Topalko nikad jače prozvao Vučića

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
350.350
Pevač Milan Topalović Topalko našao se na udaru predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke, nakon što je pre oko mesec dana izrazio svoje nezadovoljstvo jer je prekinut program "Šarenice", kako bi se Vučić vanredno uključio u program.Topalko je sada na Instagramu objavio da mu je zbog Srpske napredne stranke zabranjeno da peva, a reagovao je i na specifičnu rečenicu koju je izgovorio predsednik Srbije.

Suština je da radite svoj posao, da volite svoju zemlju i da ostvarite rezultate - rekao je Vučić.

Baš o toj izjavi je Milan Topalović Topalko imao šta da kaže...
- Ja sam se za svoju zemlju i borio, i to za vreme bombardovanja pre 25 godina kao redovan vojnik. A svoj posao sam radio dok me kordinatori SNS-a nisu zabranili, šta je onda suština? - napisao je Topalko.

Potom je podelio i fotografije iz vojske.
Milan_Topalovic_Topalko_FOTO_Printscreen_1636x940.jpg


- Ostavio sam svoju ćerku od godinu i po dana sa majkom kod kuće da bih branio svoju zemlju od NATO bombardovanja. Država me nije pitala imaju li od čega da žive dok ja nisam tu. Ja sam se vratio kući, ali mnogi nisu. I posle toliko godina trtom**ate i zavađate narod. I umesto da gradite zemlju na kvalitetu, vi pravite rijaliti program - naveo je pevač.

Da podsetimo, Topalko je u martu bio i gost emisije "24 minuta" sa Zoranom Kesićem. On je tada rekao da oseća pritisak, kao i da mu otkazuju nastupe otkako je objavio stori na Instagramu u kom je kritikovao svakodnevno pojavljivanje predsednika Srbije na televiziji.

- Trebalo je za 8. mart da pevam u jednom objektu gde sam inače pevao mnogo puta, ali mi je to otkazano zato što ili ljudi ne žele da dovedu sebe u neprilike kao vlasnici ili su bila javna preduzeća koja su tu slavila praznik 8. mart, pa im je neko rekao da ja ne mogu kao tako okarakterisan da im pevam.
link

Cim se neko malo pobuni ili kaže misljenje odmah žigosanje i zabrana rada ,posebno za javne licnosti
 
Pevač Milan Topalović Topalko našao se na udaru predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke, nakon što je pre oko mesec dana izrazio svoje nezadovoljstvo jer je prekinut program "Šarenice", kako bi se Vučić vanredno uključio u program.Topalko je sada na Instagramu objavio da mu je zbog Srpske napredne stranke zabranjeno da peva, a reagovao je i na specifičnu rečenicu koju je izgovorio predsednik Srbije.

Suština je da radite svoj posao, da volite svoju zemlju i da ostvarite rezultate - rekao je Vučić.

Baš o toj izjavi je Milan Topalović Topalko imao šta da kaže...
- Ja sam se za svoju zemlju i borio, i to za vreme bombardovanja pre 25 godina kao redovan vojnik. A svoj posao sam radio dok me kordinatori SNS-a nisu zabranili, šta je onda suština? - napisao je Topalko.

Potom je podelio i fotografije iz vojske.
Pogledajte prilog 1531342

- Ostavio sam svoju ćerku od godinu i po dana sa majkom kod kuće da bih branio svoju zemlju od NATO bombardovanja. Država me nije pitala imaju li od čega da žive dok ja nisam tu. Ja sam se vratio kući, ali mnogi nisu. I posle toliko godina trtom**ate i zavađate narod. I umesto da gradite zemlju na kvalitetu, vi pravite rijaliti program - naveo je pevač.

Da podsetimo, Topalko je u martu bio i gost emisije "24 minuta" sa Zoranom Kesićem. On je tada rekao da oseća pritisak, kao i da mu otkazuju nastupe otkako je objavio stori na Instagramu u kom je kritikovao svakodnevno pojavljivanje predsednika Srbije na televiziji.

- Trebalo je za 8. mart da pevam u jednom objektu gde sam inače pevao mnogo puta, ali mi je to otkazano zato što ili ljudi ne žele da dovedu sebe u neprilike kao vlasnici ili su bila javna preduzeća koja su tu slavila praznik 8. mart, pa im je neko rekao da ja ne mogu kao tako okarakterisan da im pevam.
link

Cim se neko malo pobuni ili kaže misljenje odmah žigosanje i zabrana rada ,posebno za javne licnosti
Neka ide u inostranstvo da peva, sta se mlati ovde u fasisitickoj zemlji.
 
Šta se posle desilo najbolje je opisao Aleksandar Tijanić u jednoj svojoj kolumni: “One noći kad je njegov narod seo na traktore i ostavio Pećku patrijaršiju za sobom, zgroženi Vučić je u patriotskom zanosu, potrpao porodicu i stvari u kamion. Iz udobnosti svog momačkog stana on se, bez predomišljanja, pridružio koloni nesreće i bede, prevarenima i ostavljenima, da zajedno sa halucinantnim snom o sopstvenoj veličini i Vođi koji zna šta radi – završe u sirotinjskim logorima za beskućnike gde ih vlast skriva od pogleda ostatka nacije.

Vučić je, kažem, te noći doterao svoj kamion do Crvenkape, rezidencijalne zgrade na Novom Beogradu, i u žestini patriotskog, moralnog zgražavanja nad onim što se desilo na Kosovu, uselio sebe u novi stan od 160 kvadrata. Ponavljam, u noći kad su strani vojnici ušli na Kosovo, srpski ministar, nekadašnje dobro dete, iskreni ljubitelj pravoslavlja i naše tradicije, menjao je prapostojdbinu za stan, Dečane za đakuzi, Bogorodicu Ljevišku za terasu i Gračanicu za garažu. Aferim!”

