Koliki ste srpski patriota?

Da li ste srpski patriota?

  • Nemam ni jedno dete i nisam ispunio svoju patriotsku dužnost

  • Imam jedno dete i stidim se svog nedostatka patriotizma

  • Imam dvoje decei idem ka tome da budem srpski patriota

  • Imam troje i više dece i pravi sam srpski patriota


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja se nisam ni upisala na anketi, imas tekst Zakona protiv diskriminacije, procitaj ponovo.
Diskriminacija polova je zakonom zabranjena, moderator odobrava tu diskriminaciju, i sta?
Nista?
U principu, neka moje dete i bude manje vredno od druge dece (muskog POLA), ali sto svog voljenog predsednika ovako urnisase, ne mogu da poverujem!

ma ne lupetajte ,koleginice......zaigrali ste se......ovo je yebeni forum , i sluzi za zayebanciju i ponekad samo , ali retko za neku ozbiljnu prichu......

vi ste utripolvali da ste Jorgovanka Tabakovic , vidim.......napisite zalbu ustavnom sudu , za zastitu zakona o privatnosti, pa onda Rodoljubu Sabicu , povereniku za informacije od posebnog znacaja.......i nemojte zaboraviti da tuzite postavljaca teme i moda za dusevnu bol i podrivanje ustavnog sistema srbije

z:Dz:Dz:Dz:Dz:D
 
bahahhahahahaaaaaaaaaa z:shock:z:shock:z:shock:

ova biserka je uspela na kraju godine da u furioznom finishu pobedi u izboru za najgluplji post godine.....na krsti

u ogromnoj konkurenciji z:Dz:Dz:D

krivicna prijava......z:Dz:D......tajnost podataka.......z:Dz:Dz:D

ko te tera da se upises na anketi, a sem toga mozes da slazes da si srpski patriota, nista te ne kosta........z:Dz:Dz:Dz:Dz:D

Brate ali na skoro svakoj temi... " IMA LI MODERATORA U OVOM AVIONU? MODERATORI? MODERATORI? " z:cry: , a narochito na tvojim, Vajsovim i temama tako tih likova shto nisu standardni srpski patriotici... a stvarno dobra tema, moglo bi se i reci shtoshta... nego se uvek nadje odred patriota da zakuka... z:cry: Jooooooj... nepravda... diskriminacija.... kmeeeeeeeee :rida: :rida: :rida:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Brate ali na skoro svakoj temi... " IMA LI MODERATORA U OVOM AVIONU? MODERATORI? MODERATORI? " z:cry: , a narochito na tvojim, Vajsovim i temama tako tih likova shto nisu standardni srpski patrijotici... a stvarno dobra tema, moglo bi se i reci shtoshta... nego se uvek nadje odred patriota da zakuka... z:cry: Jooooooj... nepravda... diskriminacija.... kmeeeeeeeee :rida: :rida: :rida:

Тема је глупа и шлус ....
 
Ovo boldovano u zivotu niti gde procitah, niti cuh!
Ovo je takva diskriminacija dece, da bi trebalo da popijes ban za sva vremena!
Kada se to u vojsci vrsio takv vid diskriminacije:eek:
Za ovo sto si napisao, ti bi trebalo da budes priveden, a ne da ovde budalis!
KO SI TI, da kazes da je moje dete manje vredno jer je devojcica, od necijeg- jer je sin, stavise da je vojska vrsila takvu diskriminaciju?!
Ovo nije normalno, moderatori ili spavaju ili ih nije briga, ili svi odreda imaju samo musku-povlacenu decu:(

Znaš kako, ja bio u vojsci i sećam se kako su davali odsustvo kad neko dobije sina i kad neko dobije ćerku. Dakle to je tako bilo, svidel ose to nekom ili ne. No u čemu je poenta? U Srbiji imamo prozapadnu opciju i imamo jednu tradicionalističku koja je konzervativna i koja se zasniva na patrijarhalnbim društvenim vrednostima. To smol uostalom videli i kad je bila priča o paradi. Patrijarhalni sistem vreednosti i konzervativizam očigledno nije nepto što tebi odgovara. Šta onda ti tražiš u glasačkom telu narodnjačkog bloka ako ne možeš da prihvatiš njihov sistem vrednosti? Razmisli malo o tome. A ko ima išta protiv ove teme ima i protiv povorke za porodične vrednosti koja je oržana pre termina najavljene parade i koja je bila u stvari parada narodnjačkog bloka. Da li se sad uvidja mala konfuzija u vašim vrednosnim sistemima koja postoji ma koliko vi želeli da me banujete?
 
Znaci li to da Boris Tadic ima manje vrednu decu, jer su obe devojcice?
Pa, sto diskriminisete moje dete, ali zar i vaseg predsednika?

