Topalko nikad jače prozvao Vučića

Šta bi bilo zanimljivo za Vučića - npr. da u narednih 20 dana ne sme da kaže nijednu laž kad drži konferenciju za medije ili se obraća javnosti, inače, ako bilo šta slaže, da se mora odmah povući iz politike i dati ostavku.

Nešto kao scenario filma "Liar, liar" :ceka:

Не може ни патријаршија ни САНУ да замени лоше политичке странке.
Пошто људи углавном не гласају на изборима или одлазе у иностранство и углавном не глсају, ствар је јасна. Млади људи иначе мало излазе на изборе, па сад за то нам није нико крив. Ко их је васпитао да им избори не требају и да пуштају да знамо већ ко доводи своје гласаче и прави бугарске возове.
Пошто Европу не интересује крађа избора, што се њих тиче СНС може да ради шта хоће, руке су им одрешене. Европа се мало забрине, мало да препоруке и то је то. Здраво ђаци, радите ви у вашој држави шта хоћете, то одприлике иде тако.
Па сад што се краде на изборим, шта да се ради, наши људи су незаинтересовани и то је то.

Nasa drzava i jeste nas problem.

Samo mi tu odgovornost ne zelimo da prihvatimo.
Kod nas mladji ljudi, posebno mladji muskarci, na vrhu fizicke energije, ne zele da ucestvuju ni u humanitarnim akcijama.

Kakvi izbori, do njih nisu ni dosli.
Zele da jedre, da kupuju krpe i uredjaje, da im bude udobno.
Dodje ti da vise postujes Topalka nego celokupni IT sektor u Srbiji.

Nasa drzava i jeste nas problem.

Samo mi tu odgovornost ne zelimo da prihvatimo.
Kod nas mladji ljudi, posebno mladji muskarci, na vrhu fizicke energije, ne zele da ucestvuju ni u humanitarnim akcijama.

Kakvi izbori, do njih nisu ni dosli.
Zele da jedre, da kupuju krpe i uredjaje, da im bude udobno.
Dodje ti da vise postujes Topalka nego celokupni IT sektor u Srbiji.
Није до IT сектора, до породице је. Родитељи не гласају, деца не гласају. Деца хоће да заврше студије и беже за иностранство.
Из њихове перспективе, шта ће им гласање ?

Задатак странака је акција. Писање саопштења, протести, како год. Па кад и како видећемо.
Главни стожер ( Ђилас),у исто време чека да призна ( све сем признања), и да докурчи народу са Ја,па ја...
Линија мањег отпора..."Сам ће..."

Наравно да јесте. У опозицију су се слиле лепе паре после бомбардовања а све са циљем финансирања скидања Милошевића. Дакле кад не можеш силом, можеш другачије да утичеш, тако је барем било. И онда је настао ДОС, а остало је историја.
Подтценивачки.
Дали лову НВО и мисле да су обавили посао.
Зато се није догодило 6. окт.
Тада је било и воље и времена.
Земље могу бити у транзицији 100 година. И Европа може тренутно да има фокус на другој страни, а то може да потраје баш дуго.
👍
Запазио си да нигде не кажу да је било крађе него све тамо овамо, около, наоколо. Нема реакције као 1997.
Сем лове и аплауза ничега није било 97'
Дигли су руке уз поруку
"Много сте компликовани...ако нећете ...не морате..."
Док народ не изађе на изборе, нема напретка. А како и када, то не знам.
У оваквом систему вредности, избори нису довољни,то је бар јасно.
Указивање на грешке,на дневном нивоу,
Аргументи.
Наравно и академска заједница,без њих ништа...

Pevač Milan Topalović Topalko našao se na udaru predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke, nakon što je pre oko mesec dana izrazio svoje nezadovoljstvo jer je prekinut program "Šarenice", kako bi se Vučić vanredno uključio u program.Topalko je sada na Instagramu objavio da mu je zbog Srpske napredne stranke zabranjeno da peva, a reagovao je i na specifičnu rečenicu koju je izgovorio predsednik Srbije.

Suština je da radite svoj posao, da volite svoju zemlju i da ostvarite rezultate - rekao je Vučić.

Baš o toj izjavi je Milan Topalović Topalko imao šta da kaže...
- Ja sam se za svoju zemlju i borio, i to za vreme bombardovanja pre 25 godina kao redovan vojnik. A svoj posao sam radio dok me kordinatori SNS-a nisu zabranili, šta je onda suština? - napisao je Topalko.

Potom je podelio i fotografije iz vojske.
Pogledajte prilog 1531342

- Ostavio sam svoju ćerku od godinu i po dana sa majkom kod kuće da bih branio svoju zemlju od NATO bombardovanja. Država me nije pitala imaju li od čega da žive dok ja nisam tu. Ja sam se vratio kući, ali mnogi nisu. I posle toliko godina trtom**ate i zavađate narod. I umesto da gradite zemlju na kvalitetu, vi pravite rijaliti program - naveo je pevač.

