Koliko treba da traje?

da...ali....to nije neshto shto planiras...da u toku..pa posla ti gledas sad na sat ''hmm sad cu na stolu sad cu uza zid da bude ajd malo na pod ''...ponese te i nije ti dosta nishta...i da ti da opet sve od sebe i ne ostane joj nishta ti i to hoces da uzmes....obest..
I bah suprotno,taj koji ima strast,nije mu nishta dovoljno,i uvek hoce vishe,josh jer ne moze da utoli glad..imas pogresnu definiciju strasti ;) ona je neumerena animalna, i nikad se ne zavrsava i ne zna kraj jer ne moze da se kontrolishe i obuzda vec traje,i traje i traaje
ne kazem ja da je neshto loshe ako ne traje dugo,samo dakad hoces neshto jako,ti to zelis u neogranicenim kolicinama,a ne da se brzo zavrsi { samo se kresnete i kraj gotovo vec hoces opet i opet }

i, opet.. i, opet.. naravno.. ali je to vec drugi, treci orgazam.. mislim da pricamo o tome, koliko traje sex do prvog muskarcevog orgazma..:rtfm:
 
Vi svi kao da drzite stoperice..
ja ne znam koliko je to vremenski..nikada nisam merila....
znam samo da dobar sex traje dok obje ne dodju do vrhunca.
al sam fina..pa ne rekoh ..svrse...najvise zato sto meni ta rec..svrsiti

ne ide uz sexualnu zelju..to se nikada ne svrsava ..uvek je prisutna i zelis jos i jos.....
Duzina sezualnog cina zavisi od kolicine zelje i napaljenosti
i da se ne lazemo od..raspolozenja..nekada je to jako kratko..koliko vas zakuca za krevet i oboje gotovi..
a nekada. traje duze..U celoj prici najvaznije je da ga ima..sexa mislim.:D..a traje koliko traje
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

Treba da traje, duže, i što reče juče jedan prika da je kvalitetan kvantitet...
Mani se teorije, ispitaj to u praksi. ;):)
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

Sve to zavisi od hiljadu faktora i ne mogu da kazem koliko po meni treba da traje da bih bila zadovoljna.Ponekad su u pitanju minuti a ponekad sati.Ako ga bas,bas zelim onda mi je vrhunski i onaj "presretacki":)
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:
Нема ту правог одговора.
И када почиње сексуални однос?
Погледом, пољупцем, мажењем или пенетрацијом?
Квалитет је најважнији, али он ретко изостане када си са вољеном особом.
Некад је довољно неколико минута, а некад може да прође и читава ноћ...
 
ne volim maraton.....u sustini volim dinamican sex pun mastovitosti i strasti....ali, tako se brzo smoris osim ako imas ekstremnu kondiciju.....znaci, tesko da moze da traje vise od 45 min sa sve predigrom....a i ja imam uvek samo po jedan orgazam, tu sam kao muskarac...:D.....ali, zato posle par sati hocu jos....nikako jedno za drugim, pa mora se dremnuti izmedju i nesto prezalogajiti.....
 
Pozdrav svima, ja sam novi na forumu pa mi ovo dodje kao prvi odgovor.Ovde sam zbog drugih stvari, ali kad sam video vase komentare na ovu temu prosto sam morao da vam postavim jedno pitanje!!! Znaci, pitanje za dame-maratonke- Slucajno sam video da ste uclanjene relativno skoro na ovaj forum a da imate vec po par hiljada poruka, pa me interesuje kad vi stizete da se toliko "dugo" sexate (sat, dva, tri sata, dan, dva, pet...) kad non-stop visite na forumu. Da li jos uvek cekate "pravog"(three hour man), ili je nesto drugo u pitanju!:think: Pozdrav curama :heart:
 
