Ima li neko koga mrzi da se zaljublje?

Ma kakvo spiranje, bas ako je nesto krupnije skines kasikom i sl. Nisam je kupio da perem rucno pre pranja.
Mada ja sam ucen da omazem tanjir :D
Ma kapiram, samo sam se malo iznervirao, nista strasno, nije da sam pao u depresiju. Sve je bilo dok sam ribao posudu za pekac. Inace dobra stvar - strpas- ostavis celu noc i sutra te ceka dobro skuvano varivo. No, to ne staje u masinu - naravno, onda drveno, onda ne meka plastika, pa onda skini ovo skini ono. I priznajem, nisam se iznervirao, samo sam dobio zelju da postrojim ceo tim - Ko elon mask. Ko je odgovoran? Ti? dipl ing? Marketing? Dizajnerski tim?
Nekad se cesto iznerviram tako nekim resenjima. A prodje me.
Kao na pr visina kuh elemenata. Koji idijot je to standardizovao.
 
To su kao one stvari kad udjes u stan i vidis super luster resenje, uuuu sad cu da se igram sa svetlom, pa cu imati jace, manje, vise sijalica i onda kliknes jedan prekidac on upali sve sijalice. I tu mi odmah vizija u glavi kako sam nakacio zice tom majstoru sto je to spajao na bradavice : pogodi madafaka koja ce upaliti? a? hebemlitimamicu
 
Mene nervira i ovaj kratki prostor za stopala.

idealna-visina-kuhinje-6321cff99c143.jpg
 
Gornje police ce uvek biti visoke za vecinu osim dvometrasa. Visina ti je negde izmedju 215 230 plafon. Oduzmes od toga nekih 40 cm to je 190 cm - 2 m za manju visina. Tu se odlazu stvari koje se redje koriste. I onda merdevine ili ona pomocna "stolica" kako se vec zove. Ali sudopera visina mora da bude na vecoj visini.
E sad to kada krene da slaze svakodnevno posudje gore, znaci da je kuhinja sranye i da je to dizajnirao neki seronya. Prodaj to.
 

Back
Top