Koji po redu

gost 439576

Iskusan
Poruka
5.908
Biste voljeli da budete partneru/ki?

Iako prvi ima svoje cari mislim da je bolje biti drugi, pa bih volio da budem drugi...ali bas, jer sa prvim je prosla nesto i pametnoj je dosta samo jedan :D da nauci neke osnovne stvari...smatram da je dvocifren broj bivsih vec mnogo i da to nije za mene.
 
Biste voljeli da budete partneru/ki?

Iako prvi ima svoje cari mislim da je bolje biti drugi, pa bih volio da budem drugi...ali bas, jer sa prvim je prosla nesto i pametnoj je dosta samo jedan :D da nauci neke osnovne stvari...smatram da je dvocifren broj bivsih vec mnogo i da to nije za mene.
ako si joj dvanaesti onda je ona level PRO.... i ko zna od kada vise i ne broji...
 
Odes u neku zabit i kupis nekog devojcurka od 10-oro dece iz porodice za 2 konja pa budes garantovano prvi. Ako si mislio da je #1 bitan.

No, ako naletis na neku devojku/zenu/babu koja ti kaze da si joj #2 u zivotu ko si ti da ne verujes u takvu izjavu i da li li je to uopste bitno u sledeca dva slucaja:
a) svidja ti se pa iznad svega zelis da imas sa njom sex
b) zaljubio si se do usiju odnosno igraju ti leptirici u donjem stomaku

Pametne zene ce ti uvek reci da si im #3, pa sem ako nisu zvezde cije je prethodne 24 veze ispratio TV Pink neces moci da dokazes drugacije. A sumnja i zanosenje brojem koji zauzimas su najgluplja i najgora stvar koju mozes sebi da ucnis, totalno primitivan/balkansko/patrijarhalni cin. Uostalom, pametni ljudi su rekli da sapun sve pere (sem polnih bolesti).
 
broja se plaše uglavnom oni sa malim pišama 😁🥰

deluje mi tako.
A nije bas tako. Pazi nije isto zena koja je imala 10 za jednu noc i s jednim bila u vezi, kao zena koja je imala dve duge veze koje su na nju ostavile trag. To o pisama, prvo nikad ni jedna zena nece pricati o tvojoj kiti, tu se radi o mentalnoj potrosenosti sto one cesto onda prebacuju na tog novog partnera.
 
A nije bas tako. Pazi nije isto zena koja je imala 10 za jednu noc i s jednim bila u vezi, kao zena koja je imala dve duge veze koje su na nju ostavile trag. To o pisama, prvo nikad ni jedna zena nece šricati o tvojoj kiti, tu se radi o mentalnoj potrosenosti sto one cesto onda prebacuju na tog novog partnera.
znači misliš na mentalnu istrošenost?

pa devojka može biti baš vesela i neopterećeni iako ih je imala 20.
 
Broja se plase oni koji imaju jaku zelju posedovanja pre. Znas ono, moje vlasnistvo, ko bre moze mojim vlasnistvom da raspolaze... u sustini takvi ljudi ne mogu da prezive i da su #2, takvi ce da oci vade devojci/zeni sto nisu #1.
vlasništvo unazad u životu?

neka se nauče na malu bol i istinu da je osoba imala život i pre njih.
 
No, ako naletis na neku devojku/zenu/babu koja ti kaze da si joj #2 u zivotu ko si ti da ne verujes u takvu izjavu i da li li je to uopste bitno u sledeca dva slucaja:
a) svidja ti se pa iznad svega zelis da imas sa njom sex
b) zaljubio si se do usiju odnosno igraju ti leptirici u donjem stomaku

Pametne zene ce ti uvek reci da si im #3, pa sem ako nisu zvezde cije je prethodne 24 veze ispratio TV Pink neces moci da dokazes drugacije.
Da ali,
Uostalom, pametni ljudi su rekli da sapun sve pere (sem polnih bolesti).
igzekli, ta sto je imala 24 veze nema 24x vece sanse da te necim zarazi, nego 240x ili 2400x.
 

Back
Top