'Ајде људи на гласање. Изборни је дан

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
78.161
Ја сам решио да раније данас искористим своје активно бирачко право.

Да му Свети Саво Манојловић узне Стари Град, Врачар, Звездару, Медијану...

Бошко Бубамара да му узме Чачак.

Поред тога, да пошаљемо у политичку пензију Ђиласа 619 миљона и Милоша Смеђу флеку Вранцуза.

Саћу попијем јутарњу кафу, да сачекам да се не сударам тамо са пензосима, па идем да гласам против издајника Оскара и његове свињске хунте.

Обавио сам грађанску дужност и гласао за листу "Ћале ово је за тебе", јер поштујем политички активизам дечака Петра чији је отац, познати београдски и париски сликар, преминуо као жртва напрдњачког здравства које на почеку пандемије кинеског вируса није имало довољно исправних респиратора који раде јер су били увезли некомплетне респираторе из НР Кине, као и из разлога што "Ћале ово је за тебе" може да се сматра листом правих, Србијанских родољуба пошто на тој листи нема недавача Косова, русобуљаша и будалетина забринутих за судбину мањег босанско-херцеговачког ентитета.

Poslednja izmena:
Opozicione izborne liste u Nisu su daleko kvalitetnije nego u Beogradu.Ovo u Beogradu je prejadno za glavni grad.

Nešto bilo kod mene oko 15 lista... Kreni za zemun valjda, pa promenimo zemun pa kreni promeni, borba za zemun ali još neka borba i naravno masa nezavisnih kandidata 🤣. Pri čemu borba za zemun malim slovima a ostale koalicije velikim, šou. Ma, ok, biće nadam se zanimljivo. Ali čak i ja sam morala da sednem da pročitam, ranije sam uvek u hodu zaokružilvala..

Ја сам решио да раније данас искористим своје активно бирачко право.

Да му Свети Саво Манојловић узне Стари Град, Врачар, Звездару, Медијану...

Бошко Бубамара да му узме Чачак.

Поред тога, да пошаљемо у политичку пензију Ђиласа 619 миљона и Милоша Смеђу флеку Вранцуза.

Саћу попијем јутарњу кафу, да сачекам да се не сударам тамо са пензосима, па идем да гласам против издајника Оскара и његове свињске хунте.

:cross:

Back