Prevario me je... ima drugu...

Misliš da jeste krivica prevarene osobe?
bio sam sad vec davno kod jednog uglednog adviokata kuci . I kad sam video zenu u kucnoj haljini xxl..prasinu i paucinu svuda ..masne prozore i njenu masnu kosu...mislim da dalje ne treba objasnjavati da se gospodja uljuljkala u pricu "ja sam ta ,ja sam tu i kraj." A da Gospodin ode negde i udje u cisto , oprano sveze i jos da mu se ponudi i Vruca cokolada ne ne bi se osladio...I sad cija je krivica ? pogresi covek..sto kaze onaj na ytb
 
Možda se nekome ne sviđa da o tome priča, ali ovo je sasvim realna životna tema.

A ok je kad ismevaju i kad se sprdaju sa ženama: devojke koje se lupaju po dupetu, kekeke, žene koje daju samo u guzu da bi sačuvale nevinost (zaebancija na račun žena u šerijatskim zemljama), ili naslovi tipa Ženi pukle genitalije, Bičevanje žene (uz uvek propratnu sprdnju)...
~~~
Stvar je u tome što bi takvi mušakrci uvek da imaju sve, a kako to ne mogu da pronađu u jednoj ženi ili uvek u toj ženi, jer ni sami nisu najbolji, oni traže u više žena.
 

Prevarene smo?
Ovo je najvažnije šta treba da zapamtimo:

Pogledajte prilog 1493361

Prevara je jedna od najgorih stvari koja se može dogoditi u vezi ili braku i u većini slučajeva označava kraj ljubavi.
Naravno, ima i onih parova koji su spremni da daju još jednu šansu i zato pre nego što bilo šta odlučimo, hajde da
se podsetimo nekih važnih stvari...

Nemojmo se upoređivati sa drugom ženom
Zašto bismo se uopšte spuštali na nivo ljubavnice? Treba da zapamtimo da ni u mislima ne treba da se upoređujemo sa njom
i time joj damo na značaju. Budimo dostojanstvene i cenimo sebe - kada već dotični gospodin to nije umeo.

Ne pokušavajmo da pronađemo njegovu kopiju
Prevario nas je, povredio…i zašto bismo u nekoj budućnosti želeli da sličnu osobu imamo pored sebe? Nama je potrebna
njegova suprotnost i neko ko će umeti da nas ceni i tretira kao princezu, a ne kao nešto što može da se zameni.

Nije naša krivica
Ništa na ovom svetu ne postoji što bi sprečilo varalicu da nas prevari. Nemojmo pokušavati da pronađemo opravdanje da je
to uradio zbog nedostatka našeg razumevanja ili seksa… Svi problemi u vezi najpre treba da pokušaju da se reše, a ukoliko
je to nemoguće, uvek je bolji raskid umesto besramnog varanja.

Opet ćemo biti srećne i zaljubljene
Ne vraćajmo se u prošlost i ne žalimo za vremenom koje smo potrošile, već budimo zahvalne što smo ostale bez takve osobe
u svom životu. Ako je neko na gubitku, to je onda samo on, a nama se otvaraju nova vrata.

:heart::heart:


:manikir:
1707057852719.jpeg
 
Možda se nekome ne sviđa da o tome priča, ali ovo je sasvim realna životna tema.

A ok je kad ismevaju i kad se sprdaju sa ženama: devojke koje se lupaju po dupetu, kekeke, žene koje daju samo u guzu da bi sačuvale nevinost (zaebancija na račun žena u šerijatskim zemljama), ili naslovi tipa Ženi pukle genitalije, Bičevanje žene (uz uvek propratnu sprdnju)...
~~~
Stvar je u tome što bi takvi mušakrci uvek da imaju sve, a kako to ne mogu da pronađu u jednoj ženi ili uvek u toj ženi, jer ni sami nisu najbolji, oni traže u više žena.
Lule, obožavam te...
:vzagrljaj:
 
Можда имам за некога малограђанске или затуцане ставове, али превару никада не бих опростио. И то ми не представља у глави толики проблем сама физичка превара колико то што бих сазнао да си прокоцкала моје поверење, изгубила друга и свашта нешто зарад пар минута телесног задовољства.
 
Mislim da se sve moze desiti pod odredjenim okolnostima pa i prevara.

Verovatno su najteze one izmedju zaljubljenih ljubavnika koji su postali zbog te zaljubljenosti izdajice i prevrtljici koji zive u lazima ali ostaju u braku iz osecanja duznosti i obaveze prema deci, lojalnosti prema muzu i njegovoj porodici. Za njih nije dobro ni da sve prekinu jer bi verovatno griza savest razbila i tu novu zaljubljenost.


Nije to bas retka situacija a deluje prilicno neprijatno.
 

Back
Top