Da podsetimo, Topalko je u martu bio i gost emisije "24 minuta" sa Zoranom Kesićem. On je tada rekao da oseća pritisak, kao i da mu otkazuju nastupe otkako je objavio stori na Instagramu u kom je kritikovao svakodnevno pojavljivanje predsednika Srbije na televiziji.

- Trebalo je za 8. mart da pevam u jednom objektu gde sam inače pevao mnogo puta, ali mi je to otkazano zato što ili ljudi ne žele da dovedu sebe u neprilike kao vlasnici ili su bila javna preduzeća koja su tu slavila praznik 8. mart, pa im je neko rekao da ja ne mogu kao tako okarakterisan da im pevam.
link

Cim se neko malo pobuni ili kaže misljenje odmah žigosanje i zabrana rada ,posebno za javne licnosti
Pošten covek. Podrška za njega ćerku mu namaknem.

Није до IT сектора, до породице је. Родитељи не гласају, деца не гласају. Деца хоће да заврше студије и беже за иностранство.
Из њихове перспективе, шта ће им гласање ?
hm, a puno te dece uclanjuju se u vladajuce stranke,,,videli gde moze dobro da se krade, a da se ne zaglavi zatvor...roditelji isto takve lopurde, pa podrzavaju svoju decu da budu lopovi...gledam takve stvari u Krusevcu, gde pred izbore, omladina u strankama, ubedjuje izgubljene slucajeve da glasaju za njih...pa obilaze penzioner i poklanjaju neke bezvredne pakete...lazni osmesi, lazna dobrota, lazna humanost

мени је жао председника Вучића , жао ми је јер је поштен човек , слободољубив и искрен ..Жао ми је што је пружио руку свакоме ко се представио као пријатељ , ко се преставио као искрен и веран патриота а користи партију за свој лични интерес ..Жао ми јер ће такви да му дођу главе .

Pevač Milan Topalović Topalko našao se na udaru predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke, nakon što je pre oko mesec dana izrazio svoje nezadovoljstvo jer je prekinut program "Šarenice", kako bi se Vučić vanredno uključio u program.Topalko je sada na Instagramu objavio da mu je zbog Srpske napredne stranke zabranjeno da peva, a reagovao je i na specifičnu rečenicu koju je izgovorio predsednik Srbije.

Suština je da radite svoj posao, da volite svoju zemlju i da ostvarite rezultate - rekao je Vučić.

Baš o toj izjavi je Milan Topalović Topalko imao šta da kaže...
- Ja sam se za svoju zemlju i borio, i to za vreme bombardovanja pre 25 godina kao redovan vojnik. A svoj posao sam radio dok me kordinatori SNS-a nisu zabranili, šta je onda suština? - napisao je Topalko.

Potom je podelio i fotografije iz vojske.
Pogledajte prilog 1531342

- Ostavio sam svoju ćerku od godinu i po dana sa majkom kod kuće da bih branio svoju zemlju od NATO bombardovanja. Država me nije pitala imaju li od čega da žive dok ja nisam tu. Ja sam se vratio kući, ali mnogi nisu. I posle toliko godina trtom**ate i zavađate narod. I umesto da gradite zemlju na kvalitetu, vi pravite rijaliti program - naveo je pevač.

Da podsetimo, Topalko je u martu bio i gost emisije "24 minuta" sa Zoranom Kesićem. On je tada rekao da oseća pritisak, kao i da mu otkazuju nastupe otkako je objavio stori na Instagramu u kom je kritikovao svakodnevno pojavljivanje predsednika Srbije na televiziji.

- Trebalo je za 8. mart da pevam u jednom objektu gde sam inače pevao mnogo puta, ali mi je to otkazano zato što ili ljudi ne žele da dovedu sebe u neprilike kao vlasnici ili su bila javna preduzeća koja su tu slavila praznik 8. mart, pa im je neko rekao da ja ne mogu kao tako okarakterisan da im pevam.
link

Cim se neko malo pobuni ili kaže misljenje odmah žigosanje i zabrana rada ,posebno za javne licnosti
овако се сликало њих 100 000 током бомбардовања.
а где су сви били распоређени ?

кошаре видесмо брнаило шака јада, до 300 голобрадих војника на одслужењу војног рока, уз неколико подофицира резервних официра и по којег официра нижег чина...двадесетак резервиста...

остало је било у поѕадини на косову код приштиен и иѕа првих линија на којима су искљушиво били полицајци тј јединице муп , пјп и остали а на граничној караули беху голобради војници...

десетине хиљада су били ван косова широм србије и севера србије , прдуцкали...

