Udarna poruka Vučića

Ja ćiu da ti kažem supermoderatore.
Vučić kao psihički oboleli pacijent misli da je ON SAM SRBIJA tako da i izdaja i sve protiv Srba je njegova pobeda.
ZAPAMTI JA SAM OVDE JEDINI FORUMAŠ NA KRSTARICI KOJI JE LIČNO RAGOVARAO SA VUČIĆEM UKUPNO PROVEO SA NJIM DVA PUTA A VREME JE 25 MIN.
Možda je neki sendvičar više proveo sa njim ali kao njegov sluga to ništa ne znači.
 
Ја сам се запитао и не видим у својим ставовима ништа погрешно,,чак сматрам их исправним.
Види,, нисам члан СНС, званично сам члан СРС, мада више нисам толико активан јер нам се одбор нажалост распао. Али, ствари сагледавам реално. Идеолошко-политички подржавам Нестора, али нисам члан ни његове странке, мада планирам са пар другара истомишљеника да отворимо његов месни одбор овде.
Да ширимо мало Здраве Идеје међу народ. ;)

И да, узгред како си проценио да је баш та екипа, ,,екипа нормалних"? :D

Да ли је могао? Ето, и Тадића су у једној емисији питали да је остао на власти, дали би то потписао и шта би урадио ако не би. Он је почео нешто да мути, туц, муц, на крају споменуо да је имао неки план од 5 тачака, али ништа није прецизирао шта то конкретно значи.
Дакле, празна прича. Такође, ја верујем да Тадић није смењен јер је ,,одбио" да прихвати бриселски споразум, као што се то сав потура да би Тадић био неки ,,патриота", већ је био јако непопуларан у народу, јако лоше стање и земљи, још да је то потписао, било би чупаво. Зато су му газде рекле ,,Ај, иди сад ти мало одмори, доста си владао".

Али факт- Боркови споразуми били су фактички увод у Бриселски споразум.

Није он крив што друга страна није испоштовала.
А он јесте вршио разне дипломатске и друге начине борбе против тога, па је добијао пацке од Запада. Иначе, ако ниси схватио, Мариника и Ђилас екипа су део западног притиска на Србију. По систему : ,,Ако не учиниш шта ти кажемо, ови ће ти направити хаос у држави".
Хаос у држави и дестабилизација исте је још горе зло, ако Србија није стабилна, Срби на Косову су пропали. Само је стабилна Србија сигурност за Србе на Косову и у региону. Па шта мислиш што Додик подржава сад Вучића а што и пре Тадића? Србија је гарант Дејтонс и у интересу РС је да Србија буде јака и стабилна.

Е сад, реалност је да Запад подржава Куртија и његово дивљање, реланост је да да смо слабији од НАТО пакта и да за сад морамо да играмо на танком леду, јер погрешан корак води у пропаст.
Брате, то је дипломатија. ;)


Знам, то каже и Курти. И западни медији у Србији и ван ње. А Срби са Косова ипак масовно подржавају ту исту Српску Листу.
Коме сад веровати више? :)

Рекох ти већ, све је то тачно, али ми морамо из свега тога да извучемо оно што је позитивно за српски народ. Рекох ти, Србија није нуклеарна сила, и сад смо у ситуацији да смо окружени непријатељима са свих страна, који би нас сравнили са земљом.
Зато морамо чекати повољан тренутак, јер реално, ни партизани нису кренули у рат док није дошао повољан тренутак, тј док није избио глобални сукоб Немачке и СССР-а који је створио услове за оружани отпор. Дакле, и они су чекали повољан моменат.
Исто је тако и данас, мора се десити слом НАТО савеза на глобалном фронту, који ће довести до њиховог слабљења овде. Тек тада можемо да почнемо да делујемо. Народ је јасно опредељен, са Русима смо у добрим односима, што и њихово понашање и деловање доказује.
Е сад, кажем ти, најважнији је тренутни моменат. По мом суду, најважније је сачувати народ на Косову и не признати Косово званично. Док год он није признат није држава, зато толико притисци на Србију.
Шта год мислио о Вучићу да је сто посто западни играч, не би га Руси хвалили и подржавали, не би се виђали са њим, не би нам показивали да су уз нас (орден Вулину) и не би западњаци шиштали да смо ,,руски прокси", а водећи србофоби, русофоби и лобисти Шиптара нападали Вучића, тражили резолуцију против Србије, малтене увођење санцкија, итд.