Tijanić je pogrešio samo kvadraturu. Nije bilo 160, nego skromnih 117 kvadrata vekovnog srpskog ognjišta za Aleksandra Vučića.
 
Bitno je da SANU ćuti, da Patrijaršija ćuti i da se tu ne diže glas, jedan pevač ili glumac mogu lako da se slome, sklone.

Dok intelektualci ne dignu glas, sve ostalo je sviranje u prazno.

Какви интелектуалци? То су све полудели старци.

Кад је онај Костић покушао да проговори, јавност га је разапела јер се усудио да у питање доведе уобичајени наратив.
 
A jel Vuçiç sluzio vojsku

Ili je bese vojno nesposoban on, Tetkin mali Vulin i ko bese ono jos ima klempave usi i ravne tabane

Vučić je ko Plenković. Ovaj prvi je bio ćorav, ovom drugom falilo željeza u krvi, anemičan bio. Vulin je latentni gej, to na regrutaciji u Jugoslaviji nije prolazilo. Možda je služio civilno vojsku. Čistio klonje po staračkim domovima
 
Pevač Milan Topalović Topalko našao se na udaru predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke, nakon što je pre oko mesec dana izrazio svoje nezadovoljstvo jer je prekinut program "Šarenice", kako bi se Vučić vanredno uključio u program.Topalko je sada na Instagramu objavio da mu je zbog Srpske napredne stranke zabranjeno da peva, a reagovao je i na specifičnu rečenicu koju je izgovorio predsednik Srbije.

Suština je da radite svoj posao, da volite svoju zemlju i da ostvarite rezultate - rekao je Vučić.

Baš o toj izjavi je Milan Topalović Topalko imao šta da kaže...
- Ja sam se za svoju zemlju i borio, i to za vreme bombardovanja pre 25 godina kao redovan vojnik. A svoj posao sam radio dok me kordinatori SNS-a nisu zabranili, šta je onda suština? - napisao je Topalko.

Potom je podelio i fotografije iz vojske.
Pogledajte prilog 1531342

- Ostavio sam svoju ćerku od godinu i po dana sa majkom kod kuće da bih branio svoju zemlju od NATO bombardovanja. Država me nije pitala imaju li od čega da žive dok ja nisam tu. Ja sam se vratio kući, ali mnogi nisu. I posle toliko godina trtom**ate i zavađate narod. I umesto da gradite zemlju na kvalitetu, vi pravite rijaliti program - naveo je pevač.

Da podsetimo, Topalko je u martu bio i gost emisije "24 minuta" sa Zoranom Kesićem. On je tada rekao da oseća pritisak, kao i da mu otkazuju nastupe otkako je objavio stori na Instagramu u kom je kritikovao svakodnevno pojavljivanje predsednika Srbije na televiziji.

- Trebalo je za 8. mart da pevam u jednom objektu gde sam inače pevao mnogo puta, ali mi je to otkazano zato što ili ljudi ne žele da dovedu sebe u neprilike kao vlasnici ili su bila javna preduzeća koja su tu slavila praznik 8. mart, pa im je neko rekao da ja ne mogu kao tako okarakterisan da im pevam.
link

Cim se neko malo pobuni ili kaže misljenje odmah žigosanje i zabrana rada ,posebno za javne licnosti
Neces rusiti razbojnice..neces da rujes po miru, sigurnosti i stabilnom kursu dinara...zuti su od tebe napravili pjevaca sa onih 619 miliona koji jos uvijek fale u narodnoj kasi, zutim i pjevaj.
 
Unbenannt.JPG


au Duki kako si smeo da lajkujes "fasisticku zemlju"?!
pa jel do toga doslo da i najveci botovi, i najveci Vucicevi obozavatelji koji bi svoju b*lju dali za Vucicevu ljubav smatraju da je zemlja fasisticka?! :think:
sta ces crni-Dule ako neko iz partije sazna sta si lajkovao?!
mislim da je za tvoje dobro da odmah povuces taj lajk dok ne bude kasno! :mrgreen:
 
Bitno je da SANU ćuti, da Patrijaršija ćuti i da se tu ne diže glas, jedan pevač ili glumac mogu lako da se slome, sklone.

Dok intelektualci ne dignu glas, sve ostalo je sviranje u prazno.
Не може ни патријаршија ни САНУ да замени лоше политичке странке.
Пошто људи углавном не гласају на изборима или одлазе у иностранство и углавном не глсају, ствар је јасна. Млади људи иначе мало излазе на изборе, па сад за то нам није нико крив. Ко их је васпитао да им избори не требају и да пуштају да знамо већ ко доводи своје гласаче и прави бугарске возове.
Пошто Европу не интересује крађа избора, што се њих тиче СНС може да ради шта хоће, руке су им одрешене. Европа се мало забрине, мало да препоруке и то је то. Здраво ђаци, радите ви у вашој држави шта хоћете, то одприлике иде тако.
Па сад што се краде на изборим, шта да се ради, наши људи су незаинтересовани и то је то.
 
Vučić je ko Plenković. Ovaj prvi je bio ćorav, ovom drugom falilo željeza u krvi, anemičan bio. Vulin je latentni gej, to na regrutaciji u Jugoslaviji nije prolazilo. Možda je služio civilno vojsku. Čistio klonje po staračkim domovima
Можда се не сећаш па да ти објасним - приговор савести није постојао кад је Вучић служио војску.
 

Back
Top