Koliki ste srpski patriota?

Da li ste srpski patriota?

  • Nemam ni jedno dete i nisam ispunio svoju patriotsku dužnost

  • Imam jedno dete i stidim se svog nedostatka patriotizma

  • Imam dvoje decei idem ka tome da budem srpski patriota

  • Imam troje i više dece i pravi sam srpski patriota


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto je natalitet u Srbiji slab, a medju Albancima veliki, pravljenje malih srpčiča je patriotski čin par excellance. Dakle koliki ste srpski patriota? Mislim da je patriotski da se iko ispod bar troje ne računa kao patriota!


Kada napises pravljenje malih srpcica,to je zestoka veca uvreda.Veca nego da tebe neko pita znas li ko ti je bioloski otac,i postavi na takvo pitanje anketu
Jozo,Stipe,...
 
Е кад шиптар отвори тему о српским патриотама и то тему која задире у приватност то је да се чудиш.

Ne znam ko je ovde dete orlova, ja nisam pa da me zoveš "šiptarom". tema je veoma racionalna. A isto tako reakcije su veoma iracionalne i pokazuju da ovde i nema patriota. Ima samo foliranata. Dakle umesto kjucanja po tastaturi svi marš na pravljenje djece...to je, shodno analizi pada nataliteta, najpatriotskiji čin koji neko može da učini. A ako neko misli da je to diksriminacija, onda neka mi kaže što su u vojsci davali duže otsustvo kad neko dobije sina od onog kad neko dobije ćerku? Oni su veoma dobro znli šta je patriotski čin.
A šta vi radite da pokažete da ste patriote? Pošaljete neki sms za pomoć Kosovu i mislite umirili ste savest? ne, najpatriotskiji čin je trenutno dizanje nataliteta. I ima li iko da će se ovde usuditi da se ne slaže sa mnom?
Dakle imamo čin koji je patriotski i koji se može veoma egzaktno odmeriti brojem napravljene i odgajene srpske dece. Šta vas sprečava da to radite? Zašto ja ovde ne bidim od najvatrenijih "patriota" da ponosno saopšte šta su uradili za Srbiju po tom pitanju? Imati decu koja lepo rastu i fino su odgojena je stvar za ponos i tim bi svaki patriota morao da se pohvali i tako da stimuliše i ostale da slede njegov primer. A kad oni svi junaci nikom ponikoše! Kud koji mili moji kad smo došli do nećeg konkretnog. Mile sa Klise ovde može da digne glavu i da kaže da ima dvoje.Ja ću mu reći "svaka čast". On kad kaže nešto ima patriotski legitimitet iza sebe. Ali kakav legitimitet vi imate? Sem silnih internet parpla i izjava mržnje šta ste vi konkretno uradili za Srbiju? Ako niste ništa kako vas onda nije sramota što niste?
 
Kada napises pravljenje malih srpcica,to je zestoka veca uvreda.Veca nego da tebe neko pita znas li ko ti je bioloski otac,i postavi na takvo pitanje anketu
Jozo,Stipe,...


I tako umesto da kažeš šta si uradio za Srbiju ti krećeš da vredjaš. Stvar je veoma jednostavna i podrazumeva da je patriotizam stanje delanja, a ne izjava. Dakle kad dodjemo do toga gde je vaš patriotizam na delu onda krene nervoza, uvrede i traženje da se moja krupnoća banuje. Ali to ne potire pitanje šta ste svi vi konkretno uradili za srpstvo?
 
I tako umesto da kažeš šta si uradio za Srbiju ti krećeš da vredjaš. Stvar je veoma jednostavna i podrazumeva da je patriotizam stanje delanja, a ne izjava. Dakle kad dodjemo do toga gde je vaš patriotizam na delu onda krene nervoza, uvrede i traženje da se moja krupnoća banuje. Ali to ne potire pitanje šta ste svi vi konkretno uradili za srpstvo?

Uvredio?Tebe?Na koji nacin?
 
Ne znam ko je ovde dete orlova, ja nisam pa da me zoveš "šiptarom". tema je veoma racionalna. A isto tako reakcije su veoma iracionalne i pokazuju da ovde i nema patriota. Ima samo foliranata. Dakle umesto kjucanja po tastaturi svi marš na pravljenje djece...to je, shodno analizi pada nataliteta, najpatriotskiji čin koji neko može da učini. A ako neko misli da je to diksriminacija, onda neka mi kaže što su u vojsci davali duže otsustvo kad neko dobije sina od onog kad neko dobije ćerku? Oni su veoma dobro znli šta je patriotski čin.
A šta vi radite da pokažete da ste patriote? Pošaljete neki sms za pomoć Kosovu i mislite umirili ste savest? ne, najpatriotskiji čin je trenutno dizanje nataliteta. I ima li iko da će se ovde usuditi da se ne slaže sa mnom?
Dakle imamo čin koji je patriotski i koji se može veoma egzaktno odmeriti brojem napravljene i odgajene srpske dece. Šta vas sprečava da to radite? Zašto ja ovde ne bidim od najvatrenijih "patriota" da ponosno saopšte šta su uradili za Srbiju po tom pitanju? Imati decu koja lepo rastu i fino su odgojena je stvar za ponos i tim bi svaki patriota morao da se pohvali i tako da stimuliše i ostale da slede njegov primer. A kad oni svi junaci nikom ponikoše! Kud koji mili moji kad smo došli do nećeg konkretnog. Mile sa Klise ovde može da digne glavu i da kaže da ima dvoje.Ja ću mu reći "svaka čast". On kad kaže nešto ima patriotski legitimitet iza sebe. Ali kakav legitimitet vi imate? Sem silnih internet parpla i izjava mržnje šta ste vi konkretno uradili za Srbiju? Ako niste ništa kako vas onda nije sramota što niste?