Још нешто, и Јанукович је важио као ,,прозападни лидер" говорио ,,Идемо у ЕУ", и све то а радио са Русима. И само, оп, направио заокрет. Тако да.

За тебе је представа за масе, за мене начин борбе. Свако има свој углед гледања, нечији је исправан. :)

Знам, револуција, хапшења, сабља нова, видео сам. Само те питам јел мислиш да је у овом часу то реално и које би користи Србија као држава (ебеш и Вучића и СНС) имала од тога?

А шта ти очекујеш? Да Америка повуче признање?? Или НАТО државе?? Па човече, јел реално да то очекујеш?

Али, поред тих малих држава, поред тог Џибутија ког омаловажаваш, ми имамо јаке светске силе уз себе - Русију,Иран, Кину и друге велике глобалне државе које не признају Косово и не мењају тај став. Са њима и глас тог Џибутија итекако вреди. ;)

Zvanično si član SRS, koji je zapravo SNS sad, čak vam i vođa ide zajedno sa njim, tako da si ti zapravo SNS, što je jasno svima ovde.

Pusti ti to uvod, eto vidiš da braniš vođu ti, ti ne smeš čak ni da kažeš je*iga, potpisao je, nego eto potpisao je on, ali i da je tako kriv je neko drugi. Pusti ti tu priču...

Srbi sa Kosova moraju da podržavaju onoga ko ima silu i to je fakt. Zna se kako je prošao Oliver Ivanović, pa mi kaži kako može tek da prođe običan čovek? Zemljače, Kosmet je trenutno ničija zemlja i može lako da te pojede mrak. Tako da ti jadni ljudi pola ih prima platu ovamo, žive od pomoći, ucenjeni i oni će biti za onoga ko ima polugu moći, a ona je data Milanu preko SNS direktno. Tako da ako to ne vidiš... Pride nije rekao Kurtijev medij da su predstavnici srpske liste sedeli na jahti sa Pacolijem, imaju dokazi za to miko.

Šta bi Srbija imala od toga? Imala bi mnogo, narod bi bio slobodan, institucije radile svoj posao, ne bi imali nekog unutrašnjeg okupatora koji izvršava naređenja stranaca, već bi se pitali za svoju zemlju i svoju sudbinu. Za početak.
 
ovde imaš dve kolone Parizer Bojne
u prvoj je npr Nataša Rostov koju nije ni malo sramota što podržava izdajnika, kriminalca i psihopatu.. verovatno i on ( ona ) ima slične osobine .. znaš ono..sličan se sličnom raduje.. e sad ne mogu baš da se setim ko je još u toj grupi pošto obično SNS sendvičara bacim na ignor posle par komenatra
u drugoj grupi su sendvičari kao dulesrbenda koje je sramota što moraju da veličaju ludaka ali jbg jbeš obraz i čast kad je sendvič sa dijamant majonezom od ove godine a prošle je bio sa polimarkom..

kažem više poštujem ove prve al jbg u suštini su isti..odvratni i jedni i drugi.. glupi, primitivni, ljigavi

Pa ne bih ja baš vređao ljude, ko zna, možda moraju, možda su oni zaista ubeđeni da je to tako... Kad predsednik ubedi građane koji su gladni uz penziju od 15.000 dinara mesečno da im je nikad bolje, možda je i njih ubedio da je istina što priča.
 
