Kako zaboraviti nekog?

Želim da ga ostavim iza sebe. Selim se u drugi grad u Septembru, on ostaje ovde. Ništa od toga.
Krećeš da studiraš?!
Srećno i uspešno!

Mali savet:

Može veza i na daljinu. Trčiš svaki vikend kući u rodni grad. Mlada si, imaš energije i elana. Duša će ti tražiti Novu Ljubav ako njega zaboraviš. Nemoj samo da ponoviš greške iz Prve Ljubavi.
Ali znaj da ga ne bih tako lako bacao na đubre ako nije neki bezveznjaković. Što smo stariji neretko se desi da budemo izlomljeni i zgaženi od onih koje volimo.
Ništa ne garantuje da će tvoja Nova Ljubav biti bolja. Zato dobro razmisli i pametno odluči da li je on za bacanje ili nije. Znači ono 3 puta meri i jednom seci.
Dobro razmisli, posavetuj se sa Majkom, Dobrim Drugaricama ili Ocem. Eventualno nekom Mudrom Tetkom, Psihologom Savetodavcem itd.
Stvari koje vrede ne bacaju se na đubre lako. Možda je i to poruka tvojih snova. Upozorenje da nešto bacaš na đubre.
Upravo ova tvoja priča da od toga nema ništa.

Nemoj da za 10 godina kažeš nešto tipa: "Nijedan me nije voleo kao ON! Padali mi samo neki kreteni!"

Naravno, ne znam priču. Možda je i taj tvoj tip kreten!

Pesma za tebe da ne pogrešiš! :heart2:
Shvati poruku pesme! "Nijedan nije voleo kao ON!"
Razmisli dobro o svemu!

 
Krećeš da studiraš?!
Srećno i uspešno!

Mali savet:

Može veza i na daljinu. Trčiš svaki vikend kući u rodni grad. Mlada si, imaš energije i elana. Duša će ti tražiti Novu Ljubav ako njega zaboraviš. Nemoj samo da ponoviš greške iz Prve Ljubavi.
Ali znaj da ga ne bih tako lako bacao na đubre ako nije neki bezveznjaković. Što smo stariji neretko se desi da budemo izlomljeni i zgaženi od onih koje volimo.
Ništa ne garantuje da će tvoja Nova Ljubav biti bolja. Zato dobro razmisli i pametno odluči da li je on za bacanje ili nije. Znači ono 3 puta meri i jednom seci.
Dobro razmisli, posavetuj se sa Majkom, Dobrim Drugaricama ili Ocem. Eventualno nekom Mudrom Tetkom, Psihologom Savetodavcem itd.
Stvari koje vrede ne bacaju se na đubre lako. Možda je i to poruka tvojih snova. Upozorenje da nešto bacaš na đubre.
Upravo ova tvoja priča da od toga nema ništa.

Nemoj da za 10 godina kažeš nešto tipa: "Nijedan me nije voleo kao ON! Padali mi samo neki kreteni!"

Naravno, ne znam priču. Možda je i taj tvoj tip kreten!

Pesma za tebe da ne pogrešiš! :heart2:
Shvati poruku pesme! "Nijedan nije voleo kao ON!"
Razmisli dobro o svemu!

Da, u Oktobru.

Ne verujem u veze na daljinu a tokom studiranja se ne vraćam u rodni grad jer ostajem da živim u gradu u kome ću da studiram, to mi je plan.

Nije ovo uopšte filozofija. Ostavljam prošlost iza sebe, nisam željna ljubavi pa da trčim za nekim iz jednog u drugi grad. Samo tražim način da ga zaboravim i to je to.

Hvala na savetu
 
Da, u Oktobru.

Ne verujem u veze na daljinu a tokom studiranja se ne vraćam u rodni grad jer ostajem da živim u gradu u kome ću da studiram, to mi je plan.

Nije ovo uopšte filozofija. Ostavljam prošlost iza sebe, nisam željna ljubavi pa da trčim za nekim iz jednog u drugi grad. Samo tražim način da ga zaboravim i to je to.

