Koliko puta

neko treba prvi da pozove devojku/momka itd da se vide? Jel merite kantarom?

Tipa ja sam već 2 puta neću više i sl.
Koliki je taj uzastopni broj koji stoji kao crta preko koje se ne prelazi? 🙂

Па ваљда је једном позовеш, она ако неће не мора. Осим ако од ње не добијеш информације да је спречена због заиста озбиљних ствари.
 
Па ваљда је једном позовеш, она ако неће не мора. Осим ако од ње не добијеш информације да је спречена због заиста озбиљних ствари.
Ma ne to, nego naredni put. nisam napisala da se nisu videli
 
neko treba prvi da pozove devojku/momka itd da se vide? Jel merite kantarom?

Tipa ja sam već 2 puta neću više i sl.
Koliki je taj uzastopni broj koji stoji kao crta preko koje se ne prelazi? 🙂
Jednom odbije jasno i glasno, dovidjenja...tu nema sta vise da se prica.
Covek treba da ima svoje samopostovanje., ako sebe prvo ne postuje onda ga nece niko ni postovati.
 
Ako zena pokaze makar neku zainteresovanost a ne igra igrice, to je onda drugo i onda vredi da se "osvoji", sve ostalo je gubljenje vremena ... e sad zbog cega bi neko bio osvojan, usvojen, nebitno da li musko ili zensko ...ili sta vec to je druga stvar.
 
P jbte nije 2000ta pa fazon: p mozda, p ne znam, p susim kosu, p tek sam te upoznala. Mozda sam zainteresovana ne.

Ja bih se zgrozio tako da trebam da je nagovaram na vidjanje. Samo bih bacio telefon na zemlju kao da je ozracen. Ewww
 
Па ваљда је једном позовеш, она ако неће не мора. Осим ако од ње не добијеш информације да је спречена због заиста озбиљних ствари.
Samo uz potvrdu od doktora sa potpisom,datumom i pečatom,ostali izgovori se ne računaju
 
Zašto bezveze? Mi to žene radimo suptilnije ne tako očito kao muškarci pa i ne znaju kad su osvojeni.

Pa ne bi trebalo govoriti u množini. Nisam klinka, ali nikada nisam imala plan da nekog osvojim. Uvek sam želela da budem izabrana. Sve drugo me nije zadovoiljavalo. Jeste da oni možda ne znaju šta hoće, ali sam osećaj da sam ja inicirala bi me činio nesigurnom.

Ne kažem da tako treba, jer eto ja i nisam uspešna po tom pitanju, ali deluje mi da muškarci koji bivaju izabrani i samo se prepuste tome nisu neki nivo koji bi mi prijao. Grešim?
 
Pa ne bi trebalo govoriti u množini. Nisam klinka, ali nikada nisam imala plan da nekog osvojim. Uvek sam želela da budem izabrana. Sve drugo me nije zadovoiljavalo. Jeste da oni možda ne znaju šta hoće, ali sam osećaj da sam ja inicirala bi me činio nesigurnom.

Ne kažem da tako treba, jer eto ja i nisam uspešna po tom pitanju, ali deluje mi da muškarci koji bivaju izabrani i samo se prepuste tome nisu neki nivo koji bi mi prijao. Grešim?
To se tebi čini da ti ne iniciraš. Muškarci osete interes kao ajkula krv na 2 kilometra
 
neko treba prvi da pozove devojku/momka itd da se vide? Jel merite kantarom?

Tipa ja sam već 2 puta neću više i sl.
Koliki je taj uzastopni broj koji stoji kao crta preko koje se ne prelazi? 🙂
Не треба се никоме наметати или га вући за руку, невезано од врсте односа.
 

Back
Top