To je ono, nećemo da kažemo da smo SNS jer nas je realno sramota pošto vidimo šta se dešava, ali ne smemo ni da pričamo protiv njih, pa ćemo naći neko stihijsko rešenje tipa "nema boljeg od njega, tako da samo napred!", uz obavezno pljuvanje svih ostalih iz opozicije koji nisu pod kapom SNS.

Mislim, ti kad pogledaš narativ "Miloš francuz" i slično, zna se ko je lepio te plakate po Beogradu i drugim gradovima.
Problem transpozicije je veliki, sitnica je korist od toga sto niko ne zna...
Kad se stalno radi transpozicija , u svom domu , na osnovi, onda to usporava osobu na 60% ako nije prilagodjena takvom zivotu...
To znaci nece se primetiti kod inteligentnog, ali kod prosecnog ili glupog hoce.
Nece drugi primetiti nego ce takva osoba imati neke penale od postojanja vise osoba u sebi...transkomunikacije transpozicionih osoba u sebi...

Zato se vecina igra relativizma, tj ne kriju nego ne potvrdjuju , i onda grupno to funkcionise, doda se nelogicnost glupih i eto ti funkcionisanja ala Orlic, nisam ja to rekao , vi ste to rekli , neko je rekao , to je receno...
 
Ima i treca grupa i cetvrta..
Treca grupa su oni , ovaj je olos, ali su oni drugi jos gori , ipak ovaj isplacuje penzije....redovno...

Ima i cetvrta grupa, to su oni koji shvataju da ovo predugo traje i da je kao u boju na kosovu , mlada moma zalegla Turcinu i primila znak meseca na celo i kitu u telo...a Turcina u srce...
Tada spustis kriterijume i prilagodis se novonastalom narodu....Memorijski zaboravis sve sta je bilo , sta je bio taj narod i racunas sa onim sto jeste trenutno...

Ti da se boris protiv amnezije naroda, to samo lud i glup covek moze, da se boris protiv licemerja, to takodje samo glup i lud moze....
Vise puta se pokazalo i u proslosti i u sadasnjosti da srpski narod moze lepo da sedi i da se nasadi na svakakvu stolicu....i onda ih nasadis na onu koja im odgovara i odatle idete u moguc buduci razvoj..

Totalno suprotno od antititoista koji uvek vrate na proslost i udare sve blokade i onda sve stoji , tako da mislim da antititoisti su najgori , oni ustvari zele da stoji sve....da se nista ne menja, nista ne nauci , tako da osoba pored njih cak ne nauci ni kako da bude savremen Srbin...nego ostane u proslosti i razocaran do smrti..
 
Ja predlam da se za potrebe istrazivanja i buducnosti ne uzima ovo sto je Vucic predlozio neki novi pokret sjasi kurta da uzjase murta Srbija, nego ESENES, mnogo lepse zvuci , proevropski....ESENES izvestava da je projekat uvodjenja obaveznog vojnog roka priveden uspesno kraju i ocekuju se prve analize vojnih manevara i vezbi, za to formiran je poseban odbor u okviru statistickog odelenje ESENES sluzbe koja u saradnji sa EUC i EPC donosi zakljucke koji su u skladu sa NATO i EUSP strategijama..
 
Moj dijalog sa Đilasom, antisrpski izdresiranim kriminalcem, lopužom, moralnom nakazom i mašinskim mozgom, povodom moje izjave na forumu Krstarica da ću na ovim izborima u Srbiji da podržim Aleksandra Vučića, naglasivši da mudar čovek, kada se nađe u situaciji da bira između dva zla, uvek izabere manjega ...
-------------------------------------------------------------
Đilas: "Kako neko ko je politicki aktivan u drugoj zemlji moze da glasa u Srbiji? Jesi li od Vučića dobio sendvič?"
--------------------------------------------------------------
Moj odgovor tom zlotvoru:

Vidiš, tuđinski ture, bez obraza, obrazovanja i opšte kulture, to i jeste ona svima vidljiva, naročito u srcu i duši osetiva, između tebe i mene razlika, decenija sam daleko od moje rodne Srbije, isterali su me iz moje rodne grude, kao onu tužnu `ticu trnuljčicu, antisrpski izdresirani psi, dušmani i tuđinski izmećari, ali ona je uvek kod mene tu, na istom mestu, u mislima, duši i srcu, a ti živiš u Srbiji, radiš za neprijatelje Srba i Srbije i mrziš sve Srbe koji svoje SRPSTVOM uvek u duši nose, time se ponose i svojim postojanjem takvim bednicima prkose ...

