Da li Vučićev režim kreće u rat?

Da li Srbija kreće u rat?

• Da

glasova: 8 30,8%
  • Ne

glasova: 18 69,2%

• Ukupno glasova
    26
Ovo ce da se zavrsi tako sto ce da nateraju Vucica da prisili Dodika da se povuce iz javnosti, i da bude u kucnom pritvoru u svom prebivalistu u Republici Srbiji :cepanje: :cepanje:

Za uzvrat ce da mu daju garancije da nece da ga krivicno gone za ko zna koliki privredni kriminal je covek pokrao do sada, i toliko :cepanje:
aj takni ga

1717993694591.png

:mazi:

mirno razdruzivanje senade

Vucic je kooperativan sa zapadnim krugovima. Izjave za zapadne medije su normalne i umerene dok za nase sacuvaj boze,kao da ce da ga kolju a on se sveti. Sve manje napada i komsije jer mu je receno da skrati jezik ,svi u Nato. Tako da mu je ostao samo unutrasnji neprijatelj gde moze malo da se izivljava.
Господин Вучић никада не сагиње и не спушта главу пред западњацима, већ им усправно и достојанствено увек каже истину у очи!

Izgleda da Vucic se sprema za rat - uveo vojni rok, paradira sa oruzjem, odrzava svakakve ,,svesrpske sabore", i sve vise antizapadna retorika.

Da li smatrate vjerovatnim da ce Vucic uskoro krene u rat/sukob? Zasto da, ili zasto ne? Kako mislite da bi to uticalo na region?
celo covecanstvo je ujedinjeno u ratu protiv anglo-amerike i njenih robova. Pre ili kasnije, pocece opsti napad na sve anglo-americke instalacije po svetu i mi ne treba da smo po strani jer, kako rece Putin, "americki neprijatelji su nasi prijatelji"................USTVARI, J.W. BUSH JE jos 2001 IZJAVIO PRED CELIM SVETOM DA "KO NIJE UZ AMERIKU PROTIV NJE JE".
Srbija, kao i uvek nalazi se na strani pravde i pobednika, pa i ovog puta...........i uvek je prednjacila, bila ispred celog sveta, u borbi protiv zla.
Svako ljudsko bice treba da daa doprinos ovoj borbi protiv anglo-americke sotone.

Izgleda da Vucic se sprema za rat - uveo vojni rok, paradira sa oruzjem, odrzava svakakve ,,svesrpske sabore", i sve vise antizapadna retorika.

Da li smatrate vjerovatnim da ce Vucic uskoro krene u rat/sukob? Zasto da, ili zasto ne? Kako mislite da bi to uticalo na region?
Nije mi jasno kako se pojedini pecaju na ovakve antisrpske teme?
Čak je i podržavaju samo zbog toga što je naveden Vučić, a u suštini Srbija je na tapetu.
Sa ovakvim naslovom, neposredno nas prave budalama i uvlače u medjusobni raskol. Nisam čuo ni jednog ozbiljnog političara s obje strane Drine da je uopšte pomenuo nekakav rat koji bi mi eventualno započeli.

"Zašto da, ili zašto ne?" Kakva zlobna podmetačina kao da smo već počeli nekakv rat..
Ne znam zašto se ovakve sramne teme dozvoljavaju da zažive na forumu?
Srbija i srpski narod nikada u svojoj istoriji nisu vodili nekakve osvajačke pohode i ratove, i ovakve teme su nedopustive da se uopšte u njima bilo šta piše.

ja ne znam sta ti hoces?
jel si reko neces ruse?
jesi
dosao tatko hil, njega si hteo, i on kaze ima vucic da ostane, posteno.
i sta tebi sad smeta? bio nasamo sa makronom, vodao bajdena po skadarliji, sta bi ti jos? ajde budi realan, to ti je tvoja zapadna opcija, a moja je boskic, pa ne kukam sto je pukao - tvoja opcija je pobedila, samo jos u nafo da av uvede srbiju i ti ces da slavis

ja treba da kukam, moja opcija [BOSKO] je pukla, a ti si pobedio sa tvojom prozapadnom nafo opcijom, cak i u nisu, rusa nema ni od korova nato covek, milic je broj 1 odmah iza av-a, a ta ruska stranka je fora da varaju naivne

moja patriotska opcija je pukla, a tvoja kako god da ga okrenes pobedjuje, bilo nafo av, bilo dr. milic od natoa

pa bar mi dozvoli da vas nazovem kako je pravilno - izdajnici!
Bukvalno svi vladari svakog srpskog grada su proruski orijentisani.

Vole Putina vise i od Vucica.

Sanjaju Putina, loze se na Putina, prete ti ako u njihovom drustvu pomenes da ne volis Putina i da si za zapad.

Treba ti da dodjes sada na leto u Srbiju, da vidis kako je ovde.

Ko bi drugi no guslar, dezurni mrzitelj Srbije i Srba. Ali mi smo tolerantan narod pa ga pustamo da bunca. Demokratija bato.

Bukvalno svi vladari svakog srpskog grada su proruski orijentisani.

Vole Putina vise i od Vucica.

Sanjaju Putina, loze se na Putina, prete ti ako u njihovom drustvu pomenes da ne volis Putina i da si za zapad.

Treba ti da dodjes sada na leto u Srbiju, da vidis kako je ovde.
baba vanga prorekla da je vladimir nezaustavljiv:thumbdown::mrgreen: razumem te, frustrirajuce je, ali nemas kud, razboleces se od ruskog malignog k'o @salko dinamitas , predaj se bolje, nas si, nisi izbosne

Poslednja izmena:
aj takni ga

Pogledajte prilog 1561774

:mazi:

mirno razdruzivanje senade
Ti od zadnjeg mirnog razdruzivanja cini mi se imas neki metal u donjem zadebljanom dijelu ledja, kao podsjetnik na mirno povlacenje sa Ozrena? Njemacka, Japan i Italija nisu pobijedile nacistickom, hegemonistickom i fasistickom politikom, zasto mislis da ce bilo kome drugom, a kamoli Srbima uspjeti?

Eh , proglasi vlasku republiku pa udari rat na nju, ili nisku republiku pa udari rat na Nish....unutrasnja stvar i onda silni troskovi pa uspesi...

Trenutno se traze kandidati koji su gluplji od Malchanskog berberina, onaj ih je vodao 2 meseca oko Nisha, nisu mogli da se saberu gde je...

Neki kao sto su ovi specijalci sa kosova,sto napravise ustanak, tako naivni glupi , poslusni...

Nije mi jasno kako se pojedini pecaju na ovakve antisrpske teme?
Čak je i podržavaju samo zbog toga što je naveden Vučić, a u suštini Srbija je na tapetu.
Sa ovakvim naslovom, neposredno nas prave budalama i uvlače u medjusobni raskol. Nisam čuo ni jednog ozbiljnog političara s obje strane Drine da je uopšte pomenuo nekakav rat koji bi mi eventualno započeli.

"Zašto da, ili zašto ne?" Kakva zlobna podmetačina kao da smo već počeli nekakv rat..
Ne znam zašto se ovakve sramne teme dozvoljavaju da zažive na forumu?
Srbija i srpski narod nikada u svojoj istoriji nisu vodili nekakve osvajačke pohode i ratove, i ovakve teme su nedopustive da se uopšte u njima bilo šta piše.
Guslaču je to upravo i cilj.

Back