Kako zaboraviti nekog?

Taman sam, znači taman sam zaboravila na njega, osobu koja mi je u glavi mnogo godina i koja mi je u srcu
I sanjam ga vec sedmu noć za redom, isti san.
Kako trčim niz stepenice neke zgrade, on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
...
W T F ???

Tako da... pomoć? Help? Iskustva? Ljubi vas sestra.
Kako si se osecala gore, koji osecaj te je podstakao da trcis dole, kako si se osecala tokom trcanja dole i kakav ti je osecaj bio kada se bila dole s njim?

Izbrišeš slike na kojima je ta osoba, njene brojeve telefona, ne pratiš je na društvenim mrežama i kažeš bliskim ljudima da ti je više ne spominju. I deluje, svakako da se ne može izbrisati u potpunosti, ali se ta osoba ,,pošalje negde na kraju mozga".
Nemam njegove slike jer ni u početku nisam htela da se vežem, broj telefona takođe nemam iako on moj ima. Na društvenim mrežama ga ne pratim.

Taman sam, znači taman sam zaboravila na njega, osobu koja mi je u glavi mnogo godina i koja mi je u srcu
I sanjam ga vec sedmu noć za redom, isti san.
Kako trčim niz stepenice neke zgrade, on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
...
W T F ???

Tako da... pomoć? Help? Iskustva? Ljubi vas sestra.
jbeno....ali bas.....

E ovako, ima ovde lepih odgovora, onako iz srca i dobre namere. Ima i persona ironičnih i sarkastičnih koji smatraju ovu moju temu patetikom. Razume se, i sama sebi sam patetična jer ne mogu nekoga da izbijem iz svog postojanja. Ali jako retko, skoro nikad, pišem ovakve teme koje se vezuju za svoj ljubavni život, jelte. Tako da ako mogu ironija i sarkazam malo sa strane.

on je na dnu stepenice, ljut na mene, mršti se i sa prekrštenim rukama mi kaže da me neće nikada pustiti.
A i ovo "na dnu stepenica". Dobra simbolika. Jako dobra!
Moćno i "u vazduhu" se osećamo dok silazimo niz stepenice u zgradi, a čim krenemo po ravnom dolazi nesigurnost, neizvesnost, anksioznost i sve ono što čini realni život i to napolju van udobnosti našeg stana ili kuće.

Osećaš se sigurno i moćno u toj ljubavi i plaši te povratak na nezaljubljeno stanje.;)

Poslednja izmena:
E ovako, ima ovde lepih odgovora, onako iz srca i dobre namere. Ima i persona ironičnih i sarkastičnih koji smatraju ovu moju temu patetikom. Razume se, i sama sebi sam patetična jer ne mogu nekoga da izbijem iz svog postojanja. Ali jako retko, skoro nikad, pišem ovakve teme koje se vezuju za svoj ljubavni život, jelte. Tako da ako mogu ironija i sarkazam malo sa strane.
ma gde patetika.... to je ozbiljno tezak period i proces....

Razume se, i sama sebi sam patetična jer ne mogu nekoga da izbijem iz svog postojanja
Pitanja:

Da li možeš da zamisliš sebe kako mu se vraćaš?
Da li je uradio nešto neoprostivo?
Da li on želi da bude sa tobom?
Kad imaš tako jaka osećanja možda je bolje ne odbacivati ih već prihvatiti i preći preko nekih grešaka ako ih je bilo u prošlosti!
Možda nikad više nećeš osećati ništa slično i tako moćno!
Možda ti to snovi i poručuju!
Razmisli dobro o svemu!

Ako on želi da bude sa tobom ja bih ga direktno muvao da sam na tvom mestu!
Šalji poruku na fejs, mobilni, gdegod da izađete na kafu/pićence.

Back