Ko od nas treba da se stidi Bog i narod vidi .... Srdačan pozdrav svima onima koji se ne side svog SRPSTVA i čine sve da se Srbija oslobodi takve bagre!


JURE GODLER.jpg
 
Zvanično si član SRS, koji je zapravo SNS sad, čak vam i vođa ide zajedno sa njim, tako da si ti zapravo SNS, što je jasno svima ovde.
Па кажем ти, нисам активан у странци одавно. Једни одбор практично и не постоји више.
Добро, опет квалификације - СРС је СНС, Ми су СНС, Мица је СНС, сви су СНС. Сем тебе и ,,паметне екипе" са крижарице која нас је све ,, провалила". Нисам знао да има толико Чворовића на тој супротној страни. :D
Pusti ti to uvod, eto vidiš da braniš vođu ti, ti ne smeš čak ni da kažeš je*iga, potpisao je, nego eto potpisao je on, ali i da je tako kriv je neko drugi. Pusti ti tu priču...
Реално, немаш одговора нам моје аргументе. Погледај шта сам исписао и аргументовао, док си ти све прескочио, и опет понављаш исте фразе и пароле,,Вучић је твој вођа", ,,љубиш његову слику", итд.
Празна прича. :)
Srbi sa Kosova moraju da podržavaju onoga ko ima silu i to je fakt. Zna se kako je prošao Oliver Ivanović, pa mi kaži kako može tek da prođe običan čovek? Zemljače, Kosmet je trenutno ničija zemlja i može lako da te pojede mrak.
Да ти можда немаш сазнања ко је убио Оливера Ивановића?
Šta bi Srbija imala od toga? Imala bi mnogo, narod bi bio slobodan, institucije radile svoj posao, ne bi imali nekog unutrašnjeg okupatora koji izvršava naređenja stranaca, već bi se pitali za svoju zemlju i svoju sudbinu. Za početak.
А како ћеш реално да изведеш то? Све је то лепо и слажем се, и то јесте крајњи циљ за који се и сам залажем, али како ћеш то спровести у пракси, у реалности? Узми у обзир односа снага у свету, наш тренутни геополитчки положај, итд?
Дакле, рад сам да чујем нове идеје?

što je jasno svima ovde.
Опет ти фамозни ,,сви"... :mrgreen:
 
члан 35 на путу ка ЕУ... неки дан и јавно коначно објавише да ће улазак србије у еу бити могућ ако претходно призна КиМ

пре тога курти ради завршне ствари у одавно припремљеној игри ... на крају и тај члан 35 као шлаг на торту

како да вам отворено каже њуди треба да уследи наше признање...

па најављује борбу, а наравно уследиће све већи притисци, они којима су нас прошле године већ плашили ако не признамо... повлачење инвестиција (од којих највише користи има запад да се не лажемо) потом санкције....
 
Svi ljudi bi da imaju istomisljenike i saborce......
Ali se ne bave istim poslom.
Tada se desava da ne shvataju kako to onaj drugi cini dobro ili sta je uopste dobro u svakom delu, a sta lose...

Tako su feministkinje i feministi protiv dobrih kuvara jer su smatrali da kuvari daju argumente i uzor zenama da se odricu karijere radi cucanja uz sporet....
I tu se nije moglo nista uciniti , dok nije doslo vreme da se vidi da kuvari i kuvarice ustvari ne ispiraju glave domacicama sta je i kako lepseg ukusa i cime treba da se bave..

