Koliko vam treba da svršite ?

Suzy:
blondi:
bezveznjakovic:
sto pre to bolje ko jos voli da se znoji na tudjoj guzici?
Kad kresem kresem i kad svrsim svrsim ako nije i ona ko je j..e imala je isto vremena kao ja !!! :twisted:
ja prosto zavidim tvojoj devojci, sva muka joj je gotova za 3 minuta :shock:
a mene jadnu frajeri muce sve dok ne svrsim, zamisli koji su to kreteni :twisted:


E,VAS DVOJE STE VIDI SE-STVORENI JEDNO ZA DRUGO.
SAMO OD BEZVEZNJAKA MOZE DA SE CUJE TAKVA BEZVEZNA GLUPOST-PA VIDIS, NA TUDJOJ GUZICI VOLI DA SE ZNOJI -TJ.-DA UZIVA - ONAJ KO TO VOLI I ZNA DA UZIVA....TJ. ZNA DA OSECA I ZNA KAKO SE NEKE STVARI RADE...
I NE MOGU DA VERUJEM DA JE -KRETEN- ONAJ KO HOCE DA NJEGOVOJ PARTNERKI BUDE LEPO- KRETEN JE NEKO KO -NE MOZE- DA SVRSI SAT VREMENA- I NE RAZUME ZASTO NEKO HOCE DA NJEGOVOM PARNERU BUDE LEPO.

BOZE, PUSTI VODU.........

aj ti mene kresi znoj se ti na mojoj guzici i to jos zamisli da je 35 u hladu, pa da vidim kako ce ti biti da ti svrsis jednom i kratko a ja da se tresem ko prut od svrsavanja ha!!!??? :twisted:
 
bezveznjakovic:
Osim sto ne volim da se znojim na tudjo guzici ja to jos volim da radim kad imim litru Vinjaka u sebi pa da joj jos bazdim sav na alkohol!!! :twisted:
Zamisli kad legne na tebe takav uzdrani idiot i onda se sav zajapuri i svrsi pa te posle 1 min. pita maco da li ti je bilo dobro a kakav sam j...bac :P

Hmm, pa ne znam stvarno koja maca moze ovome da odoli , ha,ha...

Elem, posto ovo zaista smatram necim sto za muskarca moze biti problem, i posto su retki oni koji mogu i znaju da se kontrolisu..i po svojoj zelji kontrolisu duzinu trajanja odnosa....a definitivno smatram da i od parterke to mnooogooo zavisi....da kazem koju...
Retke su i devojke (koliko su mi rekli.. :wink: )koje imaju problema sa svrsavanjem...i treba im dosta vremena... da im se to desi...pa se tip, jadan stvarno preznoji da bi dosao do toga....(oni koji to zele naravno)..ali bez obzira zasto muskarac zeli da produzi odnos, da li da i ona dodje do vrhunca, ili mu je jednostavno mnoogoo dobro i hoce da -oduzi-bitno je da zna dobro da oseti momenat kada -ne moze vise da izdrzi- .Par sekundi pre toga mora da stane, ali skroz da stane....bilo da je...u njoj..ili, u kriticnijim situacijama...mora skroz da izadje...i malo se -presabere....ohladi..to su odlicni momenti i za promene poza...
Jos je veoma bitno da u momentu kada mora da se zaustavi , obavezno parterku ukvati za kukove...da se slucajno ne bi ni milimetar pomerila...ili ode sve u...
Ponekad je samo jedan pokret parnerke dovoljan da tvoj plan propadne...
E, sada je vec lakse...moze zurka da se nastavi....
moze zaista dugo da traje...pogotovo kada se istreniras...samo..znaj da ce ti u narednim pokusajima biti sve teze..trebace ti sve veca koncentracija...i moras biti sve sporiji i sporiji....i naravno...da parterki za dalje uopste ne dajes da se pomera...
:wink:

Inace nema nista lose ni u quik-i varijantama...jel...
ali (sto rece ovde neko od - iskusnijih momaka)ovo je za one koji vole....i parnera..i ..to da rade....

