Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske - zemlja će ostati prazna"!

Jedino rešenje za Kosovo je zajedništvo Srba i Albanaca.

Ali to zajedništvo ne odgovara nikako Vučiću, Veselinoviću, Kurtiju, Haradinaju....

Нама Србима не одговара, Шипце осећамо као страно тело.
Хрватијанце као зле, али Шипце баш као нашто туђе.

Nauka je dokazala ali je Vatikan to tretirao kao najveću jeres:
TAMO GDE NEMA SRBA NEMA NI ŽIVOTA! :rtfm:

Na Marsu pa nema a ne u tamo nekoj Hrvatskoj kreiranoj umjetno pre 30-ak godina

Milijuni godina su u pitanju...
Opa! Udarna vijest! Visuljkov otkrio da Hrvatska nije postojala ni u SFRJ, ni u Kraljevini Jugoslaviji, ni u A-U, ni u Habsburškoj monarhiji, koja je usput, bila konglomerat različitih država, ni u personalnoj i u realnoj uniji s Kraljevinom Ugarskom, ni kao samostalna kraljevina, ni kao samostalna kneževina, ni kao kneževina pod vrhovnim autoritetom Franaka.

Čitajte narode!! Udarna vijest!! Senzacionalno otkriće našeg Visuljkova!! :hej:

Bez rata? Po kome su ono padale bombe?

Глупане, па и по њима су падале,
Нато је и њима и нама отео Косово.

У историји није познато да је неко неку територију освојио,
па је предао неком трећем.

Тако да се Шипаћи џабе надају поклону...

Нама Србима не одговара, Шипце осећамо као страно тело.
Хрватијанце као зле, али Шипце баш као нашто туђе.
To je narativ koji su ti ugradili Sloba, Vučić i njima slični populisti.

Potreban je strahovit mentalni iskorak da se to savlada, neki ljudi prosto nemaju taj kapacitet.

Točno, ali takvi idioti i kod vas i kod nas rade veliku štetu, jer neupućeni imaju dojam da par takvih kao što je Tihi čine opći stav stanovništva u Srbiji, isto kao što 1-2 oštećena automobila sa srpskim tablicima godišnje u odnosu na 5.000 onih koja su ukupno doputovala u Hrvatsku stvara utisak da se srpski automobili masovno uništavaju u Hrvatskoj. Znači, takvi debili doista rade štetu u odnosima i generiraju nastavak međunacionalne mržnje, a to je ono što oni upravo žele.
Upravo tako. Prvi preduslov za te tupane je da ne znaju statistiku, a drugi da se informišu preko Tvitera, Fejsbuka i slično.

Treći preduslov je da imaju malo niži IQ.

Глупане, па и по њима су падале,
Нато је и њима и нама отео Косово.

У историји није познато да је неко неку територију освојио,
па је предао неком трећем.

Тако да се Шипаћи џабе надају поклону...
Meni se čini da si to glupane poslao na krivu adresu. Vrati sebi, jer živiš u zabludama.

NATO je bombardirao vojne lokacije VS-a, braneći kosovske Albance od zločina režimskog Beograda. Potom ih je zaštitio na način da je istjerana srpska vojska, policija, pravosuđe i kompletna administracija s Kosova, a Kosovo je proglasilo neovisnost. KFOR je na Kosovu, zajedno s hrvatskim vojnim jedinicama, da štiti mir i stabilnost na Kosovu i odvraća Srbiju od agresorske politike prema Kosovu. Živiš u iluziji. Kada se osigura puna neovisnost Kosova te oforme i opreme kosovske obrambene snage i uspostave međudržavni diplomatski odnosi između Republike Srbije i Republike Kosovo, KFOR će se povući s Kosova.

To je narativ koji su ti ugradili Sloba, Vučić i njima slični populisti.

Potreban je strahovit mentalni iskorak da se to savlada, neki ljudi prosto nemaju taj kapacitet.

Ти свакако ниси капацитет да би ме обратио.

Ипак мало ћу ти отворити нове видике,
па после сам слажи логички закључке:

Ми не можемо више са њима јер смо закрвљени, разумеш ?
Као ни са Хрватима,
пробали смо, али флеке од крви су стало излазиле.

И на крају је морало доћи до разлаза.

