Forumashice, da li vas je ikada odbio?

Mozda je partner trenutno opterecen necim pedesetim, ima briga.
Mozda je partner preumoran.
Mozda druga strana vrsi konstantan pritisak, pa je prirodna reakcija nezainteresovanost, retko ko voli da radi nesto pod pritiskom.
Mozda je partner izgubio interesovanje tj. ovaj drugi mu je postao dosadan, procitana bukvica, ne postoji izazov, mentalni pre svega.
Mozda partner krese nesto sa strane....:lol:
Bravo sestro, jedina si realna ...
 
Spremni ste za seks, ali kod partnera primećujete očigledan nedostatak entuzijazma. Zbog čega je njegov libido u padu, kako prebroditi takve situacije i šta možete da učinite da probudite uspavane strasti...? :roll:

Pa ako postoji neki problem treba ga resiti... tj prvo ga treba uociti... i biti ga svestan... Normalna komunikacija je uvek preduslov svemu...
 
ma ne znam, niko me nije odbio jer radim po pozivu, tojes, kada mi Bifjgjnhgagn javi mesto i vreme ja samo dodjem, mada ono mogla bi da proverim, ajde ja cu da ga zvr i kazem mesto i -- dodji odma,, mozda me i odbije ,, eh tako ti je to kada nemas inicijativu, ne mogu ni da te odbiju ko čoveka
 
Mislim da je realno malo sacekati...ako se ne promeni situacija onda porazgovarati....ako ni to ne pomogne, sacekati jos malo, a potom dici ruke i krenuti svojim putem....

Kakvi god da su razlozi spoljne prirode, opterecenost nekim problemom, sve je to nesto sto ce doci na svoje ili nece, u slucaju da ne mozemo da uticemo na njih. Mislim da je apsurdno gubiti osobu pored sebe zbog toga. Vremenom, druga osoba izgubi strpljnje, razumevanje, dolazi do hladjenja i samim tim, kraj price.
Druga je prica ako ne postoji hemija, privlacnost, ili neko tuca sa strane...u tom slucaju - hvala, bilo mi je prijatno druziti se sa tobom...ima toliko udova na ovoj planeti....:mrgreen:
 
Mislim da je realno malo sacekati...ako se ne promeni situacija onda porazgovarati....ako ni to ne pomogne, sacekati jos malo, tući skota, a potom dici ruke i krenuti svojim putem....

Kakvi god da su razlozi spoljne prirode, opterecenost nekim problemom, sve je to nesto sto ce doci na svoje ili nece, u slucaju da ne mozemo da uticemo na njih. Mislim da je apsurdno gubiti osobu pored sebe zbog toga. Vremenom, druga osoba izgubi strpljnje, razumevanje, dolazi do hladjenja i samim tim, kraj price.
Druga je prica ako ne postoji hemija, privlacnost, ili neko tuca sa strane...u tom slucaju - hvala, bilo mi je prijatno druziti se sa tobom...ima toliko udova na ovoj planeti....:mrgreen:
!!!!!
 
ma ne znam, niko me nije odbio jer radim po pozivu, tojes, kada mi Bifjgjnhgagn javi mesto i vreme ja samo dodjem, mada ono mogla bi da proverim, ajde ja cu da ga zvr i kazem mesto i -- dodji odma,, mozda me i odbije ,, eh tako ti je to kada nemas inicijativu, ne mogu ni da te odbiju ko čoveka
e.
meni to stvarno donekle nije jasno...
drugar moj je imao curu u koju je smrtno bio zaljubljen.
ali nisu imali sex.
ona nevina, pa nece, on je obozzava, pa je poshtuje, ali...
tuca neke tamo leve cure. na poziv.

u stvari, nishta meni tu nije bilo jasno, a posebno mi nije bio jasan deo sa tim curama, koje nazovesh, pa ti dodju il` samo banesh kod njih kad ti se digne... a one te prime...
ae to po pozivu...
al` da mi neko bane u 3 sata ujutru, a ja da mu dam ******...
ma poslala bih ga u tri lepe, ali ne moje. :D
 
e.
meni to stvarno donekle nije jasno...
drugar moj je imao curu u koju je smrtno bio zaljubljen.
ali nisu imali sex.
ona nevina, pa nece, on je obozzava, pa je poshtuje, ali...
tuca neke tamo leve cure. na poziv.

u stvari, nishta meni tu nije bilo jasno, a posebno mi nije bio jasan deo sa tim curama, koje nazovesh, pa ti dodju il` samo banesh kod njih kad ti se digne... a one te prime...
ae to po pozivu...
al` da mi neko bane u 3 sata ujutru, a ja da mu dam ******...
ma poslala bih ga u tri lepe, ali ne moje. :D

brljanje u odnosima je sklonosti vecine ljudi...jednu ima za sex, drugu voli, sa trecom se druzi...i iako jekomplikovano, nevidim nista lose u tome ako niko ne bude povredjen...svi tezimo da u jednoj osobi objedinimo sve....ali malo nas to i nadje :rolleyes:.....
 
