Quantcast

Kritikujte me! Nemam ni malo morala i zasluzujem bol

HELENA33

Buduća legenda
Poruka
27.008
neke od ovih stvari nemaju veze, ali neke imaju... muskarac od pedeset, koji i dalje zivi sa svojim roditeljima od osamdeset i pravi decu okolo (koju ni ne poznaje) je blago receno imbecil i ostace takav dok je ziv.
to nema veze sa situacijom u kojoj se na primer decko od 28 koleba izmedju dve devojke.

u situacijama u koje nas zivot ubaci (koje nisu sve po PS-u i lepe) jako je vazno kakav je covek sa kojim smo u toj situaciji... los je los i u idealnoj, a dobar je dobar i u najgoroj...

ova devojka ima samo jednu zabludu (u stvari dve): da je nemoguce naci boljeg coveka i bolji stan. i sve dok zivi u tim zabludama ima da se koprca u tom odnosu.
tachno, mada ja u ovu prichu mnogo ne verujem pa mi je manje bitan broj godina pomenutog lika kao i to sa kim zivi... :roll: skoncetrisala sam se samo na momenat kada smo u vezi u kojoj se ne osecamo dobro i kada ne vidimo nachin da izadjemo iz takve nazovi veze... poslednje shto bih ja uradila u takvoj situaciji jeste da se iselim iz gajbe i sl.

Kiika

Obećava
Poruka
58
Dobro si primetila! Svaka cast!
Ma ovo je neko foliranje, dosadno joj pa zeza narod.
Savete je dobila, ne znam sta vise zeli. A i gde ima to da je poznat i da zivi sa roditeljima, itd.... gluposti. A pritom se Kiika i ne javlja.
Ja nisam na ovom forumu tako cesto, ali vidim prema reakcijama da izgleda ima i onih koji trose svoje vrijeme i vrijeme drugih postavljanjem lazih prica. Eh pa lijepe moje, nisam ta. To sto sam rekla da mi je ovo jedini dom u poslednjih 11 godina i to sto sam rekla da zivim u ovom stanu 2 godine, samo znaci da sam do unazad 2 godine zivjela po svakakvim stanovima i studentsim hostelima, i nisam imala mjesto koje bi zvala dom. Sad ga imam vec dvije godine. Sad razumijete?

Od kako sam postavila topic pa do sada sastali smo se par puta, tj. zvao me je, dolazio je, bacao mi grudve na prozor u 4 ujutru jer sam pratila Australian Open pa sam bila budna u to doba... I nekako sam prosla kroz krizu i bol...I to je najvaznije za sada. Ali ipak kad ga vidim srce mi zalupa, jedini je zbog koga pocinjem da ispustam stvari iz ruku, kljuceve sam X puta ispustila kad ga sretnem pred vratima itd. Ma kretenka sam pa eto...

Kiika

Obećava
Poruka
58
da, vidamo se, ali tu nema pravila... ponekad se ne vidimo po par sedmica ili cak i mjesec dana a ponekad se vidimo par puta sedmicno... ja nisam ta koja ikada inicira tako da je sve u njegovim rukama. naravno da se vidam i sa drugima (cak je par puta naisao bas kad sam imala nekog kod sebe ali zna da nema prava da mi ista kaze i nije nikada nista ni rekao) ali to je sve prolazno, imala sam djecka 6 mjeseci ali nist nije pomoglo... cim okrenu leda moje misli su sa mojim komsijom... znam da mi samo treba dobra veza da ga zaboravim ili da postanem imuna na njega ali to je tesko naci. :cry:

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
postavila si post sa namerom da cujes kritike pa da uspes da prekines sa tim tipom?
ti vec znas sve unapred. ne vidim samo cemu ta veza? pored tog frajera ocigledno da se osecas opusteno jer njega boli k...c za sve (osim za sebe). garantovano je taj osecaj opustenosti i lakoce nesto sto te vezuje za njega. ali to je njegova igra a ne tvoja, probaj to da skapiras.

giselle

Primećen član
Poruka
906
Ja nisam na ovom forumu tako cesto, ali vidim prema reakcijama da izgleda ima i onih koji trose svoje vrijeme i vrijeme drugih postavljanjem lazih prica. Eh pa lijepe moje, nisam ta. To sto sam rekla da mi je ovo jedini dom u poslednjih 11 godina i to sto sam rekla da zivim u ovom stanu 2 godine, samo znaci da sam do unazad 2 godine zivjela po svakakvim stanovima i studentsim hostelima, i nisam imala mjesto koje bi zvala dom. Sad ga imam vec dvije godine. Sad razumijete?

