Koliko treba da traje?

pa to zaista zavisi od mnogo faktora. koliko se dugo nismo videli, onda je krace:P ako zavisi od poze mog partnera neke poze ga mnogo vise uzbudjuju pa mora da se bukvalno suzdrzava. Zavisi i od toga kako ze zena oseca u glavnom joj treba duze da stigne do vrhunca pa onda zbog nje sex traje duze. Ali + -pola sata nekada i 5 minuta a nekada malo duze od pola sata je od prilike proek , ne zanm nikoga da je imao sex 2 ili vise sato osim ako nije imao vise od jednog odnosa u tom vremenskom intervalu.
 
Mit je da seksualni interkurs moze da traje 30min. I ovde mislim od ulaska pa do izlaska. 15min vrh, cesto je manje od 10min. A moze da traje satima ako se vadi, menja poza, hladi, mazi, i odrzava osecaj. Ali to lako moze da smori.

Pusti ove folirante bre.....
 
Mit je da seksualni interkurs moze da traje 30min. I ovde mislim od ulaska pa do izlaska. 15min vrh, cesto je manje od 10min. A moze da traje satima ako se vadi, menja poza, hladi, mazi, i odrzava osecaj. Ali to lako moze da smori.

Pusti ove folirante bre.....

:ok:najzad jedno normalno zensko s iskustvom..jel znas koa je fora..sto se ove stavljaju po strani sto ne svrsavaju..u naslovu treba da stoji koliko muskarac moze da ne svrsi
 
Koliko treba da traje jedan seksualni odnos da bi bili zadovoljni,i zadovoljeni?Da je sadrzajan.
Duze,krace,koliko tacno? 5min,20min,sat,2 sata..........?????

Da li vam je bitan,kvalitet svakog odnosa,ne samo kvanititet?

Iskustva molim..........:lol:

Bitno mi je da ne osjecam smor dok sam u klincu s njim.
A minutaža ovisi di sam, kako sam raspoložena.. okolina..
Nemam točno mjerilo.
 
pa nije to poso na normu.....
i neznam kako neko može kategorički tvrdit da nemože trajati duže od 30min itd....
ako se traže iskustva glupo je globalno govoriti.
nije ni svaki muškarac baš gotov za 10min.a ak če me mijenjanje poza zamarat,onda se nit nejdem maznut.
nemogu reč da gledam na čuku kolko traje,al obično je to u neki kasni sat pa pogledamo čisto da se vidi kolko još imamo fore za odčorit.i neki prosjek nam je oko 45min.naravno da ima dana i od 10min...sve ovisi.al mi vrijeme ne uvjetuje kvalitetu.može i u 3 min bit odlično
 
pa to zaista zavisi od mnogo faktora. koliko se dugo nismo videli, onda je krace:P ako zavisi od poze mog partnera neke poze ga mnogo vise uzbudjuju pa mora da se bukvalno suzdrzava. Zavisi i od toga kako ze zena oseca u glavnom joj treba duze da stigne do vrhunca pa onda zbog nje sex traje duze. Ali + -pola sata nekada i 5 minuta a nekada malo duze od pola sata je od prilike proek , ne zanm nikoga da je imao sex 2 ili vise sato osim ako nije imao vise od jednog odnosa u tom vremenskom intervalu.


Da li samnom nesto onda nije u redu?!:P
 

Back
Top