Quantcast

Kako da vratim bivšu?

mravvv

Obećava
Poruka
92
Pozz. Molimza savet. Bio sam u vezi sa devojkom tj zenom 3 god. Ona ima dete iz prvog braka. O cemu se radi objasnicu.
Poceli smo vezu kao neka shema. Ona je to htela a ja kad sam je video prvi put odmah mi se dopala. Lepa otmena nasmejana direktna, sigurna u sebe em starija malo od mene ja sad 34 imam. Vidjali se i zaljubili bas. Ja to vama ne mogu da opisem, meni se to nikad nije desilo u zivotu. Hteo sam svaki tren da budem sa njom. Vesela bleskasta zanimljiva a opet zrela i odgovorna nekako. Svi je moji prijatelji i svi oko mene zavoleli odmah. Uzivali smo bas, voleli se putovali. Divna je majka to mi se dopalo odmah jer nikad nije htela da se vidi sa mnom sem onim danima kad je dete na vidjanju s ocem. Svim ostalim danima maksimalno posvecena detetu em radi i fino zaradjuje zaista. Vise od mene iako imam faks a ona ne ali je sposobna.
Ona je nakon dve god veze upala u neke porodicne probleme konkretno brat joj je kockao i imala je bas problema i malo bila nervozna. Ta se nervoza prenosila na nas. S druge strane ona je mene malo uvlacila u svoje obaveze i probleme. Ja nisam navikao da imam neke obaveze i to jer sam zivim i uvek sam imao svoju slobodu. Radim zaposlen treninzi i tako. Voleo sam je jako ali sam resio da je ostavim. Prihvatila je to, plakala je ali rekla da ako nisam srecan da razume. Nije me nikad zvala ni slala poruke. Ali nakon par nedelja ja sam hteo da umrem bez nje. Video sam da mi fali jakoo i da je to moja najveća ljubav i da sam ispao konjina. Sve sam radio da je vratim. Obecavao sam ono sto je ona uvek zelela ok i ja sam zeleo a to su brak deca i sve. Zvao sam je i molio da se pomirimo i nakon mesec dva pomirimo se. Opet ja konj cim sam je dobio nazad meni to nesto bezveze obaveze svaki dan. Njen zivot je trka frka sto stvari a kod mene je to malo opustenije i to me smaralo i opet raskinem. Bio sam bas u fazonu da me bas briga a znam da se ona raspala. Hteo sam malo slobode ali budala ona mi je sve. Opet me nije zvala i nastavila dalje. I opet ja posle mesec dana ocu da umrem bez nje. Ali bukvalno. Zvao molio nista. Ona kamen. Zvao sam onda njene drugarice molio one su bile ogorcene s punim pravom na mene jedva sam dosao do reci. Napominjem da sam njeno dete ko svoje voleo igrao se s njim uzivao ucio ma sve. Zato me je ona ja mislim i volela. Mic po mic drugarice mi pomognu i ja se sretnem s njom. Prelepa ko uvek ja se rasplakao kad sam je video sta sam izgubio. Ponovo me pustila u njen zivot i trebao ja da se uselim kod nje. Hteo sam bebu ma sve odma bre volim je vise od svega. Obecao sam joj sve i decu i brak cak i ime deci smislio.
I ja kazem mojima da idem kod nje i da cu dete da pravim. Mojima je ona bila draga uvek je rado ugostili grlili hvalili al kad sam to rekao kao da sam ih ubio. Drvlje kamenje na mene na nju. I nista ona me ceka da dodjem kod nje ja je nazovem ona sva srecna kad stizes ljubavi pita me. Ja joj kazem ej ipak ne dolazim. Moji se ne slazu ja ne mogu. Necu se useljavati ne mogu ja nista dalje s tobom.
Od tada ona mene ne zeli ni da cuje. Ja ludim i ne vredi mi da zivim. Znam da me je precrtala zauvek. Volim je jako ma sve bi dao da nisam pogresio tako malo me moji zeznuli i ja iz postovanja izgubio nju a ona najbolja od svih. Cujem od nekih da je muvaju kojekakvi a iskreno moze da ima deset puta boljeg od mene. Ali sama je kazu posvetila se detetu poslu. Uspesnija jos vise. Ne znam sta da radim govorila mi je da sam nezreli mamin balavac da ne znam sta hocu da sam balav mene je to vredjalo. Ponizavalo. A zelim je nazad ne znam sta da radim. Ali nece ona mene izgleda sta da radim?

mravvv

Obećava
Poruka
92
Jesam kreten svaki put kad je izgubim hocu da umrem raspadam se ali kad je vratim ne znam sta cu nekako mi fali sloboda mada nisam vise mali. Svi oko mene se pozenili imaju decu samo ja nesto razvlacim a ona je prva s kojom sam gomilu dece pozeleo.
Zamerala mi je sto sam stalno mami na vezi i ja nesto odlucim popricam s mamom pa se predomislim a to je nju izludjivalo.

