Koliko vam treba da svršite ?

Gazdarica:
loop:
Nisi provalila da su oni u stvari bili duhoviti i da to nisu mislili bukvalno :wink:
Yebiga, nije provalila... :mrgreen:

HMM, PA HVALA TI NA TOM OBAVESTENJU...IPAK NE ZNAM TAKO DOBRO NJIHOVE -SEXUALNE APETITE....I AFINITETE...
(A POGLEDAJ I ONOG DECKA KOJI NA OVOJ STRANI PITA KOLIKO KOME TREBA DA BI SVRSIO-NJEMU 2-3 MINUTE....
:? .....ON JE MISLIO BUKVALNO...TAKO DA TO NE MORA SAMO NA NJIH DA SE ODNOSI )
U SVAKOM SLUCAJU.....ZA NJIH DVOJE..AKO JE BILA SALA...GOOD FOR THEM....ONDA ZNAJU KAKO VALJA RADITI.. :wink:
 
Incognito:
Sestro, a da ti provalis prvo da je jako ruzno i nekulturno pisati sa upaljenim Caps Lock-om na internetu, i da se to smatra vikanjem?

Mislim prvo ti provali bazicne stvari, a posle se baci na visu filozofiju...

PA, BRATE, NE ZNAM GDE JE TEBI -BAZA-...ALI ZNALA SAM JA STA JE CAPS LOCK DOK SI TI JOS IGRAO KLIKERE....
INACE, DA...KAD GOD NEKO PO MENI OKINE BUDALASTINU -OVAKO I ZVUCIM...
ZATO I POSTOJI MESTO ZA DISKUSIJU, ALI CINI MI SE IPAK NA TEMU....A NE NECIJE PISANJE( STO JE TEBI VIDIM -BAZICNO)....
HMMM, SLOZICES SE I TI SA ONIM MOJIM KOMENTAROM...IMA VREMENA.... :wink:
 
Incognito:
Suzy:
PA, BRATE, NE ZNAM GDE JE TEBI -BAZA-...ALI ZNALA SAM JA STA JE CAPS LOCK DOK SI TI JOS IGRAO KLIKERE....

Ako si znala, onda ga upotrebi!


PA TI ME ZA TO, VIDIS, NE INSPIRISES.....
HMMM.....JOS UVEK SE NALAZIS POGODJENIM..? :wink:
Pa , sorry ako te je neki moj komentar pogodio...
a slova sam ovde vidjala i mnooogo veca....velika sam ti rekla kada koristim....imas jos neki komentar ?
 
Suzy:
Gazdarica:
loop:
Nisi provalila da su oni u stvari bili duhoviti i da to nisu mislili bukvalno :wink:
Yebiga, nije provalila... :mrgreen:

HMM, PA HVALA TI NA TOM OBAVESTENJU...IPAK NE ZNAM TAKO DOBRO NJIHOVE -SEXUALNE APETITE....I AFINITETE...
(A POGLEDAJ I ONOG DECKA KOJI NA OVOJ STRANI PITA KOLIKO KOME TREBA DA BI SVRSIO-NJEMU 2-3 MINUTE....
:? .....ON JE MISLIO BUKVALNO...TAKO DA TO NE MORA SAMO NA NJIH DA SE ODNOSI )
U SVAKOM SLUCAJU.....ZA NJIH DVOJE..AKO JE BILA SALA...GOOD FOR THEM....ONDA ZNAJU KAKO VALJA RADITI.. :wink:
dear suzy...

da li si ti ikad cula za SARKAZAM? :shock:

no need to reply! 8)
 
blondi:
NatasaNatasa:
Pa sto ste ljudi svi napali Suzy ... cccccccccc
a sto nije jadna pogledala malo istoriju na forumu pre nego je pocela da se petlja sa moderatorima :lol:

i sto je pobogu ona jadna, pa ona je pokusala da degradira moju licnost i sexualni zivot tj. iskustva???

Brani ti svoji integritet i suverenitet, nemam ja nista protiv ... nego mi malo zao :?
 
HeBePoBaTaH_:
Pšene:
To je jedan od najlepših trenutaka. Traje malo ali nema ništa bolje. A koliko vam treba da svršite :?:
I da li ste koristili ili ste čuli za neka sredstva
koja omogućuju lepše svršavanje :?:

Mogu koliko ja hoću. Kako ne trpam, već vodim ljubav, onda se koncetrišem sportski, da to bude nekako u isto vreme... Ne znam šta su "sredstva" jbga, ne koristim
Molim te objasni mi tu "sportsku tehniku", maajke ti. Nemoj da si sebičan. :) :?: :!:
 
dzordzV76:
HeBePoBaTaH_:
Pšene:
To je jedan od najlepših trenutaka. Traje malo ali nema ništa bolje. A koliko vam treba da svršite :?:
I da li ste koristili ili ste čuli za neka sredstva
koja omogućuju lepše svršavanje :?:

Mogu koliko ja hoću. Kako ne trpam, već vodim ljubav, onda se koncetrišem sportski, da to bude nekako u isto vreme... Ne znam šta su "sredstva" jbga, ne koristim
Molim te objasni mi tu "sportsku tehniku", maajke ti. Nemoj da si sebičan. :) :?: :!:

Ma NATO, nema kod mene ni frke ni ljutis.....nego mi drago sto se vratise na temu, a zaobisli moja slova :D ....ovo iskusni momci treba da objasne decku....moj je dosta stariji - zna sta i kako radi...imala sam mozda nameru da i pomognem...
ali ....vidis...moram da se vratim u skolicu da ucim da pisem..ha,ha...
zasto bih gubila vreme na tome sto mozda hocu ili mogu nekom da pomognem...
snaci ce se ....i sami...samo da hoce i mogu...verovatno ne bi pitali ovde...
 

Suzy, objasni mu, moram kući ( i nemoj mene da pitaš za bold )
Džorž, pratiš, osluškuješ, dole su najuzbudljivije reakcije kod žena, koje nas najviše lože pre nego što eksplodiramo. Moraš da vežbaš malo, i da ti je stvarno stalo do nekoga, jer onda ne trpaš, već vodiš ljubav. Prvo dužinu odnosa vežbaj, nabacuj kondiciju, pa ćeš kasnije moći da uskladiš i istovremene obostrane orgazmme. Tu je dakle spotski - koncentracija slična onoj kao kada igraš bilijar, golf, tenis, nikako basket ( to je zakucavanje, praktikuje se recimo za "zidne varijante") :wink:
 
...reče mi ljubeći me u dupence. Ali, devojčice moja, nije dovoljno imati lepo dupe, to dupe trba još i da sere. Hoće li vam se?
- Toliko, gospodine, da ću da presvisnem.
- Ah, ***** mu! - veličanstveno! To se zove odanost.
Dakle, draga moja, hoćete li da serete u nošu koju ću vam dati?
-Vere mi, gospodine, toliko mi se kaki da bih srala svuda, čak i u vaša usta...
:) - "
 

Back
Top