Good luck..... :wink:
 
Suzy:
bezveznjakovic:
Osim sto ne volim da se znojim na tudjo guzici ja to jos volim da radim kad imim litru Vinjaka u sebi pa da joj jos bazdim sav na alkohol!!! :twisted:
Zamisli kad legne na tebe takav uzdrani idiot i onda se sav zajapuri i svrsi pa te posle 1 min. pita maco da li ti je bilo dobro a kakav sam j...bac :P

Hmm, pa ne znam stvarno koja maca moze ovome da odoli , ha,ha...

Elem, posto ovo zaista smatram necim sto za muskarca moze biti problem, i posto su retki oni koji mogu i znaju da se kontrolisu..i po svojoj zelji kontrolisu duzinu trajanja odnosa....a definitivno smatram da i od parterke to mnooogooo zavisi....da kazem koju...
Retke su i devojke (koliko su mi rekli.. :wink: )koje imaju problema sa svrsavanjem...i treba im dosta vremena... da im se to desi...pa se tip, jadan stvarno preznoji da bi dosao do toga....(oni koji to zele naravno)..ali bez obzira zasto muskarac zeli da produzi odnos, da li da i ona dodje do vrhunca, ili mu je jednostavno mnoogoo dobro i hoce da -oduzi-bitno je da zna dobro da oseti momenat kada -ne moze vise da izdrzi- .Par sekundi pre toga mora da stane, ali skroz da stane....bilo da je...u njoj..ili, u kriticnijim situacijama...mora skroz da izadje...i malo se -presabere....ohladi..to su odlicni momenti i za promene poza...
Jos je veoma bitno da u momentu kada mora da se zaustavi , obavezno parterku ukvati za kukove...da se slucajno ne bi ni milimetar pomerila...ili ode sve u...
Ponekad je samo jedan pokret parnerke dovoljan da tvoj plan propadne...
E, sada je vec lakse...moze zurka da se nastavi....
moze zaista dugo da traje...pogotovo kada se istreniras...samo..znaj da ce ti u narednim pokusajima biti sve teze..trebace ti sve veca koncentracija...i moras biti sve sporiji i sporiji....i naravno...da parterki za dalje uopste ne dajes da se pomera...
:wink:

Inace nema nista lose ni u quik-i varijantama...jel...
ali (sto rece ovde neko od - iskusnijih momaka)ovo je za one koji vole....i parnera..i ..to da rade....

Good luck..... :wink:
Hvala na savet, ali mislim da to baš nije tako. Mislim da nisam od "juče", a za dečko hvala, i da jeste stvar sve kondicije, ali da se ti stalno trudiš da ja svršim kad i ona, e to je psihički muka za svakog muškarca. Sve je to lepo u početnim godinama veze, a šta kasnije. Sve vam je poznato, pritiskaju vas mnoe stvari, a vi pastuv koji stalno ima želju da se kontroliše. Ako statistika govori da mi pre svršavamo od vas, šta onda vi treba da uradite po tom pitanju da nas stignete. Ja iskreno ne volim kontrolu, i kad god to uradim neko ostane doeban neuspešno. Iskreno, u sex se upuštam samo opušten sa partnerkom, koju ako treba prvo opustim na razne načine, a onda nema potrebe za kontrolom, jer uvek se sve dešava u istom trenutku, a odnos varira od 2min. do 30 min., pa se ponovi sve za pola sata. Ja neželim da budem veliki baja i da se stalno dokazujem raznim ženama kako bih sebe video kao moćnog muškarca. To mi je bitno samo za izuzetne. Kada sam postavio pitanje, nisam mislio da mi neko objašnjava "crnačke fore", i šta je sex ili vođenje ljubavi, već da saznam kako kad ga stalno držiš unutra bez bolno produžiš zajedničko zadovoljstvo. A to, izvadi, pa sad tri ulevo kratko, dva duga, vadi, polako do jaja, ubrzaj, zakoči, ide, menjaj pozu, polako, jako sad slabije, pa za ovo mi treba kompijuter, neću to. Ja to radim i bez mozga, jer pratim sebe i nju, ali bez ikakve koncentracije. Mislio sam da postoji nešto novo. U SVAKO SLUČAJU HVALA ALI KAD SI TU ŠTA DA VI RADITE KADA STE VEĆE ILI MNOGO VLAŽITE-I TO JE BIG PROBLEMOS.
 