Hvala na savetu
Nećeš u normalnim uslovima nikada da ga zaboraviš, osim ako ne doživiš neku kontruziju ili nedajbože amneziju.

Sve su memorije u glavi za navek a na tebi je kada ćeš da ih izvučeš iz naftalina i zašto. Kada budeš ponovo u jakoj vezi, neće da ti smeta što ti taj bivši pada ponekad na pamet.
 
Da, u Oktobru.

Ne verujem u veze na daljinu a tokom studiranja se ne vraćam u rodni grad jer ostajem da živim u gradu u kome ću da studiram, to mi je plan.

Nije ovo uopšte filozofija. Ostavljam prošlost iza sebe, nisam željna ljubavi pa da trčim za nekim iz jednog u drugi grad. Samo tražim način da ga zaboravim i to je to.

Hvala na savetu
:dzentlmen:
Срећно са школовањем.
Рецепт да заборавиш некога не постоји.
Небитно је да ли сте били у вези или је то остало само на жељама.
Време лечи све.
Није пaтeтика него истина. Савете не дајем али ћу написати још ово.
Не треба се освртати. Још мање маштати о будућности. Најбоље је живети сада у тренутку,
Свако добро !!!
 
Poslednja izmena:
:dzentlmen:
Срећно са школовањем.
Рецепт да заборавиш некога не постоји.
Небитно је да ли сте били у вези или је то остало само на жељама.
Време лечи све.
Није птатика него истина. Савете не дајем али ћу написати још ово.
Не треба се освртати. Још мање маштати о будућности. Најбоље је живети сада у тренутку,
Свако добро !!!
Hvala ti
 
Početak studiranja, selidba, drugi grad, novo društvo, novi život, nastavljaš dalje... možda završavaš staru priču, pozdravljaš se i krećeš dalje...

Ja svaku noć sanjam, nemam "san bez sna" i nekada su besmisleni, nekada mi nešto predskazuju, a ponekada me i uteše... sve je u nama i do nas.

Srećno 🍀
Сексуални снови обично утјешују. 😁
 
Kao da je bitno, prodje vremenom...ono sto ne prodje, ostane tu ali se ti promijenis pa ti nije bitno.

Bas sam juce u prodavnici sreo jednu djevojku, samo smo se pogledali i nista, bukvalno nista nisam osjetio. Hladan.

Danas sam razmisljao o nekoj drugoj ali takodje hladno. Mada ja svakako po cijeli dan razmisljam o svemu i svacemu...
 
Taman sam, znači taman sam zaboravila na njega, osobu koja mi je u glavi mnogo godina i koja mi je u srcu
I sanjam ga vec sedmu noć za redom, isti san.
Kako trčim niz stepenice neke zgrade, on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
Ostavljam prošlost iza sebe, nisam željna ljubavi pa da trčim za nekim iz jednog u drugi grad. Samo tražim način da ga zaboravim i to je to.
Прошлост је увек иза нас, само некад оживи. Ништа се не заборавља, али је похрањено негде тамо.
Није то ништа страшно, само живот. Навикне се човек временом.
 
Taman sam, znači taman sam zaboravila na njega, osobu koja mi je u glavi mnogo godina i koja mi je u srcu
I sanjam ga vec sedmu noć za redom, isti san.
Kako trčim niz stepenice neke zgrade, on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
...
W T F ???

Tako da... pomoć? Help? Iskustva? Ljubi vas sestra.
pokušaj da ne misliš na njega ..tj. misli na nekog drugog ,jer snovi su odraz nasih desavanja i razmisljanja tokom dana
 