Smorisha

Elita
Poruka
24.300
Mojima je ona bila draga uvek je rado ugostili grlili hvalili al kad sam to rekao kao da sam ih ubio. Drvlje kamenje na mene na nju.
Zašto su bili protiv nje? Zato što ima dete ili nešto drugo?

Od tada ona mene ne zeli ni da cuje. Ja ludim i ne vredi mi da zivim. Znam da me je precrtala zauvek. Volim je jako ma sve bi dao da nisam pogresio tako malo me moji zeznuli i ja iz postovanja izgubio nju a ona najbolja od svih
Ti si u fazonu "nit glođe nit kosku daje". Velika emotivna nezrelost i to će ti se obiti o glavu. Završićeš sa mnogo gorom od nje garantovano.
Mislim, kad je s tobom ti je zamrziš i hoćeš da je šutneš i išutirao si je par puta.
A nakon toga plačeš za njom.

Ne znam sta da radim govorila mi je da sam nezreli mamin balavac da ne znam sta hocu da sam balav mene je to vredjalo. Ponizavalo. A zelim je nazad ne znam sta da radim. Ali nece ona mene izgleda sta da radim?
U pravu je sviđalo ti se ne sviđalo.
Da sam na tvom mestu bio bih bar malo muško i zaboravio na nju.
Stvarno bezveze.
A ako možeš otarasi se roditelja iz svog privatnog života, jer očigledno prave mnogo više štete nego koristi.
Evo na mom ličnom primeru roditelji su toliki debili da ih moraš vodati za uzicu kroz život jer ništa nisu sposobni da urade kako treba.

Donosi sam odluke ako želiš da budeš sposoban i zreo i nemoj da trčiš kod mame.

mravvv

Obećava
Poruka
92
Pa zato sto ima dete nisu prihvatili uglavnom mada kad su je upoznali bas su je zavoleli ali eto ipak. Majka moja nije bas bila sretna jer me je devojka terala da se vise trudim oko posla da saljem cv svuda jer nisam bio na poslu zadovoljan. Majka me tu zaposlila u drzavnu firmu znate vec i govorila mi da mi je dobro tu i da ne iznimisljam, kao sta te ona nagovara pusti ti nju a meni muka od tog posla.

Smartanabil

Poznat
Moderator
Poruka
9.073
Izvini ali moram da kazem da sam samo procitao naslov i samo cu reci jedno
postoji definitivno razlog zasto je bivsa tako da ako mozes da predjes preko tih stvari - onda se vrati njoj ; ako ne mozes i ako se vodis onim "vuk dlaku menja, al cud nikada" onda nema poente ni da pricamo o nicemu nego gledaj i obrni se oko svoje ose i nastavi dalje sa zivotom

