Ko je koga ovde više voleo?

Setila se ali nije stigla, postoji razlika.

Osim predrasuda da je bogatašica, koje su indicije u njenom karakteru ili ranijim postupcima da bi ga ona takvog- zgodnog, strastvenog, osećajnog, zabavnog, dokazano požrtvovanog- šutnula?
Можда и нема везе са њеним карактером, него је била друге касте, друго време, још верена за другог богаташа. Мале су шансе да га не би
 
Setila se ali nije stigla, postoji razlika.

Osim predrasuda da je bogatašica, koje su indicije u njenom karakteru ili ranijim postupcima da bi ga ona takvog- zgodnog, strastvenog, osećajnog, zabavnog, dokazano požrtvovanog- šutnula?
Ја те не препознајем!
Ајде правићу се да си ти..
Какве би шансе имали да се путовање срећно окончало?
Она би се вратила у реалност где он не би могао да јој приушти живот на какав је навикла, а онда би он видео обичну девојку која је изгубила магију.
Овако је њој остала успомена на једно узбудљиво искуство и пргрлила га као љубав, што реално није била.
 
Можда и нема везе са њеним карактером, него је била друге касте, друго време, још верена за другог богаташа. Мале су шансе да га не би

Njen bogati verenik je siledžija i ne bi mu se vratila jer nije tip žene mučenice, pre avanturistički i slobodan tip. Ne verujem da bi bila glupa da ispusti savršenog muškarca koji jedino nije bio bogat, samo zato jer je tako vaspitana. I u to vreme su se zbog ljubavi dešavali prebezi u nižu klasu. A i došli bi u Ameriku, koja je onda bila zemlju mogućnosti za hrabre i sposobne ljude, tako da...nije Rouz blesava :D
 
Ја те не препознајем!
Ајде правићу се да си ти..
Какве би шансе имали да се путовање срећно окончало?
Она би се вратила у реалност где он не би могао да јој приушти живот на какав је навикла, а онда би он видео обичну девојку која је изгубила магију.
Овако је њој остала успомена на једно узбудљиво искуство и пргрлила га као љубав, што реално није била.
nemam šta da dodam
 
Ја те не препознајем!
Ајде правићу се да си ти..
Какве би шансе имали да се путовање срећно окончало?
Она би се вратила у реалност где он не би могао да јој приушти живот на какав је навикла, а онда би он видео обичну девојку која је изгубила магију.
Овако је њој остала успомена на једно узбудљиво искуство и пргрлила га као љубав, што реално није била.
Haha, zašto. Ali ja verujem da pravi ljudi mogu da ostvare ljubav bez obzira na društvene okolnosti. A Rouz i Džek jesu pravi.:heart:

Sad, što se sudbina isprečila...
 
Тип има дијамант
Ali Džek ima dijamantska m
1f48e.png
1f48e.png
da
 

Back
Top