Tako su danas agresivne one struje koje su protiv muskaraca, protiv dvopolnog oblikovanja i vaspitanja dece, pa se deca vaspitavaju unipolarno , cak i uniseksualno u nekim zemljama....
I opet se tu ne moze nista dok ne dodje neko drugo vreme pa se vidi da zene uopste nisu manje krvolocne vec naprotiv ono sto se zna iz prakse gde ih je mnogo u odelenju , tu je atmosfera mnogo vise formalna a manje prijateljska...

Ali to je za neka buduca pokoljenja, mudrost je tesko prolazila u svakom vremenu a u ovom pogotovu...
 
Па кажем ти, нисам активан у странци одавно. Једни одбор практично и не постоји више.
Добро, опет квалификације - СРС је СНС, Ми су СНС, Мица је СНС, сви су СНС. Сем тебе и ,,паметне екипе" са крижарице која нас је све ,, провалила". Нисам знао да има толико Чворовића на тој супротној страни. :D

Реално, немаш одговора нам моје аргументе. Погледај шта сам исписао и аргументовао, док си ти све прескочио, и опет понављаш исте фразе и пароле,,Вучић је твој вођа", ,,љубиш његову слику", итд.
Празна прича. :)

Да ти можда немаш сазнања ко је убио Оливера Ивановића?

А како ћеш реално да изведеш то? Све је то лепо и слажем се, и то јесте крајњи циљ за који се и сам залажем, али како ћеш то спровести у пракси, у реалности? Узми у обзир односа снага у свету, наш тренутни геополитчки положај, итд?
Дакле, рад сам да чујем нове идеје?


Опет ти фамозни ,,сви"... :mrgreen:

Pa zato što svi i jeste SNS i njihovi ogranci. Šešelj od kad se vratio iz Haga mu je više nego podrška, znači trenutni šef ti je za njega, eto ti gde tebe vidim.

Eto, o ovom spinu ti pričam, kao argument da su ovi patriote ti navedeš Srbi sa Kosmeta su za Srpsku listu, ja ti kažem kako su jadni primorani, jer ako jedan Oliver prođe tako kako će ostali, ti me pitaš da nemam saznanja ko ga je ubio?!

Pa znaš šta je najtužnije, što su obe strane imale motive, što znači da su obe strane zločinačke i ništa drugo.
 
Nekad ljudima treba neko uverenje.
Najvecem lopovu treba jedan covek koji veruje da je on covek da nije samo lopov prema svima....
Cesto je zaposlenima potrebno da veruju da kad vec toliko vremena provode na poslu da im je firma kao neka druga kuca, porodica na neki nacin i onda racionalizuju , projektuju postupke firme da su ka njihovom interesu i porodicni postupci..

Tako i penzosi kojima treba sigurnost i koji iz dosade upadnu u vrzino kolo da gledaju politiku , lakse poveruju u reci da je neko domacin ako lupa rukom prvo o sto , a posle samare nazivajuci druge izdajicama i lupezima....
Samo treba naci osobu koja cuti i ne vraca , nesto kao sto je Vucic nasao Djilasa koji mu malo kontrira a onda ga Vucic kao djilkos i navijac napuca preko sluzbi i preko medija, pa je Djilas prestao to da radi.

Sendvicar razmislja ko sam?
Kako da uspem kad nemam nikakav talenat...
Ko sam?
I onda naleti da postane sendvicar i onda malo zbog uspeha malo zbog moci i povlastica, dobije i samopouzdanje i neki osecaj vrednosti , jer nemoguce da dobija toliko koristi zbog nevrednosti?
I onda postane neko.....sigurno ne zbog svoje nevrednosti , jer dobija nesto od onih koji su mocni...

Cik ti objasni sta je tu vrednost a sta nevrednost kad u sistemu ima mesta za korist ako si bezvredan....

U sistemu gde je svaka reklama dobra reklama, tu je i svaki dobitak dobitak zbog neke vrste vrednosti....
 