Od kako sam postavila topic pa do sada sastali smo se par puta, tj. zvao me je, dolazio je, bacao mi grudve na prozor u 4 ujutru jer sam pratila Australian Open pa sam bila budna u to doba... I nekako sam prosla kroz krizu i bol...I to je najvaznije za sada. Ali ipak kad ga vidim srce mi zalupa, jedini je zbog koga pocinjem da ispustam stvari iz ruku, kljuceve sam X puta ispustila kad ga sretnem pred vratima itd. Ma kretenka sam pa eto...
Veruj da ima takvih. Tako da, shvati nas. Ja sad razumem pricu sa domom. Na tvom mestu ne bih menjala stan, nego ako neko treba da ide, to je on. Ionako mu se cefne, sigurno je promenio 100 lokacija za svojih 48 godina.
Moje misljenje je da treba da prekines, jer je to platonska veza i jedino sto moze proizaci iz takve veze jeste (lose) iskustvo i bol. Ja mislim da je to samo pozuda. A da se on sve vreme igra......

BettyBlue

Aktivan član
Poruka
1.482
Ne znam zasto, ali meni je stalno Bajaga na pameti.

Mislim, mozda nije rok muzicar. Mozda je Keba ili Sasa Popovic.
Da, kolege su u pravu... kaži nam ko je, pa da razmatramo, nemamo kompletnu priču :lol:
Ma, meni laknulo kad si rekla da je muzičar! Da je Vojin Đorđević, roknula bi se. Zar da živi sa nekom koja nije ja? Zar da me vara? Zar da ima stan u bgd, a da nije na moje ime,c,c,c. Precepila sam se.

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.104
Ali s druge strane, tada mi je isto tako rekao da je spavao sa oko 2000 zena u zivotu, i da ima 6 djece (onoliko koliko zna) koje nikad nije ni vidio. Nisam mogla da vjerujem da volim takvog covjeka (za broj zena me nije ni briga, ali da mu nije stalo do djece, da pravi probleme ljudima u zivotu, to me je sokiralo jer je jako fin tip)... Fin? Mislila sam da mu je mozda veza sa djevojkom sa kojom zivi pri kraju i da je zato poceo da se vida sa mnom. Ali nije. Vara je sa mnom koja zivi 20cm od njih.
Mene ovo uopste ne cudi. Poznata je stvar da najgore sebicne muske stoke imaju po najvishe zena u zivotu. A one se lepe za njih ko muve za ...
Dok emotivni i pazljivi tipovi , koji bi ih drzali ko malo vode na dlanu cesto ostaju sami , a ne retko ih devojka i ostavi zbog jednog prosecnog zenskarosha.
E pa takve zene koje se ko kokoshke lepe za jednog pevca , i zasluzuju sudbinu jedne kokoshi u kokoshinjcu...Cekaju da ih pevac opali izmedju njih 40 i legu mu jaja...

