Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepa imena su mi Milan, Aleksandar, Dimitrije, Đorđe, Dušan...
prvo, ... pa musko!
t2742.gif
 
Stvar ukusa :)
Meni je muka od Marko, Nikola, Filip, Stefan, Milan, Milos,... i sl. Imena koja sam navela u mojoj, zenskoj :lol: glavi zvuce onako, bas :aha:

Marko ti je manje vise internacionalno ime. Nikola isto s´tim da postoje varijacije (Nicolas, Nicola itd.). Ne diraj mi Filipa! Stefan isto kao prva dva. Milan, a pogotovo Milos, mi se ne svidjaju.
I kod muskih i kod zenskih imena preferiram internacionalna imena sa odredjenom tradicijom. Serre mi se od pomodarstva i Srba debila koji svojoj deci daju neka tamo defektna, novokomponovana imena.

Stvar ukusa, ali mislim i stvar mozga.
 
Marko ti je manje vise internacionalno ime. Nikola isto s´tim da postoje varijacije (Nicolas, Nicola itd.). Ne diraj mi Filipa! Stefan isto kao prva dva. Milan, a pogotovo Milos, mi se ne svidjaju.
I kod muskih i kod zenskih imena preferiram internacionalna imena sa odredjenom tradicijom. Serre mi se od pomodarstva i Srba debila koji svojoj deci daju neka tamo defektna, novokomponovana imena.

Stvar ukusa, ali mislim i stvar mozga.
Sin?

Moj je Ognjen :lol:
 
Marko ti je manje vise internacionalno ime. Nikola isto s´tim da postoje varijacije (Nicolas, Nicola itd.). Ne diraj mi Filipa! Stefan isto kao prva dva. Milan, a pogotovo Milos, mi se ne svidjaju.
I kod muskih i kod zenskih imena preferiram internacionalna imena sa odredjenom tradicijom. Serre mi se od pomodarstva i Srba debila koji svojoj deci daju neka tamo defektna, novokomponovana imena.

Stvar ukusa, ali mislim i stvar mozga.

Slažem se sa ovim.
Nekako mi je malo debilno ne nazvati dete lepim i manje više internacionalnim imenom, jer valjda treba imati u vidu da će dete putovati, živeti možda negde u inostranstvu itd.

- - - - - - - - - -


Takvi muškarci mogu da mi poližu goozicu i ljube zemlju po kojom hodam :zaljubljena:
JA biram ime, a tatini predlozi se rado uzimaju u obzir ako mi se svide :aha:
 
Slažem se sa ovim.
Nekako mi je malo debilno ne nazvati dete lepim i manje više internacionalnim imenom, jer valjda treba imati u vidu da će dete putovati, živeti možda negde u inostranstvu itd.

- - - - - - - - - -



Takvi muškarci mogu da mi poližu goozicu i ljube zemlju po kojom hodam :zaljubljena:
JA biram ime, a tatini predlozi se rado uzimaju u obzir ako mi se svide :aha:

kum bira ima uz savet oca.
a guzu ocu dati polizem
 
kum bira ima uz savet oca.
a guzu ocu dati polizem

Dok god razmišljaš tako staromodno, ja ti ne bih ni dala goozu :lol:

upravo ovim sam se vodio kad sam razmišljao kako će da se zove

Pametan si ti ;)

Da, mi treba da mislimo kako ce nekome tamo negde leci ime naseg detata za izgovor, a kod nas ako odes u Suboticu isto tako moras da znas Madjarski da bi kupio flasicu vode:evil:
Ne izigravam neku veliku Srpkinju ( volim i ruska imena :rumenko: ) ali mi je malo muka od toga!

Ma pričamo o nekim iole normalnim imenima :aha:
Npr. zamisli da dete nazoveš Đorđe, Bogoljub, Veroljub, Anđelka, Blaženka, Đurđina itd. :lol:
Pa to da se ubiješ onda :zcepanje:

sto se internacionalnog tice,
rimska i grcka imena idu u obzir samo.

zamisli da se recimo zoves ognjen ili branko a u inostranstvu si?

To još i nisu tako strašni primeri :aha: ima i gorih :lol:

- - - - - - - - - -

Moja tasta misli da ce moja deca da zive u Bosni. Poseban mozak, poseeebaaan. :hahaha:

Čula sam to već od žene ti, slatko sam se ismejala :zcepanje:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top