ChristopherWalken

Veoma poznat
Poruka
10.968
Pozz. Molimza savet. Bio sam u vezi sa devojkom tj zenom 3 god. Ona ima dete iz prvog braka. O cemu se radi objasnicu.
Poceli smo vezu kao neka shema. Ona je to htela a ja kad sam je video prvi put odmah mi se dopala. Lepa otmena nasmejana direktna, sigurna u sebe em starija malo od mene ja sad 34 imam. Vidjali se i zaljubili bas. Ja to vama ne mogu da opisem, meni se to nikad nije desilo u zivotu. Hteo sam svaki tren da budem sa njom. Vesela bleskasta zanimljiva a opet zrela i odgovorna nekako. Svi je moji prijatelji i svi oko mene zavoleli odmah. Uzivali smo bas, voleli se putovali. Divna je majka to mi se dopalo odmah jer nikad nije htela da se vidi sa mnom sem onim danima kad je dete na vidjanju s ocem. Svim ostalim danima maksimalno posvecena detetu em radi i fino zaradjuje zaista. Vise od mene iako imam faks a ona ne ali je sposobna.
Ona je nakon dve god veze upala u neke porodicne probleme konkretno brat joj je kockao i imala je bas problema i malo bila nervozna. Ta se nervoza prenosila na nas. S druge strane ona je mene malo uvlacila u svoje obaveze i probleme. Ja nisam navikao da imam neke obaveze i to jer sam zivim i uvek sam imao svoju slobodu. Radim zaposlen treninzi i tako. Voleo sam je jako ali sam resio da je ostavim. Prihvatila je to, plakala je ali rekla da ako nisam srecan da razume. Nije me nikad zvala ni slala poruke. Ali nakon par nedelja ja sam hteo da umrem bez nje. Video sam da mi fali jakoo i da je to moja najveća ljubav i da sam ispao konjina. Sve sam radio da je vratim. Obecavao sam ono sto je ona uvek zelela ok i ja sam zeleo a to su brak deca i sve. Zvao sam je i molio da se pomirimo i nakon mesec dva pomirimo se. Opet ja konj cim sam je dobio nazad meni to nesto bezveze obaveze svaki dan. Njen zivot je trka frka sto stvari a kod mene je to malo opustenije i to me smaralo i opet raskinem. Bio sam bas u fazonu da me bas briga a znam da se ona raspala. Hteo sam malo slobode ali budala ona mi je sve. Opet me nije zvala i nastavila dalje. I opet ja posle mesec dana ocu da umrem bez nje. Ali bukvalno. Zvao molio nista. Ona kamen. Zvao sam onda njene drugarice molio one su bile ogorcene s punim pravom na mene jedva sam dosao do reci. Napominjem da sam njeno dete ko svoje voleo igrao se s njim uzivao ucio ma sve. Zato me je ona ja mislim i volela. Mic po mic drugarice mi pomognu i ja se sretnem s njom. Prelepa ko uvek ja se rasplakao kad sam je video sta sam izgubio. Ponovo me pustila u njen zivot i trebao ja da se uselim kod nje. Hteo sam bebu ma sve odma bre volim je vise od svega. Obecao sam joj sve i decu i brak cak i ime deci smislio.
I ja kazem mojima da idem kod nje i da cu dete da pravim. Mojima je ona bila draga uvek je rado ugostili grlili hvalili al kad sam to rekao kao da sam ih ubio. Drvlje kamenje na mene na nju. I nista ona me ceka da dodjem kod nje ja je nazovem ona sva srecna kad stizes ljubavi pita me. Ja joj kazem ej ipak ne dolazim. Moji se ne slazu ja ne mogu. Necu se useljavati ne mogu ja nista dalje s tobom.
Od tada ona mene ne zeli ni da cuje. Ja ludim i ne vredi mi da zivim. Znam da me je precrtala zauvek. Volim je jako ma sve bi dao da nisam pogresio tako malo me moji zeznuli i ja iz postovanja izgubio nju a ona najbolja od svih. Cujem od nekih da je muvaju kojekakvi a iskreno moze da ima deset puta boljeg od mene. Ali sama je kazu posvetila se detetu poslu. Uspesnija jos vise. Ne znam sta da radim govorila mi je da sam nezreli mamin balavac da ne znam sta hocu da sam balav mene je to vredjalo. Ponizavalo. A zelim je nazad ne znam sta da radim. Ali nece ona mene izgleda sta da radim?
Dao si nam previše informacija. Negde na pola sam se izgubio ko neće da zovne a ko hoće da umre.
Mogao si samo da kažeš - kako da ubedim bivšu da ponovo bude samnom uprkos tome što ni ja ne želim da ona bude samnom jer slušam moje roditelje koji mi ne daju da ona bude samnom (!?!?!?)

Mek si ti mnogo, očigledno. Verovatno si i pao u njenim očima kad tako plačeš i cmizdriš pa joj je uticaj roditelja na tebe taman došao kao dobar izgovor da te šutne.
Budi bre muško! Tvoj pradeda peške prešao Albaniju ti plačeš zbog žene! Sram te bilo!

tamna noc

Aktivan član
Poruka
1.199
Ne volim biti gruba prema ljudima, ali nekad se bas mora, ti ne zaslužujes uopšte da budeš sa tom ženom. Tvoje ponašanje prema njoj je sebično, nezrelo i neodgovorno, razmisli o tome.
Kad sagledas činjenično stanje onako kako si ga iznio ovdje, jedino fer od tebe bi bilo ostaviti je na miru ili joj pruži podršku u životu prijateljski, bez ikakvih očekivanja.

A prije svega toga poradi na sebi, zbog sebe, jer ti nijedna veza neće opstati sa tim egom.

