Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske - zemlja će ostati prazna"!

Hrvatska doživljava sudbinu svih bijelih europskih naroda, pregazit će nas azijske i afričke horde, ali to će se dogoditi i Srbiji, tako da opet dijelimo istu sudbinu, Srbi i Hrvati, zajedno u dobru i u zlu, do konačne istrage i jednih i drugih :klap::mrgreen:
Nadam se da ćemo se ovoga puta složiti u zajedničkom zaključku da to što si napisao nije dobro ni za jedne ni za druge. No pošto si Hrvat opet mogu očekivati neke glupe racionalizacije idealnog puta kako sam kažeš u istragu svog naroda.
 
Sad kada ovi pokvarenjaci iz DP-a sve pokradu, što je HDZ svih ovih godina mukotrpno izgradio.
Misliš HDZ je dao novce što je pokrao da bi kupio izbore, da bi mogli i dalje krasti? :mrgreen:

Hajde bar su počeli kolko toliko davati ljudima, opet se vraćaju svojim komunističkim korijenima, kradu, ali i nama dadu! :mrgreen:
 
Nadam se da ćemo se ovoga puta složiti u zajedničkom zaključku da to što si napisao nije dobro ni za jedne ni za druge. No pošto si Hrvat opet mogu očekivati neke glupe racionalizacije idealnog puta kako sam kažeš u istragu svog naroda.

Tako je kako je, to su povijesni procesi kojima nema spasa, oduvijek je tako bilo, samo što se nama čini da nije, i mi smo nekoga zamijenili na ovim prostorima, sad će netko nas, slabiji izumiru, jbg, tako je bilo oduvijek :klap:
 
Tako je kako je, to su povijesni procesi kojima nema spasa, oduvijek je tako bilo, samo što se nama čini da nije, i mi smo nekoga zamijenili na ovim prostorima, sad će netko nas, slabiji izumiru, jbg, tako je bilo oduvijek :klap:
Ne želiš da prihvatiš kako to nisu povjesni procesi , sudbina kleta već loš izabran put , tj. loša politika. Ja ne želim da vam drvim kako ste odlaskom iz Jugoslavije nešto izgubili,to je vaša odluka i molim lepo. No ono što ste naknadno izgubili o čemu ovde pišem jeste da nemate instrumente razvoja i upraljnja nad ekonomijom tj. Izgubili ste ekonomsku suverenost . E sad to se i sa nama desilo a taj sinhroni proces se nije desio slučajno kotrljanjem kamenja , več su obe strane prihvatile model razvoja koji dovodi da im vlastito stanovništvo odlazi.
 
Jel bi pomoglo da se doteraju grobarski karavani iz Srbije sa Srpskim tablama..

Znas da se u Baru jedno vreme vozili Srpski autobusi, ne znam kako ali bilo im jeftino uvoziti iz Srbije i vidim ja 20 30 autobusa sve srpske tablice i pitam bas i kazu mi , a ne, to su lokalci , vozimo ture Bar HN, Bar Niksic itd itd..ali nam se isplati dok ne istekne da vozimo sa srpskim tablama...

To sto ih sateruju kolima na krivinama to rese vrlo lako , da ne poverujes...stane, okrene policiju i kaze ja sam ti Baranin taj i taj, ajd privedite plavi bmw ide ka Baru sad je kod Bijele, pa mu recite da je autobus sa Niskim tablicama nas, da se slucajno ne susretnemo kod pumpe....

valjda policija onda ukljuci rotaciju , zaustavi te iz bmw i kaze im da se ne zezaju , njihov je vozac busa i bus, i onda nema problema..
Žali Bože vremena potrošenog na tvoj komentar. :roll:
 
Јесу вам тако објаснили ?
Хммм ...

Да ти објасним,
Хрватијанци доле чувају Бондстил
и цео тај регион као битну приступну геостратешку тачку источној Европи,
а никако Шиптарију.

Ништа бре не знаш
дошао си мени да продајеш уличарске форе ... 😡
Tvoje tvrdnje iskazuju paranoju. Kosovo kao vrlo važna geostrateška točka. :lol: How yes no!
 
Dobro ja ne znam da li ce ikad Kosovari i Albanci biti prijateljski kao sto su Crnogorcima....
Ili da li ce Hrvati biti neutralni prema Srbima.....mislim svaki put kad slave oluju oni grade svoj nacionalni ponos na jasnoj jednonacionalnoj drzavi koja eliminise Srbe....
Tako da ta uslovljenost stoji i ostace..
Razlika između Kosovara i Albanaca je ista kao između Srba i Srbijanaca.

