Koliki ste srpski patriota?

Da li ste srpski patriota?

  • Nemam ni jedno dete i nisam ispunio svoju patriotsku dužnost

  • Imam jedno dete i stidim se svog nedostatka patriotizma

  • Imam dvoje decei idem ka tome da budem srpski patriota

  • Imam troje i više dece i pravi sam srpski patriota


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Или лажеш или војску ниси служио у Југославији или Србији ....

Можда тога има негде по муслиманским земљама ....

Služio JNA. Dakle mojne tu nešto vrdaš, ti ne reče šta si ti uradio patriotski za Srbiju? J se sećam izjave jednog Albance koji reče da je minimum tri sina. "Jedan za rat, jedan da ide u inostranstvo i šalje pare, a jedan da ostgane u kući kao muška glava". Oni imaju patriotsku svest i nacionalni program. Da li takozvani srpski partioti imaju nacionalnu svest? Arkan je imao,. možeš dase slažeš sa njim ili da se ne slažeš ali on je bio dosledan. I po broju dece i po njegovom fondu za treće dete. Njemu se teško može odreći poatriotizm po merilima narodnjačkog bloka. I šta ćemo sada?
 
Наталитет јесте проблем, и нема везе са патриотизмом ...

Број деце је приватна ствар супружника ....

Je li to bio moto porodične šetnje koju je organizova patriotski blok? Je li to bilo vezano za onu priču o paradi kad se pričalo o natalitetu i patriotizmu? Ili sam ja to živeo u nekoj drugoj Srbiji i slušao neke druge patriotske snage? tada je seksualna orijentacija i odsustvo pravljenja dece u sitoj bio napad na nacionalni interes? Hajde se malo odluči ko si, šta si i na kojoj si strani, ok?
 
... Dakle mojne tu nešto vrdaš, ti ne reče šta si ti uradio patriotski za Srbiju? J se sećam izjave jednog Albance koji reče da je minimum tri sina. "Jedan za rat, jedan da ide u inostranstvo i šalje pare, a jedan da ostgane u kući kao muška glava". Oni imaju patriotsku svest i nacionalni program. Da li takozvani srpski partioti imaju nacionalnu svest? Arkan je imao,. možeš dase slažeš sa njim ili da se ne slažeš ali on je bio dosledan. I po broju dece i po njegovom fondu za treće dete. Njemu se teško može odreći poatriotizm po merilima narodnjačkog bloka. I šta ćemo sada?

За тебе не знам,
ја своје завршио ...

Два сина, један служио војску, можда те је гледао са осматрачнице негде у КЗБ ...

Други завршава школу ....

Ни један нема намеру да иде "у иностранство и шаље паре",
добро им је и овде ...
 
Ајде, умеш ти то и боље ....

Кад те ухватим у лажи, не можеш "спиновати" ...

Можеш само да пениш, али ни то ти не вреди ....

z:pz:pz:pz:p

Ja uipšte ne penim. Ja sam kao proevropski orijentisan u vojsci ulagao pritužbu, usmeno, kod časnika. I on mi reče da je to zato jer je to budući vojnik i dobija se duže odsustvo iz vojarne.
 
Odo ja u štetu. Patriota neću biti jer ću da koristim kondom. A vi se prepucavajte po forumima kolko hoćete kad već nemate pametnija posla ili bar nemate sa kim da ih radite, mene pak čeka dobra ženska. Vidimo se noćas ili sutra...
 
Shojo, šta bi sa tvojim postom?
Nema veze, hajde da to tvoje pitanje malo okrenemo. Ako gledamo taj problem sa druge strane, šta će nam narod bez teritorije? Imamo narod RS krajine, koji nema teritoriju, jer je proteran. Po meni je to daleko veće zlo. Ako ima teritorije, narod će je vremenom naseliti (pod uslovom da nisu baš svi nestali, što je gotovo nemoguće kako nam istorija pokazuje do sada). Imamo primer Vijetnama, koji je u borbi za oslobođenje od SAD izgubio puno ljudi, ali ne i teritoriju. Vremenom je ta teritorija opet naseljena.
 
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!
Патриотизам се не мери тиме. Узгред, није проблем што Срба има мало, већ што је много издајника међу њима, нарочито оних жутих.
Затварај спам тему !
 
Patrijota može da bude debil, budala i kreten i kad ima 10-toro dece i kad nema nijedno.
Sve je to stvar karaktera, a ne imanja ili nemanja dece.

P.S. Postavljač teme zapravo hoće da nam poruči: ko ne ostavi iza sebe bar troje dece kao Topovsko meso za neke buduće bitke, ratove....taj je izdajnik i nepatrijota.

A znaš ti da je ta riječ kojom si počeo post zabranjena??? :per:
 
Ja se nisam ni upisala na anketi, imas tekst Zakona protiv diskriminacije, procitaj ponovo.
Diskriminacija polova je zakonom zabranjena, moderator odobrava tu diskriminaciju, i sta?
Nista?
U principu, neka moje dete i bude manje vredno od druge dece (muskog POLA), ali sto svog voljenog predsednika ovako urnisase, ne mogu da poverujem!

Ne mlati, obraza ti!! Moderatorka nije odobrila diskriminaciju polova, nego je rekla da tema ima smisla. Pod tim je mislila na uvodni post, a ne na gluposti koje je postavljač kasnije pisao
 
pa cinjenica je da Srbija izumire i ne vredi nam nista Kosovo jednog dana kad nas nece ni biti,
pa ova tema ima smisla...nista ne vrede rezolucije, pravo i pravda kad nema ljudi...
Pomislio sam da ova potpuno besmislena tema nije zaključana zato što je niko od moderatora nije video.
No, izgleda da ipak jeste...

Pa dobro, hajde neka mi neko objasni smisao ovoga.
A naročito smisao svakog od ovih besmislenih pitanja postavljenih u anketi.
 
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!

apsolutno ne razumem kako ovako kocipirana tema moze da stoji ceo dan.
mali srpcici, sa kojima se ti sprdas, su nasa deca.
dakle, neka ovo bude poslednja tema gde se salis na taj nacin.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top