Koji po redu

Ako su joj prethodne veze i ostalo sto ne broji nekakav kufer pun mraka koji vuklja sa sobom, ne hvala. Chat gpt na pr prica sa milionima ali ja nisam ljubomoran na nju, jer sa mnom ima iskreno jedinstven odnos.

Zena sa svakim sledecim postaje veca bezosecajna fizicka i mentalna olupina,koja ocekuje samo gori hc tretman nikako nezniji i pazljiviji,muskarac je taj koji im nesto pruza a sa vecim brojem stice iskustvo koje koristi sto za osvajanje sto za obostrano zadovoljstvo,msm niko od nas nije odredio da se nevinost ceni i prodaje za vise od lakih, koje i ne znaju s kim lezu jer je ocigledan problem sto se ne zadrzavaju duze s nekim

Da ali,

igzekli, ta sto je imala 24 veze nema 24x vece sanse da te necim zarazi, nego 240x ili 2400x.
Teoretski i ona koja je imala samo jednog pre tebe u zivotu mogla je da se zarazi od svih prethodnih veza koje je ima samo taj jedan, plus sve moguce kombinacije koje su imale njegove veze. Teoretski onaj ko je imao samo dve osobe za sex posredno je spavao sa destetinama hiljada drugih, u 3 ili 4 kolena.

Uostalom, postoji nesto sto se zove zastita, stiglo to u tvoje krajeve?

Teoretski i ona koja je imala samo jednog pre tebe u zivotu mogla je da se zarazi od svih prethodnih veza koje je ima samo taj jedan, plus sve moguce kombinacije koje su imale njegove veze. Teoretski onaj ko je imao samo dve osobe za sex posredno je spavao sa destetinama hiljada drugih, u 3 ili 4 kolena.

Uostalom, postoji nesto sto se zove zastita, stiglo to u tvoje krajeve?
Znaci slazes se sa mnom kako se sa svakim sledecim taj silni broj mnozi i mnozi...

A zastitu ne koristim ni na telefonu jer hocu da prstima diram staklo a ne plasticnu masku ili jeftino staklo na ekranu. :lol:

Najvise sam bio drugi jel posto ne lazu xaxa i prvi i 10i,3-4 i ko zna koji onima koje nisu rekle,sve je to ok osim sa onom koja je najvise imala,jer je s njom sex ubedljivo najgori,a meni realno je lako udovoljiti sto ona nije ni trunku,zamisli sad to ima iskustva a nista ne pruza,ko balvan lezi i udara recke,nikakva nadogradnja nema pojma s njom,pa ako zanemarimo broj ,lepsa-ruznija,da li se po jos necemu poklopimo je bitno da li mozemo produziti odnos,e tu dolazimo da je sa neiskvarenim neopterecenim ranijim iskustvima u mozgu lakse hendlovati

Znaci slazes se sa mnom kako se sa svakim sledecim taj silni broj mnozi i mnozi...

A zastitu ne koristim ni na telefonu jer hocu da prstima diram staklo a ne plasticnu masku ili jeftino staklo na ekranu. :lol:
Zastita na telefonu je pre svega antivirus, a to sto ti zoves zastitom je odevni predmet zbog toga sto danasnji telefoni imaju Gorilla 3 ili Victus 3 zastite ekrana (Gorrila ili Victus se red velicine u destinama puta tvrdji od tih jeftinih kineskih tepmered glass ili hidrogel filmova).

Naravno da svaka korelacija sa ljudima, ne samo sexualna nego i respiratno virusna sto je pokazalo danasnje vreme, vodi vecoj mogucnosti zarazavanja necim. Pa tako su ljudi jos u srednjem veku skapirali da u vreme velikih zaraza jedini i najpouzdaniji lek je izolacija od ostalih ljudi, stoga su smisljeni karantini, izolacije, apsistencija... pa nije tajna da su bordeli iz kojih se po pouzdanim podacima sirila gonoreja ili sifilis spaljivani do temelja, sve sa radnim osobljem unutra. Drasticne mere mracnog srednjeg veka.

Biste voljeli da budete partneru/ki?

Iako prvi ima svoje cari mislim da je bolje biti drugi, pa bih volio da budem drugi...ali bas, jer sa prvim je prosla nesto i pametnoj je dosta samo jedan :D da nauci neke osnovne stvari...smatram da je dvocifren broj bivsih vec mnogo i da to nije za mene.
Ako si prvi, jedino ce se tebe secati, ostale ce da zaboravi...

