Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Čuj ožiljak sinonim za opasnost...najopasniji su obično oni čija je koža glatka i negovana ko bebeća gooza.
Ovi sa ožiljcima makar imaju neko životno iskustvo, ratno, ulično, bolničko...:lol:

A ratno i ulično iskustvo su stekli bez ikakve opasnosti? :tongue2:
Aj nema veze.

Koliko dobro kontrolišete svoje emocije? Npr. da li možete da se uzdržite od plakanja kad vam se baš plače?
Da li bi mogle da budete u vezi sa muškarcem visokim 2.22m?
Da li bi mogle biti u vezi sa muškarcem visokim 1.65m?
Jeste li nervozne za volanom (ako vozite)?
Jeste li ikada putovale avionom i kako je protekao vaš prvi let? Jel bilo straha?
Desi se nuklearni rat i igrom slučaja svi na svetu pomru. Svi sem vas i još jednog muškarca koji vas izuzetno nervira, nije vam ni najmanje privlačan (čak vam je i odbojan) i ponaša se kao prostak. Da li bi pristale da sa njim produžite ljudsku vrstu ili bi stavile tačku?
 
šta tačno znači 'ne bih mu oprostila'?


nista.

Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi?
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja:
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete?
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen:
Jeste li digitalizovale domaćinstvo?
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

raskinula bih.
oboje..al cek sta ako je njegov stan, onda bih otisla.
kada pretera.
taman


Volite li smokve?
Šta mislite o muškarcima sa ožiljcima?
Kako bi reagovale kada bi vam neki lik prišao i počeo da vas smara a vaša druga polovina se sa istim zbog toga pobije?

ne nesto posebno.
nista..msm sta sad neko ima oziljak, desava se.
pa najverovatnije bih u tom slucaju ja bila uzrok tuce, zato sto bih lika odhebala direktno i bezobrazno, i naravno da bih pomogla u batinanju nevaspitanog lika. :mrgreen:
 
A ratno i ulično iskustvo su stekli bez ikakve opasnosti? :tongue2:
Aj nema veze.

Koliko dobro kontrolišete svoje emocije? Npr. da li možete da se uzdržite od plakanja kad vam se baš plače?
Da li bi mogle da budete u vezi sa muškarcem visokim 2.22m?
Da li bi mogle biti u vezi sa muškarcem visokim 1.65m?
Jeste li nervozne za volanom (ako vozite)?
Jeste li ikada putovale avionom i kako je protekao vaš prvi let? Jel bilo straha?
Desi se nuklearni rat i igrom slučaja svi na svetu pomru. Svi sem vas i još jednog muškarca koji vas izuzetno nervira, nije vam ni najmanje privlačan (čak vam je i odbojan) i ponaša se kao prostak. Da li bi pristale da sa njim produžite ljudsku vrstu ili bi stavile tačku?
Ne, nisam ni mislila na takvu vrstu "opasnosti" ,a i obrisala sam koment jer nisi mene pitao,
nema veze:p

Bogami teško ih kontrolišem, ali uspevam nekako.

Bila bi to veza dzina i patuljka, ali bi, zašto da ne:D

To bi bilo opet mrvu više od mene...ali ne bih mogla da nosim štikle:lol:
Ali da..nije mi muška visina neki značajan faktor.

Nervozna na tuđi bezobrazluk.

Već bilo pitanje. jako se plašim, putovala sam nekoliko puta i bila pod sedativima. Na duže relacije mislim da bi me morali anestezirati.
Jak strah koji nikakvom snagom volje ne mogu kontrolisati, bga.

Bilo je i to pitanje...čak mislim i čitava tema...
Mislim, jao si ga svetu ako na njemu opstanemo samo taj prostak i ja:rotf:
 
A ratno i ulično iskustvo su stekli bez ikakve opasnosti? :tongue2:
Aj nema veze.

Koliko dobro kontrolišete svoje emocije? Npr. da li možete da se uzdržite od plakanja kad vam se baš plače?
Da li bi mogle da budete u vezi sa muškarcem visokim 2.22m?
Da li bi mogle biti u vezi sa muškarcem visokim 1.65m?
Jeste li nervozne za volanom (ako vozite)?
Jeste li ikada putovale avionom i kako je protekao vaš prvi let? Jel bilo straha?
Desi se nuklearni rat i igrom slučaja svi na svetu pomru. Svi sem vas i još jednog muškarca koji vas izuzetno nervira, nije vam ni najmanje privlačan (čak vam je i odbojan) i ponaša se kao prostak. Da li bi pristale da sa njim produžite ljudsku vrstu ili bi stavile tačku?

Vrlo dobro

Ne

Ne

Jesam kad vim ko sve danas vozi

Ne. Tripujem se.

Ne bi pristala.
 