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Boze sveti...ovde je mnogima bitnije o kome je rec nego da zeni daju savet...Pa kogod da je on je pokvarenjak kao i uostalom mnogi koji bez obzira na godine jos nisu sazreli...Izgleda da toliko uziva da bude neko u smislu velikog frajera pa samo redja u zivotu dogodovstine koje ce kad ostari pricati unucima...Ma sad ja mogu da ga ispljujem koliko hoces ali sve smo manje vise imale te neke tipove sto se zaljubis i ne vidis dalje od nosa...Uopste nije bitno sto zivi tu ili u Americi...jednostavno gubis vreme sanjareci da je sve ono sto je rekao istina, hvatas ze za slamku od svakog njegovog postupka i mastas da ce da ostavi tu drugu i shvati da si zena njegovog zivota...Proci ce te sigurno..a onda ce ti biti odvratan...ne zato sto je izneverio tvoja ocekivanja vec zato sto ces ti da se ponasas onako kako bi trebalo kad nisi "ocarana" a on ce da se pita sta ti je pa ce te proganjati...bice dosadan dozlaboga...u medjuvremenu ti si nasla drugog i lebdis..videces...nista tu nije nemoralno...sve je to zivot i da ne prodjemo to sto smo prosli ne bi bili zrlei da sa nekim delimo zivot i osetimo onu pravu istinsku ljubav i poverenje...videces kakva je to razlika...sve ti govorim iz licnog iskustva... mada moram da prekinem da pisem i pocnem da obracam paznju da li moj gospodin ne svrlja sa komsinicom...hahahahahahaha kad svega ali svega ima na ovom svetu...

zocki

Zainteresovan član
Poruka
250
Jao,jao, razumem situaciju skroz, mada ovaj nije bio poznat, al je otprilike slicno. Uplela si se u njegovu igru i totalno si opcinjena cim ti ne smeta njegov nacin zivota i razmisljanja. Moj ti je savet da budes jaka, jer nadam se da si svesna da ti s njim nema sta da trazis. Bar ja tako mislim. On je sebicni gad. Al ti ga i takvog volis. Ako imas nesto sa strane super, bice lakse. I mislim da ce ti se vremenom i smuciti a kad dodje do te tacke sama ces prelomiti. Poz!

moje srce

Iskusan
Poruka
6.052
znam jednu devojku koja je godinama u vezi sa ozenjenim tipom (4 ili sad vec 5 godina)... on zena deca i dupli zivot, a ona ga voooooooooooooooli i izdrzava i pomirila se sa sudbinom (necu da pricam detalje i manipulacije i sve ostalo...)...

cujem prosle nedelje da joj se svideo neki skroz novi tip.
slobodan. normalan.
smucilo joj se. :D
ne secam se da me je skoro neka vest toliko obradovala.

kombajn.petrovic

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.985
ne smem da napisem svoju asocijaciju mozhe da me koshta glave. :) ali isto je preljuba u pitanju i beogradska opshtina
sta je najgore shto moze da ti se desi___

smucilo joj se sto je slobodan i normalan? ahahah

mislim da dbto nije bio svalercina? nego ono voli do daske : ))
ovaj je neki leprshaviji tako ga zamishljam

e pa tako se i ja pitam hocu li biti u stanju da gledam film bez reklama navikla sam se na ovako.. :IIIII smetace mi sto nema pauzi sa kalgonitom

ma ocu ali ipak mi to pade na pamet a to oko filma je smesno

drugasansa

Zainteresovan član
Poruka
333
PONEKAD JE BOL NAJBOLJI I JEDINI VODIČ KA NAMA SAMIMA.
ALI JE ISTO TAKO,HRONIČNI STRAH OD DRUGAČIJEG ŽIVOTA TAJ KOJI NAS TJERA U BOL.
NEKOME JE TAKO LAKŠE.

TI NESIGURNOST VUČEŠ JOŠ OD DJETINJSTVA,I NEMAŠ BAŠ POZITIVNO MIŠLJENJE O SEBI.
KADA SI NAJSLABIJA-TADA SI NAJJAČA,I KRENI U BITKU ZA SEBE.
NIJE PROBLEM U NJEMU,VEĆ U TEBI.

SEBE MIJENJAJ!
NE BACAJ SEBE U DOBROVOLJNO ROPSTVO!
NE BJEŽI OD ŽIVOTA U SEBI!

