Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi?
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja:
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete?
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen:
Jeste li digitalizovale domaćinstvo?
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

nema šanse da bih bila sa nekim u koga nemam poverenja i ko u mene nema poverenja, a kad bi se desilo da to uradi, bio bi bivši iz mesta
ostavila bih ljude da završe posao :lol: onda bi leteli napolje, oboje, u paru, kako su i zatečeni :mrgreen:
jedino kada su neke ekstremne okolnosti...tipa izletanje na ulicu - pljas po guzi, i to je to. ne mislim da je to način za vaspitanje dece, ja moju nikad tukla nisam, pokazalo se da nisam pogrešila
mršavica, al me ima malo :lol:
nisam i ne želim
 
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi?
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja:
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete?
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen:
Jeste li digitalizovale domaćinstvo?
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

Sačekala bi objašnjenje zašto pretura po torbi i de gori

Baš i ne mogu tako nešto da zamislim, al ne bi klala nikog, možda bi im skuvala kafu i proćaskala malo.

Pa mora i to, msm šta znam skoro uvek :malav:

Onako taman

What?
 
šta tačno znači 'ne bih mu oprostila'?
ako ne plati na mostu,svakako ce pasti na cupriji:zper:
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi? nikako,pa ocigledno mu je nesto trebalo.ja nemam tripove da neko pretura po tasni trazeci americke spijune
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja:a sta rade?
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete?kad god si nervozan:mrgreen:
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen:mrsavica koje onako bas ima
Jeste li digitalizovale domaćinstvo?sve mi je na dugme
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

....

- - - - - - - - - -

Nešto za kablovsku televiziju u Srbiji. Oće da menjaju pa vrbuju narod da kupuje neke risivere :lol:

ta digitalizacija se ne odnosi na one koji imaju kablovsku
 
da li si sigurna u svoj hepi end?

Ili ce biti srecan ili ga nece ni biti. :lol:

šta tačno znači 'ne bih mu oprostila'?

To znaci da je:

- Prekrsio nacela koja sam samoj sebi nametnula, smatram ih nepromenljivim i moraju se slediti u odnosu sa mnom,
- moze potraziti novu drugaricu, prijateljicu, devojku, zenu ili sta vec doticnoj osobi dodjem.

E, sad...da bih to izjavila moras debelo zayebati stvar.
 
Ili ce biti srecan ili ga nece ni biti. :lol:



To znaci da je:

- Prekrsio nacela koja sam samoj sebi nametnula, smatram ih nepromenljivim i moraju se slediti u odnosu sa mnom,
- moze potraziti novu drugaricu, prijateljicu, devojku, zenu ili sta vec doticnoj osobi dodjem.

E, sad...da bih to izjavila moras debelo zayebati stvar.



http://forum.krstarica.com/showthread.php/704712-Hajde-sad-neka-mu%C5%A1karci-pitaju-a-%C5%BEene-da-odgovaraju-V?p=30319702&viewfull=1#post30319702
 
da li si sigurna u svoj hepi end?

Ništa to nije sigurica...



Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi?
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja:
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete?
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen:
Jeste li digitalizovale domaćinstvo?
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

Pravila se da ne vidim. Posle bih malo razmislila...malo više.

Sebe. Šta će mi ubuduće takav komšiluk? :lol:

Nikada nije prihvatljivo, ali je u nekim situacijama da se podvikne ili lupi po dupetu poželjno. Deca su mali istraživači potpuno nesvesna opasnosti...

Nekako sam između valjda. Bila sam mršavica, sam sam se malo potkožila, mašala:lol:

Nisam i ne planiram.
 
jel imate one čupave papuče Nemam.

- - - - - - - - - -

jel imate antistatic četku za ploče? Ne.
a peglu za kosu? Imam, ali ne koristim.
jel mećete viklere? Ne.
jel ste skroz glatka i bez dlaka osim po lobanji? Da.

et tema
jel si ispunjena ?
Delimicno. Vise nego pre. Napredujem :)
da li si sigurna u svoj hepi end?
Nista nije sigurno, ali se nadam :)
šta tačno znači 'ne bih mu oprostila'?
Znaci da koristi i druge izraze i reci koje ja licno ne podnosum, tipa: "ono sto se kaze", "mars", "kako si mi",... A misli da mu ne bi oprostila kada bi mu se ponudila a on je odbio :mrgreen:
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi? Pitala bih: "Nesto si hteo? :mrgreen:"
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja: Sebe. Najdostojanstvenije je tako.
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete? Kada sebe dovede u opasnu situaciju. Sada boli, a moglo je jos vise.
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen: Nisam ni jedno ni drugo. Mada sebi uvek vise delujem kao da imam visak.
Jeste li digitalizovale domaćinstvo? :lol:
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)
 
Poslednja izmena:
mislio sam na ono kad se ženskoj sviđa lik pa kaže da mu ne bi oprostila, šta mu ne bi oprostila?

Bog zna otkud ta uzrečica..valjda mu ne bi oprostila što je tako dobar komad, kao, obratila bi pažnju....ne bi se pomirila sa činjenicom da takav dobar frajer ostane nevin:lol:
Ajoj...ne znam bre, ne koristim tu rečenicu:mrgreen:

- - - - - - - - - -



Volite li smokve?
Šta mislite o muškarcima sa ožiljcima?
Kako bi reagovale kada bi vam neki lik prišao i počeo da vas smara a vaša druga polovina se sa istim zbog toga pobije?

Mljac.

Sve ok, samo da nisu ožiljci sa unutrašnje strane ručnih zglobova.

Desilo se to meni kad sam bila klinka.
Ali eto..bila sam klinka...reakcija: šok i strah,
sad mi je smešno:lol:
mislim taj doživljaj mi je smešan.
 
Volite li smokve?
Šta mislite o muškarcima sa ožiljcima?
Kako bi reagovale kada bi vam neki lik prišao i počeo da vas smara a vaša druga polovina se sa istim zbog toga pobije?

volim
kakve veze ima to što ima ožiljak? mogu nešto o nekome da mislim kada ga barem površno upoznam
ne znam...bilo bi mi neprijatno, nisam pristalica agresije, verovatno bih pokušala da ih urazumim, ili bih se naprosto sklonila ako bih procenila da ne mogu da izvršim uticaj
 
Volite li smokve?
Šta mislite o muškarcima sa ožiljcima?
Kako bi reagovale kada bi vam neki lik prišao i počeo da vas smara a vaša druga polovina se sa istim zbog toga pobije?

Da al da nisu prezrele

Zavisi. Ne moraju biti odbojni uopste. Eno onaj mlađi Hannibal npr ima oziljak na faci od ugriza dobermana al mu stoji nekako mhm

Posvadjala bi se sa pajserom koji inicira tucu to je tako nekako slepacki
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top