A ratno i ulično iskustvo su stekli bez ikakve opasnosti? :tongue2:
Aj nema veze.

Koliko dobro kontrolišete svoje emocije? Npr. da li možete da se uzdržite od plakanja kad vam se baš plače?
Da li bi mogle da budete u vezi sa muškarcem visokim 2.22m?
Da li bi mogle biti u vezi sa muškarcem visokim 1.65m?
Jeste li nervozne za volanom (ako vozite)?
Jeste li ikada putovale avionom i kako je protekao vaš prvi let? Jel bilo straha?
Desi se nuklearni rat i igrom slučaja svi na svetu pomru. Svi sem vas i još jednog muškarca koji vas izuzetno nervira, nije vam ni najmanje privlačan (čak vam je i odbojan) i ponaša se kao prostak. Da li bi pristale da sa njim produžite ljudsku vrstu ili bi stavile tačku?

dobro.
ne
ne
ne
jesam, ali prvi put su me stavili u avion kao bebu, tako da se ne secam. keva kaze da sam spavala sve vreme. inace volim avione i letenje. ne plasim se i ako padne avion bila bi najverovatnije brza i kratka smrt. postoje i gore stvari od umiranja.
pa morala bih sa nekim da se kreshem. :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a mozda bi se i taj promenio posle nestanka svih ljudi.
 
Pa nem pojma, eto ja mislio gotivite opasne momke :mrgreen:

"opasno" je izraz koji žene i muškarci ekstremno različito tumače :lol:

- - - - - - - - - -

jao kakva pitanja :lol:
nagledao si se fantastike, izgleda

da odgovorim generalno..mislim da je ljudska vrsta došla do tačke kad počinje ili ekstremno širenje svesti, ili totalno srozavanje
ovo tvoje predviđanje budućnosti mi liči na drugu opciju
 
"opasno" je izraz koji žene i muškarci ekstremno različito tumače :lol:

- - - - - - - - - -

jao kakva pitanja :lol:
nagledao si se fantastike, izgleda

da odgovorim generalno..mislim da je ljudska vrsta došla do tačke kad počinje ili ekstremno širenje svesti, ili totalno srozavanje
ovo tvoje predviđanje budućnosti mi liči na drugu opciju

Ovo moje nije predviđanje. Ko bi ti pre 250 godina poverovao da mu kažeš da će u dvadesetom veku ljudi moći da promene pol? :fdlan:
Samo je pitanje vremena (doduše možda u vekovima) kad će nekom pasti na pamet da se klonira, promeni svoj pol i oženi se svojim klonom.
Znači totalno srozavanje je neminovno :mrgreen:

A jel to incest ako se oženiš samim sobom? :lol:

- - - - - - - - - -

oooo ko to čito novu zemlju :)

Nisam bre čitao, samo nisam normalan :lol:
Ali pročitaću sad kad kažeš :ok:
 
Ovo moje nije predviđanje. Ko bi ti pre 250 godina poverovao da mu kažeš da će u dvadesetom veku ljudi moći da promene pol? :fdlan:
Samo je pitanje vremena (doduše možda u vekovima) kad će nekom pasti na pamet da se klonira, promeni svoj pol i oženi se svojim klonom.
Znači totalno srozavanje je neminovno :mrgreen:

A jel to incest ako se oženiš samim sobom? :lol:

jeste incest, ali kod nas npr. nije kaznjiv ukoliko se radi o punoletnim osobama.
 
da li si sigurna u svoj hepi end?
ja bih samo da sviiiram, da se otkacim, i to je sve.

šta tačno znači 'ne bih mu oprostila'?
Znači da je ta riba iz nekog malo većeg sela, tako nešto
:lol: :ok:

Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete novopečenog dečka kako vam pretura po torbi? pitala bih ga sta mu treba
Kako bi reagovale da se vratite kući i zateknete muža/dečka sa komšinicom? Koga bi prvog izbacile napolje? :azdaja: ne diskriminisem, oboje u isto vreme
Kada je, po vama prihvatljivo fizički kazniti dete? ne znam, nemam iskustva
Jeste li mršavica ili vas, onako, ima? :mrgreen: onako me ima
Jeste li digitalizovale domaćinstvo? nemam tv
(da kucnem u drvo, da za ova prva dva ne čuje zlo)

Koliko dobro kontrolišete svoje emocije? Npr. da li možete da se uzdržite od plakanja kad vam se baš plače? mogu
Da li bi mogle da budete u vezi sa muškarcem visokim 2.22m? 2.10 je idealno :zaljubljena:
Da li bi mogle biti u vezi sa muškarcem visokim 1.65m? mislim da bi mi smetalo...znam, povrsna sam :roll:
Jeste li nervozne za volanom (ako vozite)? ne vozim
Jeste li ikada putovale avionom i kako je protekao vaš prvi let? Jel bilo straha? odlicno je protekao, nije bilo straha
Desi se nuklearni rat i igrom slučaja svi na svetu pomru. Svi sem vas i još jednog muškarca koji vas izuzetno nervira, nije vam ni najmanje privlačan (čak vam je i odbojan) i ponaša se kao prostak. Da li bi pristale da sa njim produžite ljudsku vrstu ili bi stavile tačku? ako od mene zavisi opstanak ljudske vrste, crno nam se pise
 