Manastirka

Aktivan član
Poruka
1.976
Ajd'e bre, beži tamo! Kod se još tako " grebe" od samohranih majki! Sram te bilo, tako ti i treba!

georgejune

Zaslužan član
Poruka
148.113
:lol: samo na naslov sam zaplako

Барышников

Primećen član
Poruka
922
..... A zelim je nazad ne znam sta da radim. Ali nece ona mene izgleda sta da radim?
Прочито сам цело....ово "тренинзи" је глупава теретана, јел тако?
....
Види овако, ЈЕДИНО на шта можеш да се вадиш у овом сад тренутку је следеће, тј ЈЕДИНО што ваља код тебе је, да си:
1. ИСКРЕН
2. СИМПАТИЧНО ГЛУП, или ај реци незрео, мада ја мислим више глуп него незрео, јер чим се вређаш значи да си глуп.
...
И због тога је и била са тобом, јер ти неке веће врлине и немаш, а веруј ми те 2 које имаш, ЖЕНЕ ВРЛО ЦЕНЕ!!!
Пре свега цене глупост код мушкараца, јер им (женама) даје крила, још ако имаш и смисла за хумор, а имаш и ако мислиш да немаш, јер сам се ја ваљо од смеха док сам чито ово, твој проблем је решен!
Јер, ако после свега ти ОПЕТ покушаш, то ће значити да си слабоуман, а таквима је све опроштено! И такве жене или презиру или им све опраштају.
Једино на ту карту можеш да играш!
....
Ето тако, схватио си шта сам хтео рећи, теби је само искреност врлина, а то је реткост у данашње време, и чувај је, ал се не погорди, већ буди што јеси. И биће све у реду....

СВЕ НАЈЛЕПШЕ ТИ ЖЕЛИМ!!!

Само да знаш, ако те ОПЕТ прими, бићеш на пробном раду!!! Постављаће ти замке и искушења да те опет испицка из игре, ал овај пут КОНАЧНО!
Није ни она баш блесава, желеће да се увери да си се ЗАИСТА променио!
Наравно, НЕЋЕ ОДМАХ! Биће мед и млеко у почетку, ал ће после почети са ситним па после све већим завитланцијама, да види докле си спреман да издржиш...тј она је то радила и пре....као тест одливка у фабрици. да зна на чему је.
Ај, цепај сад, иде викенд, немој да смишљаш, јер ти то не иде, него делај, то ти иде!
...
И да знаш, нема она нека велика очевиња од тебе, ал само брате да ето будеш ту и да будеш бре нормалан, постојан...а то је реткост данас...

mravvv

Obećava
Poruka
92
Ne znam kad ce moderatori odobriti vec jednom moje komentare pa da vam bude jasnije. Jeste teretana prija mi da se izduvam od svega.
Volim je jako ali smaralo me to svakodnevno sve isto ona radi pa trci kuci rucak obaveze onda dete voda ga na treninge i tako. Nekad se druzi s nekim ide s prijateljicama brine o ovome onome. Mene je to smaralo svaki dan isti i dosadi mi da se cimam. Imam svoj stan mir svoj pa mi bude super sklonim se kad mi dosadi sve. A ona posizi tad. Ja ne znam nekad hocu sve s njom a nekad me smori kad me uhvati u masinu aj ovo aj ono onda bi se sklonio a opet ne mogu bez nje poludeo sam kad sam cuo da je neki debili muva hteo sam da ga polomim.

mravvv

Obećava
Poruka
92
Jesam kreten svaki put kad je izgubim hocu da umrem raspadam se ali kad je vratim ne znam sta cu nekako mi fali sloboda mada nisam vise mali. Svi oko mene se pozenili imaju decu samo ja nesto razvlacim a ona je prva s kojom sam gomilu dece pozeleo.
Zamerala mi je sto sam stalno mami na vezi i ja nesto odlucim popricam s mamom pa se predomislim a to je nju izludjivalo.
zato sto ima dete nisu prihvatili uglavnom mada kad su je upoznali bas su je zavoleli ali eto ipak. Majka moja nije bas bila sretna jer me je devojka terala da se vise trudim oko posla da saljem cv svuda jer nisam bio na poslu zadovoljan. Majka me tu zaposlila u drzavnu firmu znate vec i govorila mi da mi je dobro tu i da ne iznimisljam, kao sta te ona nagovara pusti ti nju a meni muka od tog posla.

Sixx a.m.

Aktivan član
Poruka
1.471
Uz ne mali napor uspeh da procitam ove "muke i dileme". Da ne duzim, batali ti druze ovu zenu, nije ona za tebe. Ocigledno tebi i tvojoj porodici nije ona koju vi zamisljate i zelite u svojoj kuci. Nemas ti osecaja za zenu sa detetom. Odgojen si ocigledno kao sebicnjak, verovatno ti i priroda takva, nezreo si za svoje godine,... Neka ti mama nadje devojku, mislim da ces ti biti zadovoljan, nisi neki probirac. Onda cete svi biti srecni, osim mozda te "srecnice" koju ti mama nadje.