Hajde sad neka muškarci pitaju,a žene da odgovaraju V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jesam, al tata mi je sve sredio, ovim putem ga pozdravljam! <333


pametno, onaj koji pise zakone ima imunitet.
pisanje zakona je gazenje pos starima, kriminal nad kriminalima. chasta tvom tati.
problem sa tatom nastaje sto ovi sad stare zakone prosiruju. svake godine hiljada zakona iznikne. zakonodavci moraju da imaju posao. opno sto je danas bilo zakonito sutra nece.

pravda mora da se zadovolji, jednakost za sve. svi nek su milioneri, raj na zemlji.
problejm je sto nemilioneri oce milione i dobice ih ili ce dobiti samuobistvo sa 3 charure iz sachmarice ako nece da uzmu i obezbede decu.

ideali.

koliko je regulatora i bankara pochinilo samoubistvo iz zasede prosle godine je topik koji se niko nije setio da poktrene.
sve je to mi srbi, rusi, nacisti, ustashe, shpitari ukranija ujedinjenje.

borba se vodi na neznanim mestima, ljudi od principa i ljudskosti, uvidjajuci prevaru, osecajuci intrigu, patrioote, hriscani, humanisti ateisti jake licnosti i principa kojeg ga je tata uchio sa par rechi godisnje, ponosan na tim chetvprojulskim paradama - imaju sumnje.

a odakle su dosli pijuni se zna, protiv koga se bune nemaju pojma. znaju shefa, direktora, predrsednika, osecaj da jke neko odgovoran al kako nanisane imaju sumnje.
najveci im jke strah to styo je svaki njihov potez uracunat, predvidjen. sluzi cilju onih protiv kojih se on, patriota pobunio.
oroz je isto uracunat.
izdaja kosta
 
Poslednja izmena:
Toma Nikolic ili Voja Kostunuca?
ko vam je privlacniji kao muskarac?
I ne ne moze oba su odvratna itd. imate samo taj izbor.
Joj :lol:

Ako bas mora- Toma.
kad kačite opran veš pa vam nešto ispadne slučajno jel otreswte i okačite ili vraćate nazad na pranje
Terasa mi je uvek cista, brisem pod svaki dan, zajedno sa kuhonjom, to mi je nekako u paketu. Ali, ako padnu gacice, vracam nazad na pranje.
imate li ponekad osećaj da je ljubav prošla pored vas?
.....a da je niste zaustavili,..
Nemam. Da je trebalo, desilo bi se.
Da mozete da sretnete sebe od pre 10 g sta bi danasnja vi rekla tadasnjoj?
Budalo, dete za ruku, bezi i ne osvrci se! Sto pre, to bolje!
jel ste imale problema sa zakonom'

Licno ja nisam. Ali sam se nakuvala kafa inspektorima :roll:
 
Joj :lol:

Ako bas mora- Toma.

Terasa mi je uvek cista, brisem pod svaki dan, zajedno sa kuhonjom, to mi je nekako u paketu. Ali, ako padnu gacice, vracam nazad na pranje.

Nemam. Da je trebalo, desilo bi se.

Budalo, dete za ruku, bezi i ne osvrci se! Sto pre, to bolje!


Licno ja nisam. Ali sam se nakuvala kafa inspektorima :roll:

kakve ste vi zene budalice, sta sve istrpite :)))))
pa onda kad dodje neko vrijedan paznje a vi sjebane u vugel, pa onda ispravi pti ber ovo, ispravi ono.... :))))
 
pametno, onaj koji pise zakone ima imunitet.
pisanje zakona je gazenje pos starima, kriminal nad kriminalima. chasta tvom tati.
problem sa tatom nastaje sto ovi sad stare zakone prosiruju. svake godine hiljada zakona iznikne. zakonodavci moraju da imaju posao. opno sto je danas bilo zakonito sutra nece.

pravda mora da se zadovolji, jednakost za sve. svi nek su milioneri, raj na zemlji.
problejm je sto nemilioneri oce milione i dobice ih ili ce dobiti samuobistvo sa 3 charure iz sachmarice ako nece da uzmu i obezbede decu.

ideali.

koliko je regulatora i bankara pochinilo samoubistvo iz zasede prosle godine je topik koji se niko nije setio da poktrene.
sve je to mi srbi, rusi, nacisti, ustashe, shpitari ukranija ujedinjenje.

borba se vodi na neznanim mestima, ljudi od principa i ljudskosti, uvidjajuci prevaru, osecajuci intrigu, patrioote, hriscani, humanisti ateisti jake licnosti i principa kojeg ga je tata uchio sa par rechi godisnje, ponosan na tim chetvprojulskim paradama - imaju sumnje.

a odakle su dosli pijuni se zna, protiv koga se bune nemaju pojma. znaju shefa, direktora, predrsednika, osecaj da jke neko odgovoran al kako nanisane imaju sumnje.
najveci im jke strah to styo je svaki njihov potez uracunat, predvidjen. sluzi cilju onih protiv kojih se on, patriota pobunio.
oroz je isto uracunat.
izdaja kosta

moj je tata zlocinac iz rata :heart:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top