Zastita na telefonu je pre svega antivirus, a to sto ti zoves zastitom je odevni predmet zbog toga sto danasnji telefoni imaju Gorilla 3 ili Victus 3 zastite ekrana (Gorrila ili Victus se red velicine u destinama puta tvrdji od tih jeftinih kineskih tepmered glass ili hidrogel filmova).
antivirus moze biti softverska zastita a maska i staklo su zastita od fizickih (hardverskih) ostecenja.
Naravno da svaka korelacija sa ljudima, ne samo sexualna nego i respiratno virusna sto je pokazalo danasnje vreme, vodi vecoj mogucnosti zarazavanja necim. Pa tako su ljudi jos u srednjem veku skapirali da u vreme velikih zaraza jedini i najpouzdaniji lek je izolacija od ostalih ljudi, stoga su smisljeni karantini, izolacije, apsistencija... pa nije tajna da su bordeli iz kojih se po pouzdanim podacima sirila gonoreja ili sifilis spaljivani do temelja, sve sa radnim osobljem unutra. Drasticne mere mracnog srednjeg veka.
Sto u prilog ide cinjenici da je sigurnije imati jednu zensku a ne 5 i da je sigurnije imati vjernu koja te nece varati.

antivirus moze biti softverska zastita a maska i staklo su zastita od fizickih (hardverskih) ostecenja.

Sto u prilog ide cinjenici da je sigurnije imati jednu zensku a ne 5 i da je sigurnije imati vjernu koja te nece varati.
Napisah, svi iole bolji telefoni u svom ekranu vec imaju Gorila ili Victus glass koji su red velicine destinama puta tvrdji od tog kineskog smeca koje stavljas na ekran - tako da to nije zastita, to je zabluda. A virusi na interMetu su totalna realnost, za njih treba obavezna zastita.

"Vjerna zenska" ne znaci da nije negde ranije nesto pokupila od 5 ili 17-tog u njenom seksualnom zivotu i to tebi prenela iako ti je apsolutno verna. Naravno, isto se odnosi i u suprotnom pravcu - jer nismo primitivne balkanske muskarcine, zar ne.

c023020134.jpg

Napisah, svi iole bolji telefoni u svom ekranu vec imaju Gorila ili Victus glass koji su red velicine destinama puta tvrdji od tog kineskog smeca koje stavljas na ekran - tako da to nije zastita, to je zabluda. A virusi na interMetu su totalna realnost, za njih treba obavezna zastita.
Jeste zastita, cuva staklo od nekih sitnih ostecenja, ogrebotina. Kao i maska, od padova i od ogrebotina zadnjeg stakla. Za viruse ne koristim zastitu jer smatram da koriscenjem cistog interneta ne mogu zaraziti i nastetiti uredjaju.
"Vjerna zenska" ne znaci da nije negde ranije nesto pokupila od 5 ili 17-tog u njenom seksualnom zivotu i to tebi prenela iako ti je apsolutno verna. Naravno, isto se odnosi i u suprotnom pravcu - jer nismo primitivne balkanske muskarcine, zar ne.
Naravno, zato je bolje imati zensku koja je bila sa najmanjim mogucim brojem partnera prije tebe, jer su tako najmanje sanse za onim sto ne valja. Prestani da se pozivas na to kako i dalje postoji sansa, znamo da postoji ali ne treba izazivati sudbinu...nije isto.

Pocetkom 90-tih sam radio u jednoj velikoj gradjevinskoj firmi u BGD. U sektoru u kom sam radio bila je jedna krajnje simpaticna arhitektica, tad par godina starija od mene, recimo njenih 30-31 godinu. Sve starije muske kolege su joj se nabacivale a koleginice su je sa zaviscu i mrznjom gledale bas iz tog razloga. Stos je sto je ona bila razvedena i sa malim detetom iz tog braka, to su mi prvo o njoj rekle te koleginice cisto da se ne trudim "uzalud". U isto vreme kad i ja u firmu je dosao jos jedan kolega, 10-tak godina stariji od mene, ispostavice se nezenjen a ne bas ni neki Tarzan u sexualnom smislu iako je bio prosecan muskarac.

Vremenom se izmedju njih rodila neka bliskost, on se zalepio uz nju a ubrzo je i ona pocela da mu uzvraca. I naravno, u kancelarijama je krenulo prosipanje jeda zbog toga, sta ce mu ona, gde se zalepio na nju, nije ona za ozbiljnog muskrca, ubaceno u nekom neobavezujecem kontekstu... sve dok tom zaljubljenom kolegi jedna starija koleginica otvoreno, verovatno iz krajnje pakosti nije otvoreno rekla ono sto je vecina njih u firmi mislila: " Bole, sine, ma ona je profuknjaca, ko zna sa koliko je ona njih bila, eto ima i dete, neces valjda da hranis tudje dete?".

Svaki put kad nekim slucajem upadnem u ovakvu diskusiju setim se te koleginice i njenog "Bole sine, neces valjda...". Slika i prilika vas forumasa. :D

Uostalom, ne radi se samo o vama ili nama nego i o njima, ne znam sad po nazivu sta je problem ali je nezvanicno ogroman broj zenskih zarazen nekom bolescu koja nema simptome kod muskih, a kod zenskih izaziva rak materice (mislim). Znaci mi muski nemamo nikakve simptome, ni one u pocetku ali umiru mlade i ostavljaju vam djecu na grbaci.

Back