Botis Tadić ptedvodi blok Za Evropu, on se zhalaže za evropski sistem vrednosti i ne vidim zašto bi se na njega odnosio vrednosni sistem narodnjačkog bloka? Sa druge strane onaj ko promoviše ideje bloka koji je suprotan bloku Za Evropu po logici stvari prihvata patrijarhalni sistem vrednosti koji promoviše taj blok suprostavljen bloku Borisa Tadića. To je kristalno jasno i tu nema puno mesta izmedju. Nešto je ili vino ili rakija. Nema izmedju, od toga se dobije proliv, da izvineš na izrazu, što znaju oni koji su to mešali.
 
Ja se nisam ni upisala na anketi, imas tekst Zakona protiv diskriminacije, procitaj ponovo.
Diskriminacija polova je zakonom zabranjena, moderator odobrava tu diskriminaciju, i sta?
Nista?
U principu, neka moje dete i bude manje vredno od druge dece (muskog POLA), ali sto svog voljenog predsednika ovako urnisase, ne mogu da poverujem!

Hoćeš li onda napustiti narodnjački blok i kriotikovati Crkvu jer je ona veoma patrtijarhalna i podučava da je "muž glava ženi kao što je Hrist glava crkvi"? Kakoo možeš da zastupaš jedan sistem vrednosti i da istovremeno promovišeš političke opcije koje su konzervativne i zastupaju stavove koje ti ovde kritikuješ?
 
Duznost svakog postenog srpskog patriote je da trpa zenu i komsinicu , dok ne dobije sina........makar pre toga napravio sedam cerki.........

domachin ako nije ostavio iza sebe bar jednog vojnika koji ce , kada se steknu uslovi , uz pomoc rusije da povrati kosovo , nije patriota......on misli samo na sebe , a ne i na to ko ce bre da ratuje za ovu zemlju

pa valjda cemo , mi srbi , jos nekada da zaratimo???.....nije valjda proslo, ??


dakle, patriote.....vasa duznost je da trpate dok ne zakmeci onaj sa visuljkom medju nogama.....a patiotkinje, vasa duznost je da sedite na kamen studencu .....i da sirite noge srbinu a ne nemcu........z:D
 
mislis da je ovo pravo mesto za tvoje sodomisticke fantazmagorije ? z:lol:

Свака Гвидионова тема је баш право место за све друго осим озбиљне расправе ...

А ово "sodomisticke fantazmagorije", јеси ли сигуран да си преписао баш прави израз ???

Мислим погодио си склоп, али промашио значење ....

Ајд мало на Вукајлију ....


z:poz:z:poz:z:poz:z:poz:
 
Свака Гвидионова тема је баш право место за све друго осим озбиљне расправе ...

А ово "sodomisticke fantazmagorije", јеси ли сигуран да си преписао баш прави израз ???

Мислим погодио си склоп, али промашио значење ....

Ајд мало на Вукајлију ....


z:poz:z:poz:z:poz:z:poz:

Dakle ti misliš da natalitet, tj njegov pad, nije problem i da dizanje nataliteta nije patriotski čin? Zanimljivo.
 
Duznost svakog postenog srpskog patriote je da trpa zenu i komsinicu , dok ne dobije sina........makar pre toga napravio sedam cerki.........

domachin ako nije ostavio iza sebe bar jednog vojnika koji ce , kada se steknu uslovi , uz pomoc rusije da povrati kosovo , nije patriota......on misli samo na sebe , a ne i na to ko ce bre da ratuje za ovu zemlju

pa valjda cemo , mi srbi , jos nekada da zaratimo???.....nije valjda proslo, ??


dakle, patriote.....vasa duznost je da trpate dok ne zakmeci onaj sa visuljkom medju nogama.....a patiotkinje, vasa duznost je da sedite na kamen studencu .....i da sirite noge srbinu a ne nemcu........z:D
kratko i jasno !! Eno i Putin digo natalitet, pa Rusi danas loze na pravljenje dece ko na avganistanski hors , a posto ne mogu Rusi da budu veci Srbi od samih Srba , nece ni Volodja hteti da nam pomogne ako nase patriote erektivno i reproduktivno zabusavaju z:hm:
 
Наталитет јесте проблем, и нема везе са патриотизмом ...

Број деце је приватна ствар супружника ....

ne moze u narodu , koji je osudjen na izumiranje, da to bude privatna stvar supruznika

to moze kod ovih pedera zapadnjackih, ali u domacinskoj sribiji, gde je svaki prolaznik na ulici voljan odmah bez razmisljanja da baci glavu na panj za kosovo......ne moze

dakle, prvo da se prave deca, muskarci, da se pravi nova vojska koja ce da povrati kosovo ravno i republiku srpsku krajinu .........

a onda idemo na B 92.....z:((z:((
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top