Ma naravno, treba ukinuti i Dan pobjede nad fašizmom u Europi koji se slavi 9. svibnja da se bidni Nijemci ne bi naljutili, jer su bili bombardirani i poraženi 1945. godine.
 
Živiš u iluziji. Kada se osigura puna neovisnost Kosova te oforme i opreme kosovske obrambene snage i uspostave međudržavni diplomatski odnosi između Republike Srbije i Republike Kosovo, KFOR će se povući s Kosova.
Rekao bih da ti živiš u iluziji, jadniče.
KiM je neotuđivi deo Srbije, to će i ostati,
To proglašenje "neovisnosti" možeš da zavučeš u bulju, zajedno sa vašim
ubeđenjem da su granice rvatske koje vam je ćopavi poklonio, nepromenljive.
Zavukli ste se toliko duboko u NATO bulju, da mislite da ste nepobedivi.
Pa još i mislite da će EU večno da izdržava slepce kao vas i Bugare.
E, pa zahebali ste se... :mazi:
 
Rekao bih da ti živiš u iluziji, jadniče.
KiM je neotuđivi deo Srbije, to će i ostati,
To proglašenje "neovisnosti" možeš da zavučeš u bulju, zajedno sa vašim
ubeđenjem da su granice rvatske koje vam je ćopavi poklonio, nepromenljive.
Zavukli ste se toliko duboko u NATO bulju, da mislite da ste nepobedivi.
Pa još i mislite da će EU večno da izdržava slepce kao vas i Bugare.
E, pa zahebali ste se... :mazi:
Jadnik si sam. Kosovo je neotuđivi dio Srbije samo u ustavu Srbije. Realnost je potpuno drugačija. Kosovo je država koju priznaje 3/4 država Europske unije, SAD te Ujedinjeno Kraljevstvo i većina zemalja Commonwealtha kao i dio muslimanskih država.

Ako ćemo o nepromjenjivosti, odnosno promjenjivosti granica zašto misliš da su današnje srpske granice svete i nepromjenive i da se ne mogu promijeniti na štetu Srbije?! Ako su svačije granice promjenjive, onda su i vaše na udaru i može vam Srbija u budućnosti biti daleko manja nego što je danas. Pripazi radije na to! :kafa:
 

Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske – zemlja će ostati prazna"!!!​



Uprkos rastućem standardu i niskoj stopi nezaposlenosti, ekonomska situacija mladih je i dalje loša - cene i stanovanja i opštih troškova života stalno rastu, piše nemački novinar.

U izveštaju na onlajn portalu Uredničke mreže Nemačke (RND) o životu u "najmlađoj članici Evropske unije", autor Torsten Fuks napominje da brojke pokazuju neupitan ekonomski napredak Hrvatske nakon jedanaest godina članstva u EU.

"Bruto domaći proizvod je porastao sa skoro 60 na dobru 71 milijardu američkih dolara 2022. godine, nezaposlenost je pala sa 17 na 6 na 7 odsto, a godišnje plate su skoro kao u Poljskoj i Mađarskoj. Osim toga, zemlja dobija ogromnu finansijsku pomoć od EU, 30 milijardi evra samo od 2021. do 2027. godine", navodi se u tekstu.

Ali istovremeno se kao veliki problem ističe i korupcija. Premijer Andrej Plenković je u proteklih osam godina morao da razreši 30 ministara, većinom zbog optužbi za korupciju. Zemlja je tek na 56. mestu u globalnom indeksu korupcije Transparensi internešenela. Prema novom zakonu, uzbunjivačima koji citiraju iz istražnih dosijea preti kazna do tri godine zatvora. Prema novom istraživanju, 74 odsto stanovništva je nezadovoljno pravcem u kojem se zemlja razvija, piše RND.

Autor citira i Sonju Šimbek iz Zaklade Fridrih Ebert iz Zagreba.


https://www.b92.net/biz/region/vest...beze-iz-hrvatske-zemlja-ce-ostati-prazna/vest

Pucaju po.svim savovima...


Clanstvo u EU i NATO se ne maze na lebac i ne sipa u traktore...
Džaba ti..Opet niš od "Dogodine u Kninu"..:whistling:
 
Voljno predajemo našoj braći Hrvatima teško zarađene američke pare iz Srbije.
🇺🇸🇭🇷🇷🇸☀️

20240521_190109.jpg
 
Hrvatska doživljava sudbinu svih bijelih europskih naroda, pregazit će nas azijske i afričke horde, ali to će se dogoditi i Srbiji, tako da opet dijelimo istu sudbinu, Srbi i Hrvati, zajedno u dobru i u zlu, do konačne istrage i jednih i drugih :klap::mrgreen:
Kada nas crnci budu vodili po plantažama i delili nam zadatke, zajedno ćemo organizovati pobunu
 

Back
Top