evo... sta ti je kratka pamet... procita' dva odgovora i vec zaboravio sta je tema... ne znam... nisam pametan, sto bi se reklo u ovim delovima planete... u svakom slucaju, uvek moze da mu otpeva melodiju iz reklame za krekere... vidi kakav je on smeker... dobar mu je kreker... vidi sta je to napravio... eh, devla, devla... tacno mi dodje da kupim eurokrem...
 
brljanje u odnosima je sklonosti vecine ljudi...jednu ima za sex, drugu voli, sa trecom se druzi...i iako jekomplikovano, nevidim nista lose u tome ako niko ne bude povredjen...svi tezimo da u jednoj osobi objedinimo sve....ali malo nas to i nadje :rolleyes:.....
ma znam, jasno mi je to.

nego ne razumem te zzene...
kao da su mashine.

kazze meni moj muzz...
on je svojevremeno imao neku cicu za raspolaganje...
zzivela je sa cimerkom, koja je bila njegovom najboljem drugu cica za raspolaganje.
i kad se vracaju iz grada, oni samo odu - jedan u jednu sobu, jedan u drugu... i tako.

pa, da si mi najmiliji na svetu, ne bih te uvek pustila...
mozzda mi se spava, mozzda sam dobila, mozzda sam nervozna, mozzda mi je seks poslednja stvar na svetu, mozzda je zvezda izgubila, mozzda... ko zna?
brate, barem mozzesh da se najavish. to je kulturno.
mozzda raspolazzem nekom drugom tipu, trenutno. :D
 
evo... sta ti je kratka pamet... procita' dva odgovora i vec zaboravio sta je tema... ne znam... nisam pametan, sto bi se reklo u ovim delovima planete... u svakom slucaju, uvek moze da mu otpeva melodiju iz reklame za krekere... vidi kakav je on smeker... dobar mu je kreker... vidi sta je to napravio... eh, devla, devla... tacno mi dodje da kupim eurokrem...

:lol: :lol: :lol:
 
pa, da si mi najmiliji na svetu, ne bih te uvek pustila...
mozzda mi se spava, mozzda sam dobila, mozzda sam nervozna, mozzda mi je seks poslednja stvar na svetu, mozzda je zvezda izgubila, mozzda... ko zna?
brate, barem mozzesh da se najavish. to je kulturno.
mozzda raspolazzem nekom drugom tipu, trenutno. :D

znaci, kralju... taj se ne bi ovajdio previse... :D
jel si gledala sinoc kraljeve nad kraljevima? te srpske momke... te divove... gorostase... velike ljude velikog srca... tu svetlu tacku nase male zemlje... KK Partizan... jahaci apokalipse... kaznena ekspedicija... kec k'o kuca... armirani beton... vikendica... magistrala... eh... zivote...
 
ma znam, jasno mi je to.

nego ne razumem te zzene...
kao da su mashine.

kazze meni moj muzz...
on je svojevremeno imao neku cicu za raspolaganje...
zzivela je sa cimerkom, koja je bila njegovom najboljem drugu cica za raspolaganje.
i kad se vracaju iz grada, oni samo odu - jedan u jednu sobu, jedan u drugu... i tako.

pa, da si mi najmiliji na svetu, ne bih te uvek pustila...
mozzda mi se spava, mozzda sam dobila, mozzda sam nervozna, mozzda mi je seks poslednja stvar na svetu, mozzda je zvezda izgubila, mozzda... ko zna?
brate, barem mozzesh da se najavish. to je kulturno.
mozzda raspolazzem nekom drugom tipu, trenutno. :D

prava ljubav ne trpi ponizenje....ali svi ostali oblici odnosa izmedju muskarca i zene puni su ponizenja i besmislica.....:rolleyes:
 
znaci, kralju... taj se ne bi ovajdio previse... :D
jel si gledala sinoc kraljeve nad kraljevima? te srpske momke... te divove... gorostase... velike ljude velikog srca... tu svetlu tacku nase male zemlje... KK Partizan... jahaci apokalipse... kaznena ekspedicija... kec k'o kuca... armirani beton... vikendica... magistrala... eh... zivote...
kako partizanovac chita TAU Keramika?
JAO Keramika... :lol: :lol:

glup je fazon do bola, al` meni je smeshan.

gledala sam sinoc tekmu, naravno.
nisam ja toliki izdajica roda svog. :D

kazzesh "te srpske momke"...
http://www.b92.net/sport/kosarka/kosarka.php?yyyy=2008&mm=03&dd=24&nav_id=290594
:D
 

Back
Top