И открићу ти још једну математичку тајну,
све ће бити враћено, ко коме шта дугује ...

Нема бежања! 😇

Poslednja izmena od moderatora:
Ти свакако ниси капацитет да би ме обратио.
Gde ja tebe mogu da preobratim kad ti dobro znaš da su svi Albanci, Hrvati, Amerikanci i stanovnici Obale slonovače zli ljudi, jer to je RTS objasnio još kad si bio mali.

RTS treba slušati, jer RTS je svetionik istine. Ni Informer i Pink nisu loši.

U Splitu su, nažalost, gotovo svakodnevno parkirani, čak danima!, automobili iz Srbije, i to ne samo s BG tablicama, već i sa KG i NS. Lokalcima oduzimaju parkinge u većini kvartova. :(
Jel bi pomoglo da se doteraju grobarski karavani iz Srbije sa Srpskim tablama..

Znas da se u Baru jedno vreme vozili Srpski autobusi, ne znam kako ali bilo im jeftino uvoziti iz Srbije i vidim ja 20 30 autobusa sve srpske tablice i pitam bas i kazu mi , a ne, to su lokalci , vozimo ture Bar HN, Bar Niksic itd itd..ali nam se isplati dok ne istekne da vozimo sa srpskim tablama...

To sto ih sateruju kolima na krivinama to rese vrlo lako , da ne poverujes...stane, okrene policiju i kaze ja sam ti Baranin taj i taj, ajd privedite plavi bmw ide ka Baru sad je kod Bijele, pa mu recite da je autobus sa Niskim tablicama nas, da se slucajno ne susretnemo kod pumpe....

valjda policija onda ukljuci rotaciju , zaustavi te iz bmw i kaze im da se ne zezaju , njihov je vozac busa i bus, i onda nema problema..

NATO je bombardirao vojne lokacije VS-a, braneći kosovske Albance od zločina režimskog Beograda. Potom ih je zaštitio na način da je istjerana srpska vojska, policija, pravosuđe i kompletna administracija s Kosova, a Kosovo je proglasilo neovisnost. KFOR je na Kosovu, zajedno s hrvatskim vojnim jedinicama, da štiti mir i stabilnost na Kosovu i odvraća Srbiju od agresorske politike prema Kosovu. Živiš u iluziji. Kada se osigura puna neovisnost Kosova te oforme i opreme kosovske obrambene snage i uspostave međudržavni diplomatski odnosi između Republike Srbije i Republike Kosovo, KFOR će se povući s Kosova.

Јесу вам тако објаснили ?
Хммм ...

Да ти објасним,
Хрватијанци доле чувају Бондстил
и цео тај регион као битну приступну геостратешку тачку источној Европи,
а никако Шиптарију.

Ништа бре не знаш
дошао си мени да продајеш уличарске форе ... 😡

Gde ja tebe mogu da preobratim kad ti dobro znaš da su svi Albanci, Hrvati, Amerikanci i stanovnici Obale slonovače zli ljudi, jer to je RTS objasnio još kad si bio mali.

RTS treba slušati, jer RTS je svetionik istine. Ni Informer i Pink nisu loši.

Ма какав РТС, но ћу тебе да слушам,
јер сам изгубљен ...

Јадан ја ... 😢

Dobro ja ne znam da li ce ikad Kosovari i Albanci biti prijateljski kao sto su Crnogorcima....
Ili da li ce Hrvati biti neutralni prema Srbima.....mislim svaki put kad slave oluju oni grade svoj nacionalni ponos na jasnoj jednonacionalnoj drzavi koja eliminise Srbe....
Tako da ta uslovljenost stoji i ostace..

Ma ствари су просте,
ајде ти си бар паметан човек
јел' ваља од непријатеља правити пријатеља ?

Реално, ваља само да би се заварао и да бисмо му боље ј... кеву, да ?

Е па пошто то знамо,
а знамо и да је 100 пута бољи добар развод него лош брак,
шта извлачимо као коначан закључак ?

Ја закључујем да нас неко заебава,
неки тешки первертит,
пази тера Србе и Турке да заједно живе у истој држави.

А српака деца уче од малена да су им претке Турци набијали на колац,
а ко зна шта уче муслије оне своје ?!

И сад неко као
границе су непромењиве,
кувајте се ми уживамо !

Back