Ovo boldovano u zivotu niti gde procitah, niti cuh!
Ovo je takva diskriminacija dece, da bi trebalo da popijes ban za sva vremena!
Kada se to u vojsci vrsio takv vid diskriminacije:eek:
Za ovo sto si napisao, ti bi trebalo da budes priveden, a ne da ovde budalis!
KO SI TI, da kazes da je moje dete manje vredno jer je devojcica, od necijeg- jer je sin, stavise da je vojska vrsila takvu diskriminaciju?!
Ovo nije normalno, moderatori ili spavaju ili ih nije briga, ili svi odreda imaju samo musku-povlacenu decu:(
 
Gwydion ....

A ako neko misli da je to diksriminacija, onda neka mi kaže
što su u vojsci davali duže otsustvo kad neko dobije sina od onog kad neko dobije ćerku?
Oni su veoma dobro znli šta je patriotski čin.

Ово је једна од подлијих лажи ...

Модерацијо,
има ли неко од вас да је служио војску ?????
 
Ово је једна од подлијих лажи ...

Модерацијо,
има ли неко од вас да је служио војску ?????
Moderator ucestvuje na temi, stavise, odobrava je! Kaze da ima smisla


Za ovo treba da odgovaraju OBOJE, krivicno da budu gonjeni:


Skupština Srbije je danas usvojila Zakon o zabrani diskriminacije. Nakon tri nedelje velike medijske pažnje, akcija organizacija civilnog sektora i 446 amandmana podnetih od strane poslanika/ca (Vlada je prihvatila šest amandmana), donet je zakon koji treba da predstavlja efikasan i sveobuhvatni način zaštite ljudskih prava u Srbiji. Za zakon je glasalo 127 poslanika/ca iz vladajuće koalicije i Liberalno demokratske partije.

Zakon zabranjuje diskriminaciju po bilo kom osnovu, a naročito po osnovu rase, boje kože, državljanstva, nacionalne pripadnosti ili etničkog porekla, jezika, verskih ili političkih ubeđenja, polu, rodnog identitetu, seksualne orijentacije, imovnog stanja, rođenja, genetskih osobenosti, zdravstvenog stanja, invaliditeta, bračnog i porodičnog statusa, osuđivanosti, starosnog doba, izgleda, članstva u političkim, sindikalnim i drugim organizacijama po drugim stvarnim, odnosno pretpostavljenim ličnim svojstvima.

Diskriminacija je, prema zakonu, zabranjena i po osnovu političkog ili drugog uverenja, imovnog stanja, kulture, jezika, starosti i psihičkog ili fizičkog invaliditeta.

Njime je utvrđena opšta zabranu diskriminacije na načelu jednakosti i propisuje oblike i slučajeve diskriminacije, kao i postupke zaštite od diskriminacije.



Zakon ustanovljava poverenika za zaštitu ravnopravnosti kao samostalanog državnog organa, nezavisanog u obavljanju poslova utvrđenih zakonom.Nadležnost poverenika je da ukazuje na nedozvoljene oblike ponašanja i da izriče preventivne mere opomene. Poverenika bira Skupština na period od pet godina, na predlog skupštinskog odbora nadležnog za ustavna pitanja.



Zakon predviđa i sudsku zaštitu od diskriminacije, a propisano je da su kazne prekršajne, u skladu sa Zakonom o prekršajima.

Novčane kazne za kršenje ovog zakona iznose od 10.000 dinara do 100.000 dinara.
 
Moderator ucestvuje na temi, stavise, odobrava je! Kaze da ima smisla


Za ovo treba da odgovaraju OBOJE, krivicno da budu gonjeni:


bahahhahahahaaaaaaaaaa z:shock:z:shock:z:shock:

ova biserka je uspela na kraju godine da u furioznom finishu pobedi u izboru za najgluplji post godine.....na krsti

u ogromnoj konkurenciji z:Dz:Dz:D

krivicna prijava......z:Dz:D......tajnost podataka.......z:Dz:Dz:D

ko te tera da se upises na anketi, a sem toga mozes da slazes da si srpski patriota, nista te ne kosta........z:Dz:Dz:Dz:Dz:D
 
bahahhahahahaaaaaaaaaa z:shock:z:shock:z:shock:

ova biserka je uspela na kraju godine da u furioznom finishu pobedi u izboru za najgluplji post godine.....na krsti

u ogromnoj konkurenciji z:Dz:Dz:D

krivicna prijava......z:Dz:D......tajnost podataka.......z:Dz:Dz:D

ko te tera da se upises na anketi, a sem toga mozes da slazes da si srpski patriota, nista te ne kosta........z:Dz:Dz:Dz:Dz:D

Ja se nisam ni upisala na anketi, imas tekst Zakona protiv diskriminacije, procitaj ponovo.
Diskriminacija polova je zakonom zabranjena, moderator odobrava tu diskriminaciju, i sta?
Nista?
U principu, neka moje dete i bude manje vredno od druge dece (muskog POLA), ali sto svog voljenog predsednika ovako urnisase, ne mogu da poverujem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top