Др Алечковић: стручна анализа менталног профила Вучића - анално фиксирани психопата

Problem jer njihovi presjednici i generali ne sjede u haski tribunal za ratne zlocine a tvoji da.

Svi američki predsednici posle Drugog svetskog rata osim Kartera su bili ratni zločinci. To što nije suđeno nijednom je stvar međunarodnog poretka, a ne pravde.
 
Svi američki predsednici posle Drugog svetskog rata osim Kartera su bili ratni zločinci. To što nije suđeno nijednom je stvar međunarodnog poretka, a ne pravde.

Pa znaci da uzmemo tvoje rijeci kao sveto pismo kako da ne.
 
Svi američki predsednici posle Drugog svetskog rata osim Kartera su bili ratni zločinci. To što nije suđeno nijednom je stvar međunarodnog poretka, a ne pravde.
E stvarno... što je kadija presudio svaki put protiv Srba to onda mora da znači da su Turci nevini. Nema druge, kadija je tako reko.
 
Pa znaci da uzmemo tvoje rijeci kao sveto pismo kako da ne.

Sve američke vojne intervencije posle Drugog svetskog rata, od Vijetnama do Iraka, imaju elemente teških ratnih zločina. Bolje bi bilo da si malo obrazovao i raspitao o tematici, umesto što dane provodiš trolujući po forumima kao nezreli klipan.
 
Sve američke vojne intervencije posle Drugog svetskog rata, od Vijetnama do Iraka, imaju elemente teških ratnih zločina. Bolje bi bilo da si malo obrazovao i raspitao o tematici, umesto što dane provodiš trolujući po forumima kao nezreli klipan.

Nemaju elemente nikakvih zlocina sem izolovanih. Sad ti nazad u misju rupu
 
Ne mora da se čita tekst da bi se moglo doći do tog zaključka.
Dovoljno je pogledati karakteristike svakog poremećaja i uporediti s subjektom posmatranja.
Npr, onako nasumično: histrionični poremećaj
Da i ja sam laicki pomislila na histrionicni poremecaj.
Ona je samo trebala da, kao sto joj i profesija nalaze, mane razvodnjava, omalovazava i ruga se, vec da bude striktno profesionalna. Ovako mu bukvalno ide na ruku.

Vidi ovo
„Одаје профил потуљеног и кукавичког психолошког менталног садисте преобученог у дизајн „оксфордског закаснелог студента“ у скупим оделима, или адолесцентским тренеркама, са вештачким, усиљеним и грчевитим осмехом на лицу, значајним…“

Neozbiljno je.
A ima jos puno ovakvih primera.

Pa i ono „profesorsko gledanje preko naocara“ preko kojeg mu zeli prebaciti zelju za dociranjem (on svakako docira, ali ovaj primer nije dobar za to) nije nista drugo do ponasanje osobe koja nosi naocare za blizinu. Ja to vidim kod mnogih ljudi. Sa njima vide na blizinu, a za daljinu moraju da ih skinu. Da ih ne bi svaki cast skidali gledaju preko njih. To si sigurno primetila.
Tako da nas djake profesori nisu gledali sa visine, vec im je tako bilo jednostavnije.
Moze da cita ono sto je ispred njega, za sve ostalo ide preko. I to se desava ljudima iznad 40-50. godine, oslabi im vid.
 
Da i ja sam laicki pomislila na histrionicni poremecaj.
Ona je samo trebala da, kao sto joj i profesija nalaze, mane razvodnjava, omalovazava i ruga se, vec da bude striktno profesionalna. Ovako mu bukvalno ide na ruku.

Vidi ovo
„Одаје профил потуљеног и кукавичког психолошког менталног садисте преобученог у дизајн „оксфордског закаснелог студента“ у скупим оделима, или адолесцентским тренеркама, са вештачким, усиљеним и грчевитим осмехом на лицу, значајним…“

Neozbiljno je.
A ima jos puno ovakvih primera.

Pa i ono „profesorsko gledanje preko naocara“ preko kojeg mu zeli prebaciti zelju za dociranjem (on svakako docira, ali ovaj primer nije dobar za to) nije nista drugo do ponasanje osobe koja nosi naocare za blizinu. Ja to vidim kod mnogih ljudi. Sa njima vide na blizinu, a za daljinu moraju da ih skinu. Da ih ne bi svaki cast skidali gledaju preko njih. To si sigurno primetila.
Tako da nas djake profesori nisu gledali sa visine, vec im je tako bilo jednostavnije.
Moze da cita ono sto je ispred njega, za sve ostalo ide preko. I to se desava ljudima iznad 40-50. godine, oslabi im vid.

Začinila je u Šešeljevom stilu, ali ovo i nije bukvalna stvarna dijagnoza stvarnog pacijenta od strane stručnog lica. Ovo je istersla pre kao lično mišljenje zagađene osobe koja se poziva na znanje iz struke.
Možemo sad polemisati da li je to etično ili ne, ali iskreno, meni je muka od politički korektnih, uštogljenih, licemernih intelektualaca koji večito kalkulišu da se nimalo ne uprljaju, čak ni rečju.
 
Ona je samo trebala da, kao sto joj i profesija nalaze, mane razvodnjava, omalovazava i ruga se, vec da bude striktno profesionalna. Ovako mu bukvalno ide na ruku.

Та врста квази-дијагностичког наступа приличи само врло занемарљивим људима и стручњацима.
 
E crko ti je vjekoslav :lol:
Живљи је него икад:
1705406011839.png


:mrgreen:
 
Pahaha ne nego lajes danima po temi cisto onako... Kakav pajac :D
Ружно је тако говорити о представнику своје државе, па ма ко он био. Председник Државе је Институција, народ га је изабрао. Ако је он психички болесник онда је и већина нације болесна.

Поготово што то пише особа која ни сама није баш сасвим своја.
 
Ружно је тако говорити о представнику своје државе, па ма ко он био. Председник Државе је Институција, народ га је изабрао. Ако је он психички болесник онда је и већина нације болесна.
BRAVO! Ubo si poentu, svesno ili nesvesno :ok:
 

Back
Top