Pa....ja ne radim nista po tom pitanju...
1- nisam veca (u vezi tvojih dimenzija ne bih.. :wink: ..)
2- meni treba par sekundi....za prvi put... :wink:

vidis, koliko neke stvari zavise od partnera....

elem, ipak se nadam da je ono sta sam pisala bar 1%tebi ili nekom znacilo....
 
Elem, izgleda da i spadam u te Hyper-sensitive,s
obzirom na to koje price cujem , i kakva nesrecna iskustva mnogi muskarci imaju.....ja tu stvarno nemam iskustva :wink: , tj. stvarno ne znam koliko kojoj zeni - devojci treba....
ali znam da mnogo toga kod zene vise ide -iz glave- nego kod muskaraca....
pa kada se sloze kockice....muskarac je bas onaj koji te voli i ti njega, + privlaci te i pali kao i ti njega....
90% posla je odradjeno....vec unapred... :wink:
 
Suzy:
Elem, izgleda da i spadam u te Hyper-sensitive,s
obzirom na to koje price cujem , i kakva nesrecna iskustva mnogi muskarci imaju.....ja tu stvarno nemam iskustva :wink: , tj. stvarno ne znam koliko kojoj zeni - devojci treba....
ali znam da mnogo toga kod zene vise ide -iz glave- nego kod muskaraca....
pa kada se sloze kockice....muskarac je bas onaj koji te voli i ti njega, + privlaci te i pali kao i ti njega....
90% posla je odradjeno....vec unapred... :wink:


Suzy, pa samo ti pricas na ovom topu :wink:
 
NatasaNatasa:
Suzy:
Elem, izgleda da i spadam u te Hyper-sensitive,s
obzirom na to koje price cujem , i kakva nesrecna iskustva mnogi muskarci imaju.....ja tu stvarno nemam iskustva :wink: , tj. stvarno ne znam koliko kojoj zeni - devojci treba....
ali znam da mnogo toga kod zene vise ide -iz glave- nego kod muskaraca....
pa kada se sloze kockice....muskarac je bas onaj koji te voli i ti njega, + privlaci te i pali kao i ti njega....
90% posla je odradjeno....vec unapred... :wink:




Suzy, pa samo ti pricas na ovom topu :wink:



Pa , od devojaka......izgeda.....
muskarcima je ovo vidim zanimljivo....
ali nije mi jasno zasto devojkama nije.... :wink:
 
NatasaNatasa:
Meni je malo degutantna tema .... iskreno :roll:

Pa tema ovog celog foruma je ljubav i sex...
cini mi se da je ovo deo toga....
da nije , ne bi ni bila ovde postavljena...

ali ok, i u zivotu je retko koja moja drugarica pricala na ovu temu.....
pa nisam ni ja sa njima....

meni licno , ova tema nije ni bila neki problem...
ali opet....nismo uvek ovde ni samo zbog nas....
slazes se?
nekima se vidis svidja...
 
Pa ja nesto ne sticem da su ljudi po ovom pitanju iskreni ... svi su sve radili ... i na zidu, i na haubi, i na autu .... svi su sve probali .... i sad se razmenjuju .... niko se jos nije javio da kaze ''ej, ja stvarno nikad to nisam uradio/la na taj nachin'' .... 8) .... ne verujem da bi to iko smeo da prizna ovde :?
 

Back
Top