Kreće potpuno rasulo: "Ljudi beže iz Hrvatske - zemlja će ostati prazna"!

Jasno sve.

Za vas hrvate svaki je Srbin zlocinac i shodno tome treba ga ubiti ili proterati.

E pa vidis , jasno je meni to odavno zato je po nas Srbe dobra vasa demografska propast.

Manje cete samim tim, biti sposobni da nas ubijate, proterujete, terorisete.
Tebi ne fali daska ili par dasaka u glavi. Tebi fali cijela stolarija, stari moj.
Gdje sam ja to napisao da je svaki Srbin zločinac i da ga treba ubiti i/ili protjerati? To što ti tako misliš, to je tvoj problem, a ne moj.
Sva sreća da očito većina mladih Srba tako ne misli, kao ti i tebi slični, jer masovno dolaze u Hrvatsku na rad.
Jedini tko bi protjerivao i terorizirao si ti i tebi slični.

Tebi ne fali daska ili par dasaka u glavi. Tebi fali cijela stolarija, stari moj.
Gdje sam ja to napisao da je svaki Srbin zločinac i da ga treba ubiti i/ili protjerati? To što ti tako misliš, to je tvoj problem, a ne moj.
Sva sreća da očito većina mladih Srba tako ne misli, kao ti i tebi slični, jer masovno dolaze u Hrvatsku na rad.
Jedini tko bi protjerivao i terorizirao si ti i tebi slični.
Sigurno, milion posto.

Koliko ima Srba u Karlovcu, Zagrebu, Rijeci, Zadru, Sibeniku, Splitu?

Tamo se nisu bunili.

Pa logicno je da se bunis kad neko hoce da te etnicki protera i izvrsi ponovni genocid.
Se*eš kvake! U Splitu su na vratima stanova bivših zgrada JNA i dan danas sve sami Vasiljevići, Jovovići, Aleksići, Stevanovići itd. Ostao sam iznenađen kada sam išao posjetiti prijatelja koji je kupio stan u jednom takvom neboderu. Slična je stvar u i drugim nekadašnjim zgradama JNA. Kako njih nije nitko protjerao?

A općenito, ti koji su otišli ionako nisu bili državljani Hrvatske, već vojni dođoši iz Srbije koji su ovamo doveli svoje obitelji. Zašto bi nakon raspada Jugoslavije ostali u Hrvatskoj? Bilo je u redu da se vrate u svoju domovinu nakon što je JNA prestala postojati, kao i SFRJ.

Jasno sve.

Za vas hrvate svaki je Srbin zlocinac i shodno tome treba ga ubiti ili proterati.

E pa vidis , jasno je meni to odavno zato je po nas Srbe dobra vasa demografska propast.

Manje cete samim tim, biti sposobni da nas ubijate, proterujete, terorisete.
Ti pišeš kao da Srbi ne doživljavaju demografsku propast. Pa i vas je zahvatila bijela kuga. Ispod Beograda, osim u nekoliko gradova, nema nikoga. Pusta zemlja sve do Kosova. Svake godine gubite oko 40.000 stanovnika.

Stanovništvo Europe se smanjuje proporcionalno, tako da odnosi ostaju jednaki. Recimo, 1991. Hrvata je bilo 4 milijuna, Srba 8 milijuna. Danas je Hrvata 3 milijuna, a Srba 6 milijuna. Omjer je ostao isti. Ubuduće će biti 2 milijuna Hrvata i 4 milijuna Srba.

Se*eš kvake! U Splitu su na vratima stanova bivših zgrada JNA i dan danas sve sami Vasiljevići, Jovovići, Aleksići, Stevanovići itd. Ostao sam iznenađen kada sam išao posjetiti prijatelja koji je kupio stan u jednom takvom neboderu. Slična je stvar u i drugim nekadašnjim zgradama JNA. Kako njih nije nitko protjerao?

A općenito, ti koji su otišli ionako nisu bili državljani Hrvatske, već vojni dođoši iz Srbije koji su ovamo doveli svoje obitelji. Zašto bi nakon raspada Jugoslavije ostali u Hrvatskoj? Bilo je u redu da se vrate u svoju domovinu nakon što je JNA prestala postojati, kao i SFRJ.
Oni ne shvaćaju da je asimilacija prirodan proces. Tu kod mene ima nekoliko ljudi, koji više nisu htjeli da budu Srbi. Izjašnjavaju se kao Hrvati pravoslavne vjeroispovijesti. Kažu ako sam ja Srbin što pucaju na mene, moji Srbi. Jednostavno nakon što je počeo rat i ljudi vidjeli kuda to vodi, nisu više htjeli da budu Srbi. Generacijama su tu, u Hrvatskoj, nikad nisu ni bili u Srbiji, kažu, mi smo Hrvati. I to je norzi u redu. Kako onaj što je otišao nekuda van, Njemačku, Ameriku, Australiju. Da li je on i dalje Hrvat/Srbin ili Nijemac, Amerikanac, Australac?

473b1f07e483aac819d7.png

🥰 :heart2::heart2::heart2:🐈

Izgleda kao neki mudri, benevolentni kralj iz bajke, što znači da su samo zli ljudi odselili.

A koji si sad pa ti?
Sve je više domoljUbčadi koji me ovdje prate u stopu i ni o čemu drugo ne misle.

:ceka:
Ajde KESH, znamo se mi. :per: Dobro svi znamo kakve si gluposti lupetao. Poput te da Hrvatska nikada neće kupiti vojne zrakoplove.

15.1.2019., 22:14 #91
KESH

Učlanjen
11.04.2007.

Re: SAD odobrile Izraelu prodaju aviona Hrvatskoj

Nema nikakvih aviona, lijepa nasha je bankrot.
(...)
RV je za ozbiljne države koje si to mogu i priuštiti, a lijepa nasha to nije, niti će ikada biti.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

Ajde KESH, znamo se mi. :per: Dobro svi znamo kakve si gluposti lupetao. Poput te da Hrvatska nikada neće kupiti vojne zrakoplove.

15.1.2019., 22:14 #91
KESH

Učlanjen
11.04.2007.

Re: SAD odobrile Izraelu prodaju aviona Hrvatskoj

Nema nikakvih aviona, lijepa nasha je bankrot.
(...)
RV je za ozbiljne države koje si to mogu i priuštiti, a lijepa nasha to nije, niti će ikada biti.

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
Tjedan dana nisi ništa drugo radio nego češljao forum u potrazi za mojim komentarima.

Bravo

z:D

Читао јучер чланак на Б92 да је око 400000 стамбених јединица у "тисућљећној" празно, и да ће увести нови/стари порез на стамбене објекте који се не користе.

Zaboravljeni porez se opet vraća

Причам са рођаком који се вратио у завичај. Његов добар пајто био у Пировцу. Сјео у неки локал (неупитах кафић, кафана, ресторан, плажа...). Чаша Цедевите и кава 9,5 еура. :mrgreen: Рече да је сезона у кукију, иако на тв-у хвале да је никад успјешнија. Путеви празни, нема гужве у градовима.

Back