da...ali....to nije neshto shto planiras...da u toku..pa posla ti gledas sad na sat ''hmm sad cu na stolu sad cu uza zid da bude ajd malo na pod ''...ponese te i nije ti dosta nishta...i da ti da opet sve od sebe i ne ostane joj nishta ti i to hoces da uzmes....obest..
I bah suprotno,taj koji ima strast,nije mu nishta dovoljno,i uvek hoce vishe,josh jer ne moze da utoli glad..imas pogresnu definiciju strasti ;) ona je neumerena animalna, i nikad se ne zavrsava i ne zna kraj jer ne moze da se kontrolishe i obuzda vec traje,i traje i traaje
ne kazem ja da je neshto loshe ako ne traje dugo,samo dakad hoces neshto jako,ti to zelis u neogranicenim kolicinama,a ne da se brzo zavrsi { samo se kresnete i kraj gotovo vec hoces opet i opet }

Svako ima svoju definiciju strasti...ne osecamo svi isto i u isto vreme...to je prosto ne moguce...
Sa boldovanim se ne bi slozila...jako je bitno kako pojedinac akumulira strast, zelju i uopste energiju...ako je jednom kvalitetno usmeris gde treba, seks moze da bude bombastican za kratko vreme...sto od zene zahteva da jako dobro poznaje sebe...
Sve je individualno...

@tema
Seks je seks...ne delim ga na vodjenje ljubavi i sl...niti mi je potreban stimulans od sat vremena, svece, latice od ruza itd..iskreno smorila bi se da nam ceo ritual traje 2 sata ili vise...
Zena ne treba da ceka da joj frajer ugodi, treba sama da zna kako da se dovede do loodila...
Sad cu totalno da uprostim....tad mi treba samo decko i njegov tvrd ku*ac...:rumenko: ostalo je nebitno...

Inace svidja mi se koochkin post.....:ok:
 
Vi svi kao da drzite stoperice..
ja ne znam koliko je to vremenski..nikada nisam merila....
znam samo da dobar sex traje dok obje ne dodju do vrhunca.
al sam fina..pa ne rekoh ..svrse...najvise zato sto meni ta rec..svrsiti

ne ide uz sexualnu zelju..to se nikada ne svrsava ..uvek je prisutna i zelis jos i jos.....
Duzina sezualnog cina zavisi od kolicine zelje i napaljenosti
i da se ne lazemo od..raspolozenja..nekada je to jako kratko..koliko vas zakuca za krevet i oboje gotovi..
a nekada. traje duze..U celoj prici najvaznije je da ga ima..sexa mislim.:D..a traje koliko traje

Evo konacno pametne cure,ove maratonke kao da su na takmicenju pa bulje u sat a ponekad i u kalendar blago njima. Mi koji mozemo da izdrzimo 15,20 minuta pa i do pola sata sa kim ce mo mi jadni nas niko nece.:sad2::sad2:
 
Svako ima svoju definiciju strasti...ne osecamo svi isto i u isto vreme...to je prosto ne moguce...
Sa boldovanim se ne bi slozila...jako je bitno kako pojedinac akumulira strast, zelju i uopste energiju...ako je jednom kvalitetno usmeris gde treba, seks moze da bude bombastican za kratko vreme...sto od zene zahteva da jako dobro poznaje sebe...
Sve je individualno...

@tema
Seks je seks...ne delim ga na vodjenje ljubavi i sl...niti mi je potreban stimulans od sat vremena, svece, latice od ruza itd..iskreno smorila bi se da nam ceo ritual traje 2 sata ili vise...
Zena ne treba da ceka da joj frajer ugodi, treba sama da zna kako da se dovede do loodila...
Sad cu totalno da uprostim....tad mi treba samo decko i njegov tvrd ku*ac...:rumenko: ostalo je nebitno...

Inace svidja mi se koochkin post.....:ok:
Prava zena...e to..je iskustvo..i pamet..intelekt..."sam svoj majstor":worth:
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

ne znam, uvek je drugacije:think:
zamene je najbolji seks brzopotezni, jak, bez predugih uvoda i razvlacenja.mene nekad duza predigra oladi.
 

Back
Top