NEKA TI JE BOG U POMOĆI!

harpun14

Primećen član
Poruka
899
Prije 2 god. uselim se u divan stan u centru grada. Prve komsije su mi stari par od 80god. i njihov sin kojem je 48 sa svojom djevojkom kojoj je 32. Sa njima dijelim samo tanak zid i mogu da cujem kada dolaze, odlaze, kada upale svijetlo... Problem je poceo prije 1,5 god kada sam napravila zabavu za svoj 28-mi rodendan i kada je dosao taj moj prvi komsija kojemu je, kako sam tada saznala, 48 god, koji je profesionalni muzicar i to veoma poznat.. Vidala sam ga i ranije i samo smo se pozdravljali, ali od kada smo prvi put pricali nisam mogla da prestanem da mislim na njega. Sta mi bi, pitala sam se... Hemija, i to jaka. F***ing chemistry! Nista, nastavim da zivim kao i da nije postojao. Ali svaki put od tada kad smo se sreli to je bilo isto k'o kad se dva psa koji se svidaju jedan drugomu sretnu pa pocnu da masu repom. Eh bas ga objasni... Nikad nismo pisali email ili se zvali niti smo razmjenili kontakte, sretala sam ga slucajno, na ulazu, u prolazu. Jedno vece prije vise od godinu dana, provedemo noc skupa, bez seksa ali smo se ljubili. Nisam zeljela da spavam s njim, ili da pojasnim, nije bilo toga sto sam vise zeljela osim toga ali sam znala da nije u redu, jer je imao djevojku i jer je muzicar (sa njima nema buducnosti), znala sam da bi me na kraju nekako povrijedio. Ali to da smo se jako dopadali jedno drugome, to je bilo ocigledno i njemu. Nikad nismo pricali o ozbiljnim temama. Sretali smo se uvijek, i otisla sam cak i na njegov koncert samo da bih saznala od ostalih ljudi u bendu da vec znaju sve o meni, da i je ispricao dosta toga. Prije pola godine zavrsili smo u krevetu, to jednostavno vise nisam mogla da izbjegnem i da se toliko borim i pretvaram i sebi i njemu. I krenulo je bas i kako sam znala da ce krenuti. Jos mi se vise svida. Imamo stvarno dobar odnos, isti smisao za humor. Nikad ga nisam zvala niti mu pisala, iako smo razmijenili brojeve i email adrese. Od kada smo spavali prvi put do sada, on je bio taj koji je zvao i dolazio. Svida mi se sve vise i vise... sad je vec pocelo da me boli fizicki i emocionalno...vise mi nije samo tesko da ga gledam kako zivi sa nekim drugim odmah tu pored mene, a nikad mu ne bih to rekla. Najvise od nekog ozbiljnog razgovora sto smo imali je bilo prije par sedmica kada je rekao da mu se jako jako svidam... Ali s druge strane, tada mi je isto tako rekao da je spavao sa oko 2000 zena u zivotu, i da ima 6 djece (onoliko koliko zna) koje nikad nije ni vidio. Nisam mogla da vjerujem da volim takvog covjeka (za broj zena me nije ni briga, ali da mu nije stalo do djece, da pravi probleme ljudima u zivotu, to me je sokiralo jer je jako fin tip)... Fin? Mislila sam da mu je mozda veza sa djevojkom sa kojom zivi pri kraju i da je zato poceo da se vida sa mnom. Ali nije. Vara je sa mnom koja zivi 20cm od njih. Poslije te noci izbjegavala sam ga sa raznim izgovorima mjesec dana. Ali juce nisam mogla da ne odgovorim na njegov poziv, tako mi je nedostajao da je boljelo. I opet sam na istom. Srce mi govori jedno, glava totalno drugo, a ja se borim i sad vec i placem i mrzim sebe sto sam s njim i sto radim tako nesto bez imalo morala spavam sa nekim ko ima djevojku, sa necijom ljubavi.. . Sve sto mi se desava je samo moja krivica. Ali kako izaci iz ovoga? Ne mogu da ostavim svoj stan, ovo je jedini dom koji sam imala u posledjih 11 godina. Emocionalno ne mogu da podnesem, do sada sam podnosila, ali poslije 1,5 god, sad ga vec volim - njega koji je takav kakav jeste. Kritikujte me, recite mi nesto korisno, bojim se vasih rijeci ali da znate da mi je tesko i da mi je potreban savjet. :sad:

Uuu, al me ocrni...pa da li si normalna!!
uvek tvoj... Era Ojdanic