Kako da vratim bivšu?

Ona sama zivi ne sa roditeljima sama sa detetom. Otac joj je poginuo kad je bila mala majka joj je u inostranstvu neguje stare u Italiji. Njoj ne pomaze niko sama se bori eto i taj brat joj malo probleme pravi. Meni moji su tu za sve pa je mozda ona malo ljubomorna.
A kakve sve ovo veze ima sa tobom, prijatelju ?

Nisi joj ti ni brat i tata nego potencijalni otac tog deteta, zar ne ?
 
Ona sama zivi ne sa roditeljima sama sa detetom. Otac joj je poginuo kad je bila mala majka joj je u inostranstvu neguje stare u Italiji. Njoj ne pomaze niko sama se bori eto i taj brat joj malo probleme pravi. Meni moji su tu za sve pa je mozda ona malo ljubomorna.
ljubomorna???

a i ti si se onako bas pokazao, cim je imala prve probleme pobegao si ko poslednja piiiii
 
Retko se dešava da nekoga zajebu i ostave na cedilu roditelji, a s bračnim i inim partnerima je sve moguće, od njih se svašta može očekivati.
Pa bas ovog mrava su roditelji „zajebali“.
Coveku, koji je na vrhuncu svoje fizicke snage, mama pere, cisti, kuva i uopste ga nije blam zbog toga?!?

Extra muzevno. Zenama na to uvek gace spadaju.
 
nista ti nisi razumeo, procitaj uvodni post jos jednom :lol:
A bre rekoh vec ...

Koleginice,
Veruj mi da imam boljih stvari od citanja nekih zalopojki gde se zalimo na to kako da vratimo bivse momke/devojke

Uostalom ; dovoljno mi je bilo par recenica s pocetka da skontam o cemu se radi sto se potvrdilo time sto sam, najstvarnije, procitao celu pricu i na kraju potvrdio svoje a to je da on nema svoje JA

Ako ce on kao musko od 30+ godina da dozvoli da se roditelji mesaju u nesto sto je on odlucio, onda je tu veci problem i tu nema "vracanja bivse devojke" nego se treba suociti sa cinjenicom da srecu ne biraju tate i mame nego osoba koja zeli tu srecu.

Eto, da ne kazes da nisam procitao ; procitah temu i dao sam svoje najiskrenije misljenje.

... sta me zekis sad u petak poslepodne :)
 
Pa bas ovog mrava su roditelji „zajebali“.
Coveku, koji je na vrhuncu svoje fizicke snage, mama pere, cisti, kuva i uopste ga nije blam zbog toga?!?

Extra muzevno. Zenama na to uvek gace spadaju.
A što bi čovek razmišljao o utisku koji će to proizvesti na žene, on je sebi uredio život kako mu odgovara, ako nema da plati pomoć u kući, a majka može da pomogne, onda je to u redu, njemu je to OK. Kad ne bude bilo te mogućnosti naći će neko rešenje, biće primoran možda i sam da kuva i sređuje kuću.
 
tebi fali piccka...idi plati neku, ne cicijasi, i odmah ima da se izlecis od bivse

A ja kad pricam mene @Little Redhead nagrdi kako nisam procitao temu ...

giphy.gif
 
A bre rekoh vec ...



... sta me zekis sad u petak poslepodne :)

pa kako ti je onda ovo promaklo?


Ona je nakon dve god veze upala u neke porodicne probleme konkretno brat joj je kockao i imala je bas problema i malo bila nervozna. Ta se nervoza prenosila na nas. S druge strane ona je mene malo uvlacila u svoje obaveze i probleme. Ja nisam navikao da imam neke obaveze i to jer sam zivim i uvek sam imao svoju slobodu. Radim zaposlen treninzi i tako. Voleo sam je jako ali sam resio da je ostavim.
 
To što on ovde štošta karikira je jedno, a neki suštinski problemi su drugo, možda vi u inostranstvu možete samostalno da živite, a ovde je masa ljudi upućena na pomoć roditelja i rodbine. A i kad vidim ove ekstreme kojima je iskonsko zlo to što neko kafeniše sa roditeljima, pa brate... :lol:

Pa počelo je tako što je lik rekao da je raskinuo sa njom, drugog puta, zbog roditelja. I onda ga pitaš pa kako to, on ti kaže sve ovo što je rekao i tad sve postaje da ti ima smisla. :lol:
 

Back
Top