Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske - zemlja će ostati prazna"!

95eadbe1-9bf9-46fa-ae89-1e1561b5a081.png


Znao sam da će doći do atentata od strane SDP-njara, vjerujem da je i vepar iz Tača bio među njima, samo se banda ne želi naslikavati, da se ne vidi kako su njih petorica prošli, a tko zna koliko ih je još bilo, samo što su napunili gaće i razutekali se.
Predsjednik Sabora, Republike Hrvatske, Gospodin Gordan Jandroković Njonjo, pokazao im je HDZ-kung fu.

o_11036451_1280.jpg


Građen kao Bruce Lee, svaki mišić se poznaje.
Tigar.
 
Poslednja izmena:
Ne želiš da prihvatiš kako to nisu povjesni procesi , sudbina kleta već loš izabran put , tj. loša politika. Ja ne želim da vam drvim kako ste odlaskom iz Jugoslavije nešto izgubili,to je vaša odluka i molim lepo. No ono što ste naknadno izgubili o čemu ovde pišem jeste da nemate instrumente razvoja i upraljnja nad ekonomijom tj. Izgubili ste ekonomsku suverenost . E sad to se i sa nama desilo a taj sinhroni proces se nije desio slučajno kotrljanjem kamenja , več su obe strane prihvatile model razvoja koji dovodi da im vlastito stanovništvo odlazi.

Stvar je društvenopovijesnih procesa, a ne ekonomije per se, napredak u tehnologiji, ljudskim pravima, emancipacija žena, kontracepcija, cijeli društveni model modernih industrijskih društava je takav da takva društva imaju nizak natalitet, i posljedično uvoze radnu snagu kako bi održale ekonomski rast, što mijenja etničku strukturu tih društava, i što će za rezultat imati niz političkih promjena u tim društvima, ne postoji nikakav ''model upravljanja'' niti ''nivo suverenosti'' koji bi to promijenio, to je realnost koja proizlazi iz razvoja bilo kojeg društva u moderno industrijsko društvo.

Sam proces zamjene stanovništva je nešto što postoji otkad je svijeta i vijeka, samo što je ovaj put uzrok drugačiji, nije uzrok neko osvajanje ili neka seoba naroda, već je uzrok razvoj tehnologije i ljudskih prava modernog doba, koji su uzrokovali pad nataliteta modernih industrijskih društava, i to će na kraju rezultirati raspadom tih društava i zamjenom stanovništva, a proces već traje i nemoguće ga je obrnuti, samo je stvar vremena...
 
Kada nas crnci budu vodili po plantažama i delili nam zadatke, zajedno ćemo organizovati pobunu

Ko i uvijek, Srbi i Hrvati rame uz rame protiv okupatora, a kad nema okupatora pobijemo se međusobno :klap:

Šalu na stranu, mislim da je naše vrijeme nepovratno izgubljeno, zamijenit će nas smeđi ljudi iz Azije, kao što smo i mi prije tisuću godina zamijenili starosjedioce :klap:

A možda se formira i neki novi identitet, novi Hrvati, koji će biti onako malo tamnoputiji i imati malo više posuđenica iz urdua :hahaha:
 
Tvoji Rusi nisu u stanju doći ni do Kijeva. Dunav je za njih znanstvena fantastika. :kafa:
ili se spremite da se bijete, ili se predajte, gotovi ste, nato jos ove godine, a dogodine NE POSTOJI! vi croati ste onda gotovi, tesko da ce se iz eu vracati da vas brane vas saku jada... znas i sam da je to istina, gace si napunio vec danas! a zamisli dogodine...
 
ili se spremite da se bijete, ili se predajte, gotovi ste, nato jos ove godine, a dogodine NE POSTOJI! vi croati ste onda gotovi, tesko da ce se iz eu vracati da vas brane vas saku jada... znas i sam da je to istina, gace si napunio vec danas! a zamisli dogodine...
Na kojim si ti drogama? Ili nisi popio lijekove?
 
ili se spremite da se bijete, ili se predajte, gotovi ste, nato jos ove godine, a dogodine NE POSTOJI! vi croati ste onda gotovi, tesko da ce se iz eu vracati da vas brane vas saku jada... znas i sam da je to istina, gace si napunio vec danas! a zamisli dogodine...
Daj, odgovori mi nešto, je li tebe sram tog tvog dječjeg blebetanja? Na forumu je dosta ljudi, nakon takvih gluposti koje pišeš, budi siguran da se ljudi pitaju imaš li 10 godina ili si zaostao.
 
Ljudi bježe iz Hrvatske 600 godina kako su Osmanlije došle na brdoviti Balkan. Fluktuacija stanovništva je konstanta, samo što zadnjih 50 godina manje se rađe djeca, urbanizacija i industralizacija, elektrifikacija i internetizacija stvorile su od Hrvatske dosadnu zemlju u kojoj prirodno vlada pesimizam i depresija jer se svakih 30-50 godina mijenjaju grbovi i zastave, upravni aparat, a u ratovima nestaju čitave obitelji, što pokoljima, što bježanjem. Zašto se nitko od Hrvata ili Srba iz planina Dalmacije koji su nasljevani po Slavoniji i Vojvodini kroz više valova nikada nije vratio u dalmatinski krš?
 
Hrvati ne bježe iz Hrvatske, nego osvajaju Europu. Imamo svoje ljude u svim EU državama, po svim EU vladama i u svim EU institucijama. Ne bi me čudilo da uskoro netko naš postane glavni tajnik NATO ili predsjednik EU komisije.

Evo vam malo nešto za misliti. Prekjučer otišao HR kontigent na Kosovo, jučer vam šipci razbucali srpske banke i zaplijenili sve dinare. Slučajnost? Možda :mrgreen:
 

Back
Top