nije fer bilo sa moje strane. Znaci jedini sa kojim bih mogla da zaboravim na komsiju je neko koga bi mogla da volim i ko bi mene voljeo. E to je tesko naci.

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.198
Izdaj stan nekome koga znas i treba mu smestaj ( drugarica koja studira...itd ) a ti predji u neki drugi...za izvesno vreme....kasnije ces vec videti kako i sta....ili jednostavno preseci i pravi se da ga ne poznajes...ali nisi ti u stanju da to uradis......trece opcije na zalost ne vidim, jer si se debelo uvalila...i to zaista ne mogu da shvatim....sto ne znaci da te osudjujem...

Da nije Beki Bekic....ono ima veliki osmeh...pa mozda je to "skakutanje" od jedne ka drugoj povod za isti....:lol: :p

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.247
1)Odseli se!
2)Nastavi da patis za matorom strvinom koja zivi sa roditeljima (koliko godina imaju njegovi roditelji ? 100? ), koji je toliko privlacan da je zajebao ko zna koliko devojaka i napravio im decu, mozda ce i tebi, ako mu se ne svidjas manje nego one.
Jeste zeznuta stvar. fizika je cudo, dobar sex..ijao! To traje vec 1,5 godina ostavice te kad ti budes matora, a on trazi mladju. Ako ti to uspes da prekines, javi mi adresu, poklonicu ti se. Znaci nece se prekinuti dok se ne odselis.
Nema veze s pamecu ima sa emocijama...
:(

penelopa*

Zainteresovan član
Poruka
187
Eh, hvala svima na odgovorima! Svi ste pomalo u pravu. Ne slazem se samo sa onim postovima koji su naveli da je problem to sto on ima 48 god. Najgora stvar je sto sam citav zivot mislila kako sam pametna osoba ali ovo je nesto povrh mene... Svida mi se odgovor koji je izlistao opcije... Opcije jesu takve... razmisljala sam da mu kazem ali onda moram da se pripremim za sve moguce njegove reakcije.

da se preselim (ali nikad necu naci ovako lijep stan, onda moram da prodajem i trazim novi, da se selim...),

da nadem nekoga drugoga (sanse su tako male),

da mu jednostavno kazem (ali otvoriti se znaci izloziti se riziku- sta ako mi kaze nesto sto ce da me ubije?)

da mu nikad ne odgovorim na telefon i totalno ga ignorisem i da se nadam da ce vrijeme uciniti svoje (ali on zivi odmah pored mene, kako da ga izbjegnem)...

Nista od svega toga... a nesto mora da se promijeni.

A to ko je on za vas puno i ne znaci... ja zivim u jednoj baltickoj zemlji...

Pricajte mi jos molim vas
Nadam se da si koristila kondom?! To je osnovno sto si sa njim trebala da praktikujes,jer sanse da je zarazen,ako ih je bio sa toliko ,su 99,9%
Evo sta mislim o svemu...Sada patis toliko da nemas snage da ista menjas,verovatno ni zelje,jer srce je najcesce jace od razuma. Ali ako stvarno shvatas da je biti sa njim potpuni promasaj onda iznajmi stan na godinu,dve,pet i bezi od njega. On ne moze znati voleti,valjda ti je jasno. Nema trunku osecaja prema rodjenoj deci kao ni prema tom buljuku zena,pa zasto mislis da ces biti izuzetak???
Ako zelis pre svega SEBI dobro,idi sto dalje i trazi intenzivno pa ces u tom kvantitetu mladica doci i do kvalitetnog. Ne desava se hemija samo jednom. Ima jos mnogo boljih koji ce te voleti i koje ces voleti. nemoj da ti bude zao protracenog zivota,jer iz tog se ponora tesko izlazi. Imala sam prilike to da vidim.
Zelim ti svu srecu i uspeh u poduhvatu. Uz tebe sam.;)

Kiika

Obećava
Poruka
58
eh da, a kondom je posebna prica... on insistira da ga ne koristimo jer kako on to kaze "sve je u redu".... pitam ja sta je u redu on kaze "sve je u redu, znam sigurno", ja pitam kad je poslednji put imao testove, on opet ponovi isto... Nikad nisam nista sa njim uradila bez zastite... nikad ne bih, i on to zna i jos uvijek pokusava da "zaboravi" da nam treba kondom. Valjda mi jos uvijek rade dvije mozdane celije dobro

**TASKA**

Veoma poznat
Poruka
10.511
Mene bi zadovoljilo da mi postavljačica pošalje svoju adresu na pp.
Da li bi me ostatak foruma podržao u svetoj misiji razdvajanja nje nemoralne od matorog muzičara :)
To bi bila humana misija...al' izgleda nemoguca...voli ga bre;)

I na Baltiku imaju tako tanke zidove da ti čuješ kad upale svetlo??? Ne idem ja nigde iz moje lepe Srbije. :lol:

:lol::lol::lol:

Kiika,boli te i dok si s njim,pa nista novo i da ga ostavis,kad boli,boli svakako,samo ovako ce prije proci...misli na svoj zivot,budi sebicna...on ce biti sigurno,cim mu se bude ukazala druga prilika ode ti u zaborav...izaberi,da ga ostavis sada dok si jos na vrijeme ili cekaj,trpi,nek prodju godine i budi ostavljena...to cete dotuci.Ovim ne mislim na ponos...ali mogla bi da ga probudis u sebi.Nije lako,al' stisni zube;)