Интервју др Мила Алечковић: Лечење Вучића више није могуће (брутална анализа)

važno da je vučić branitelj Srpstva gde vučić brani srbe tu srba više nema ta mu politika najbolje ide..najmanje se rodilo srba u istoriji svake godine 70.000 nas ima manje a milion srba se odselilo u inostranstvo za vreme vučića to su stvarno uspesi tako da svako ko kritikuje vučića on je neprjatelj a vučić svuda brani srbe
Razumem ja da vi morate da ponavljate laži vašeg gazde da bi opravdali sopstvenu
nesposobnost, ali ne razumem kako neko, ko nije savladao ni osnovne računske radnje,
može da iznosi neke podatke koji uključuju brojeve.
Frljate se ovde nekim milionima, bez da znate i osnovne podatke, pravite budale od sebe,
lajkujete jedan drugog, najviše lajkova od vas dobiju oni koji napišu najveći idiotizam.

Ajmo polako, da čak i vi možete da shvatite:
U odnosu na 2011. Srbija ima oko 500.000 stanovnika manje (a ne 1.000.000).
Srbija ima negativan prirodni priraštaj, oko -45.000 godišnje, to je za 10 godina 450.000.
Ostaje oko 50.000 ljudi koji su se odselili iz Srbije - dobro, to je samo 20 puta manje nego
što si ti napisao
, nije to strašno za vas, to je u rangu onih 40.000 birača doveženih sa 2 autobusa
i 1 kombijem iz Republike Srpske... :mazi:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tako da mafija je nesto sto ima dugu i ozbiljnu tradiciju, istoriju, kulturu i potpuno je pogresno ove nase lopine ili ne znam neke dripce tipa Velja Nevolja, Mare Mesar, Šiptar ili Kum nazivati "mafijašima" jer oni to nisu nit bi mogli da budu (za pocetak nisu etnicki Italijani) i to je za njih ono nobles pojam i misaona imenica.
Ta italijanska je nastala na relativno slobodnom trzistu kriminala, drustva, ljudskih odnosa.

Ovi nasi su DB saradnici, kojima je dat monopol na to trziste, i to sto oni rade moze da radi i moja pokojna cukunbaba.
 
zamislite danas na pinku kod jovane šešelj i čeda jovanović čavrljaju kao prijateljii slažu se u svemu kako svi koji napadaju vučića su izdanjici i kako nije sramota ono topalka da priča protiv vučiča a vučić mu je obezbedio da zarađuje ogromne pare..jadan đinđić za šta je on izgubio glavu..vučić je potkupio sve političare nvinare i sve sfere ovog društva
 
Ponašanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića u javnosti: „Zamislite da pre petnaest godina, pa to je bilo nemoguće i u vreme Miloševića, da neko ima 182 sata presretnutih razgovora sa kriminalcem. Ko to ima danas u svetu? Gde to ima danas u svetu? I mi treba da objašnjavamo građanima da taj, sa toliko sati presretnutih razgovora, treba da napravi nezavisno pravosuđe“Vučić kaže mafijašima i svima drugima – Uđite u Srpsku naprednu stranku. Bićete krivično neodgovorni i bićete bogati, jer ja imam tu moć. To je ono na šta on njih skuplja, njemu to ne smeta, on se time hvali. To je izvor njegove snage“,
 
jedna od najluđih vučićevih izjava u moru ludačkih izjava je kako kupujemo naše zlato od kineza..vučić je to rekao a da nije ni trepnuo
Jedna od tvojih retko glupih izjava.
Rudnik bio gubitaš, gori od železare Smederevo, Bor opusteo, ostali samo penzosi.
A ti si baš imao nameru da se prijaviš u Boru, zaposliš u rudniku i kopaš zlato za
majčicu Srbiju koju toliko voliš?
 

Back
Top