Poslednja izmena:
Pa zato što svi i jeste SNS i njihovi ogranci. Šešelj od kad se vratio iz Haga mu je više nego podrška, znači trenutni šef ti je za njega, eto ti gde tebe vidim.

Eto, o ovom spinu ti pričam, kao argument da su ovi patriote ti navedeš Srbi sa Kosmeta su za Srpsku listu, ja ti kažem kako su jadni primorani, jer ako jedan Oliver prođe tako kako će ostali, ti me pitaš da nemam saznanja ko ga je ubio?!

Pa znaš šta je najtužnije, što su obe strane imale motive, što znači da su obe strane zločinačke i ništa drugo.
Занимљиво је како игноришеш цео мој текст који сам написао, а баш сам се потрудио да образложим своје ставове, и извлачиш само понешто и испаљујеш пароле и фразе.

Неко би рекао типично ботовски. :think:
 
Занимљиво је како игноришеш цео мој текст који сам написао, а баш сам се потрудио да образложим своје ставове, и извлачиш само понешто и испаљујеш пароле и фразе.

Неко би рекао типично ботовски. :think:

Nisu parole i fraze, nego šta da pričam sa čovekom koji je klasična uzdanica SNS, koja toliko neće protiv šefa da čak i kad je očigledno šef usrao motku, kao sa briselskim, ti izjaviš pa jeste, ali to je pripremio Borko... Ono nigde veze... Braniš šefa ti kao kad se mačka noktima drži za ponjavu, a hoćeš normalnu diskusiju.

Evo i za ovo, pričaš o Srpskoj listi, ja ti kažem zašto ih ljudi podržavaju jadni, moraju jer su ostavljeni dole između dve vatre, ti mi odgovoriš "a ti znaš ko je ubio Olivera?"... I hoćeš neku diskusiju normalnu?
 
Nisu parole i fraze,
Јесу пароле и фразе, јер ја сам ти аргументовао свој став таксативно наводећи чињенице, а твој одговор су биле фразе и пароле, етикете, као и сада са ми је неко ,, шеф", да сам ,,узданица СНС, итд.

Типичне фразе, пароле, етикете. Празна прича.
 
Nisi problem ti , ti si vojnik, nego to sto imamo 40% GS koji zele da rasele ostatak Srbije.....i trude se maksimalno.....da ogade svakodnevni zivot GS...

To je poprilicna brojka zgadjivaca svakodnevnog zivota...koji smatraju opravdanim svoju aktivnost proterivanja GS iz Srbije..
 
Pogledajte prilog 1493610

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na svom Instagramu i uputio moćnu poruku.

"Teška nedelja je za nama, ali nema predaje i zasigurno nema odustajanja. Radeći na stvaranju bolje budućnosti za svakog građanina naše zemlje, borimo se da obezbedimo što sigurniju sadašnjost za sve. Srbija ozbiljno napreduje, radi i razvija se, a naš posao je da je dodatno modernizujemo, reformišemo, kao i da je mudrom politikom i svojom snagom sačuvamo od teških udara, branivši pritom svoje vitalne nacionalne interese. Pobediće Srbija", napisao je Vučić.

link

Ovakve i slicne izjave slusamo skoro pa svakodnevno..Ono što nije jasno vecini ljudi je :
Na šta predsednik Vučić misli kada izjavi da ce Srbija da pobedi ? Koga ili šta ?

Da li neko zna da objasni na šta misli predsednik Vučić ?

Ma šta se ti motaš, kao da ti je bitno što kaže Vučić na Instagramu! To je samo još jedna od njegovih uobičajenih floskula koje lupeta. Ko da zna šta tačno misli pod "pobediće Srbija"?

Možda misli na svoju partiju, možda na sebe lično, a možda čak i na narod, ko će ga znati. Samo priča da bi zvučao hrabro, a realno, kad pogledaš oko sebe, sve ide nizbrdo.
 

Back
Top