Nemam njegove slike jer ni u početku nisam htela da se vežem, broj telefona takođe nemam iako on moj ima. Na društvenim mrežama ga ne pratim.
Pa, u mom slučaju toga nije bilo tako da ne mogu baš da relate, you know.
E ovako, ima ovde lepih odgovora, onako iz srca i dobre namere. Ima i persona ironičnih i sarkastičnih koji smatraju ovu moju temu patetikom. Razume se, i sama sebi sam patetična jer ne mogu nekoga da izbijem iz svog postojanja. Ali jako retko, skoro nikad, pišem ovakve teme koje se vezuju za svoj ljubavni život, jelte. Tako da ako mogu ironija i sarkazam malo sa strane.
U stvari, mogu da se relate sa tobom, jer sam bio u sličnoj situaciji.;):) Devojka, doduše, nije bila iz istoga grada, već susednoga, ali i to nešto znači ovde.
Ne znam koliko je to tačno doprinelo nekom krahu tu, ali pretpostavljam da je imalo određenog učinka u tome, premda, verujem, ne i preovlađujućeg...
Kako god, nekih pola godine koliko je to trajalo, bilo je veri najs... toliko da mi ostane u trajnom sećanju kao propuštena prilika za mnogo više. Čak i nakon kraha te veze, raznoraznih prepreka i gluposti koje su iskočile u prvi plan, bilo mi je teško da prestanem da mislim o promašenoj poenti naše avanture...
Ne bih se nešto posebno osvrtao na memorablije, tim pre što sam tokom tog perioda uspeo, npr. da je fotkam samo jednom prilikom, pa sam i tu sliku izgubio u nepovrat, kad mi se zagubio mobilni...Neku godinu-dve kasnije, počeh da je tražim na društvenim mrežama, ali znajući joj ekskluzivnu i povučenu prirodu, nisam se nekom uspehu ni tu nadao...Tako i bi-mrka kapa! Takva osoba, a od nje - ni traga ni glasa, nigde, u tom digitalnom prostoru...!:p:neutral: Počeh da joj zaboravljam lika, kao u magli, back to the future, k'o da nije ni postojala, iako znadem da jeste...:cool: Dobrih 10 godina, na mahove, vraćao sam se tom digitalnom čekiranju, ali bez rezultata, zamisli ti taj filing...:) ...Šta se dešava, pojede li princezu zrno graška?! :mrgreen::lol: Tek prošle godine, čisto da bi me skinuo sa grbače, internet a i dotična su se smilovali, čisto da mi zadovolje sad već oveštalu ljubopitivost; gospođica je konačno odlučila da izađe na fejsbuk...:cool::roll::lol::mrgreen: Videh joj lika posle cele dekade, i konstatujem očima da se vrlo malo promenila, možda samo dobila na ozbiljnosti nekoj...pomalo šteta, jer je pamtim kao veselu, predivno detinjastu curu.:) Da li bi joj se ti javila posle toliko godina na mom mestu? :cool:;) :) Ne odmah, a?...:mrgreen::lol:
No, to me vraća na tvoj slučaj...Svake priče su jedinstvene, neponovljive, svaka je posebna na svoj način. Postoji samo jedan problem: morala bi biti ispričana. ;) A tome se ne možeš nadati samo sanjareći šta bi bilo kad bi bilo...(ili sanjajući:cool:)... Zov dana je u nekim prilikama prosto jači od svega. :) Vidim da pominješ neki oktobar kao tačku nepovrata.:cool: Moj ti je savet da okušaš svoju sreću. :) Koliko god to trajalo, bolje ti je da se sećaš nečega što se desilo, nego da stalno žališ i sećaš se nečega što je omašeno. Tako ćeš znati na čemu si i bićeš zrelija, umesto da se valjaš ko klinac po podu...:cool::) Dakle, skupi hrabrosti i poveži se s dečkom, izađite na kafu/čaj/piće, ako ti treba povod za to, izmisli neku potrebu čak. :) Kad se radi o ženama, muškarci su generalno naivni, iako se prave da nisu naivniji no što generalno jesu, tako da, kapiraš to.;) Use the best from all the rest..:cool: Imaš, dakle, čitavih 10 meseci da razviješ odnos s njim! :D Savetujem ti da kreneš u realizaciju ovoga plana što pre, kako bi kasnije što duže uživala, pa koliko god da traje, nek traje... Bolje lepe uspomene i bilo kakav odgovor na vrednu životnu stvar, nego sukcesivno kajanje...Eto ti, razmotri, s moje tačke gledišta...Ukratko.:):cool::lol:
 

Back
Top