Ličite li na svoj avatar?
Jel vam mrsko pada da ustajete iz kreveta ponedeljkom?
Dobile ste neočekivani slobodni dan, najavljen veče ranije. Kako ćete ga iskoristiti? Hoćete gde na odmor ili opet radno?
Ko vam više odgovara kao kolega na poslu - sa kim se više slažete, bolje sarađujete sa muškarcima ili ženama (ili nema neke razlike)?
Ostavljate li bakšiš kada odete u neki restoran/kafić?
Volite li sok od zove? :njam:
 
Poslednja izmena:
Ličite li na svoj avatar?
Jel vam mrrsko pada da ustajete iz kreveta ponedeljkom?
Dobile ste neočekivani slobodni dan, najavljen veče ranije. Kako ćete ga iskoristiti? Hoćete gde na odmor ili opet radno?
Ko vam više odgovara kao kolega na poslu - sa kim se više slažete, bolje sarađujete sa muškarcima ili ženama (ili nema neke razlike)?
Ostavljate li bakšiš kada odete u neki restoran/kafić?
Volite li sok od zove? :njam:

Licim.
Ne.
Odmor.
Muskarac.
Da.
Volim.
 
oooo ko to čito novu zemlju :)

nisam čitala :)
nije valjda da isto piše? :lol:
ma bre pametna sam ko pčelica :zcepanje:

- - - - - - - - - -

Ovo moje nije predviđanje. Ko bi ti pre 250 godina poverovao da mu kažeš da će u dvadesetom veku ljudi moći da promene pol? :fdlan:
Samo je pitanje vremena (doduše možda u vekovima) kad će nekom pasti na pamet da se klonira, promeni svoj pol i oženi se svojim klonom.
Znači totalno srozavanje je neminovno :mrgreen:

A jel to incest ako se oženiš samim sobom? :lol:

- - - - - - - - - -



Nisam bre čitao, samo nisam normalan :lol:
Ali pročitaću sad kad kažeš :ok:

već nekoma i gore stvari padaju na pamet :lol:

a ovde skoro pa niko nije normalan, zato nam je tako i zabavno :lol:

- - - - - - - - - -

zašto vam je na avataru madžga

ja nisam madžgasta, ja sam krilata bre moco :lol:

- - - - - - - - - -

Ličite li na svoj avatar?
Jel vam mrsko pada da ustajete iz kreveta ponedeljkom?
Dobile ste neočekivani slobodni dan, najavljen veče ranije. Kako ćete ga iskoristiti? Hoćete gde na odmor ili opet radno?
Ko vam više odgovara kao kolega na poslu - sa kim se više slažete, bolje sarađujete sa muškarcima ili ženama (ili nema neke razlike)?
Ostavljate li bakšiš kada odete u neki restoran/kafić?
Volite li sok od zove? :njam:

ličim, to sam ja u stvari, samo sam si docrtala krilca :lol:
ne, ne pada
ja nemam slobodan dan...ne dajem sebi slobodne dane, baksuz bre :mrgreen:
sarađujem dobro sa većinom, naučila sam kako treba komunicirati sa ljudima
obavezno ostavljam, konobarima, taksistima...svima kojima je to veliki deo prihoda
volim
 
Ličite li na svoj avatar?
Jel vam mrsko pada da ustajete iz kreveta ponedeljkom?
Dobile ste neočekivani slobodni dan, najavljen veče ranije. Kako ćete ga iskoristiti? Hoćete gde na odmor ili opet radno?
Ko vam više odgovara kao kolega na poslu - sa kim se više slažete, bolje sarađujete sa muškarcima ili ženama (ili nema neke razlike)?
Ostavljate li bakšiš kada odete u neki restoran/kafić?
Volite li sok od zove? :njam:

licim na oba moja avatara
zavisi sta me ceka taj dan...mrsko mi moze biti i ustajanje subotom
u zabavi..zabave nikad dosta, tuzan je ovaj zivot zivotinjski
trenutno nemam kolege, samo konkurenciju
ostavim, ako je nesto sitno, ali me grize oko srca...meni niko ne ostavlja baksis. koje je to njesra ostavljati baksis..pa ybt sto oni da dobiju baksis i drugi rade. iskreno ebe mi se da ostavljam bilo sta bilo kome
pila sam ga davno, mogu da ga pijem, a mogu i da ga ne pijem uopste.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top