сви су потрчали у стразбур да туже србију да им се испалте плус неке дневнице и одштете...за чега пичкице кукавне ?

за позадину ?

тако и овај , види се да се сликао негде ради фолирања ... то није сигурно слика са прве линије и рова...

био си ти топалко у пм а не на првим линијама бранио земљу...

ко и онај немачки слуга фредерик који се хвали што је прдуцкао по слатини и око слатине...

кукавице.

мени је жао председника Вучића , жао ми је јер је поштен човек , слободољубив и искрен ..Жао ми је што је пружио руку свакоме ко се представио као пријатељ , ко се преставио као искрен и веран патриота а користи партију за свој лични интерес ..Жао ми јер ће такви да му дођу главе .
топалко није био на првим линијама користи ову слику ко фол... прдуцкао је негде дубоко у поѕадини и шминкерисао се и ради комерцијале сликао... прдеж обична

топалко није био на првим линијама користи ову слику ко фол... прдуцкао је негде дубоко у поѕадини и шминкерисао се и ради комерцијале сликао... прдеж обична

Није битно и ако је био уопште 1999 године треба му се одати признање , али поента је нешто друго ..у последње време се користи све и свашта да би се извршио удар на председника Вучића , можда сада звучим као бот , али истина је ..

Користе се људи и играју игрице , искористи се човек као што је Топлако , намести му се ситуација , то раде профи спин маистори, и онда се наведе да уђе у конфликт са председником .жртва некада није ни свесна шта се дешава ..нпр ови код којих треба да пева му намерно отказују наступе тиме желећи да представе председника као неког ко одучује о ..пази нема друга посла , о наступу неког певача .

Онда се преко Топалка други играју и обрачунавају са председником ..тога он може бити свестан а можда и не ..то се дешава и ништа друго а он да је паметан , да има и мало памети требао би да разговара са председником и мисли својом главом .

Није битно и ако је био уопште 1999 године треба му се одати признање ,
за чега признање ?

за прдуцкање негде у дебелој позадини или централној србији ?

немој да прдиш о ратишту када појма немаш.

пун кур ми је оних који су тужакали србију стразбуру њих 50 000 , па да је толко било на кошарама стигли би до африке!

тужакали су је и ови који су били тада на северу србије рецимо код суботице!
београд је познат да је својим борцимак оји су учествовали 1991 1992 у рату код вуковара и осијека дао 50 % на инфо стан а нови сад то није имао до ове године!
плус што је рецимо новосадски корпус био главни извођач радова за вуковарски регион! дакле највише и резервиста одавде,,,

док је трајао рат у р српској твоја србија је дала само 2 до 3 хиљаде добровољаца у војску р српске ! међу њима сам лично !

твоје србенде из аранђеловца ниша или врања су фућкале по кафанама прдуцкали под јорганом милујући гузицу супруге док је р српска крварила!

само две до три хиљаде и младић је то лично рекао! врло срамотан број, рецимо чак и мала цг је процентима дала више добровољаца у републику српску !

а кад дошло бомбардовањ највећи део као и 98ме су одрађивале јединице мупа , док војска тј резервисти 1999 су били углавном подалеко од погрнаичног дела и кошара!

шака јада војника на одслужењу војног рока!

и сад кажеш свака им част ??

ма коме , овом ћелавом манекену и кафанском певачу ?

који се ту на тој фотки сликао ко манекенчић, негде дубоко у припиздини тј позадини....

србија је легло кукавица од 1941 !

за чега признање ?

за прдуцкање негде у дебелој позадини или централној србији ?

немој да прдиш о ратишту када појма немаш.

пун кур ми је оних који су тужакали србију стразбуру њих 50 000 , па да је толко било на кошарама стигли би до африке!

тужакали су је и ови који су били тада на северу србије рецимо код суботице!
београд је познат да је својим борцимак оји су учествовали 1991 1992 у рату код вуковара и осијека дао 50 % на инфо стан а нови сад то није имао до ове године!
плус што је рецимо новосадски корпус био главни извођач радова за вуковарски регион! дакле највише и резервиста одавде,,,

док је трајао рат у р српској твоја србија је дала само 2 до 3 хиљаде добровољаца у војску р српске ! међу њима сам лично !

твоје србенде из аранђеловца ниша или врања су фућкале по кафанама прдуцкали под јорганом милујући гузицу супруге док је р српска крварила!

само две до три хиљаде и младић је то лично рекао! врло срамотан број, рецимо чак и мала цг је процентима дала више добровољаца у републику српску !

а кад дошло бомбардовањ највећи део као и 98ме су одрађивале јединице мупа , док војска тј резервисти 1999 су били углавном подалеко од погрнаичног дела и кошара!

шака јада војника на одслужењу војног рока!

и сад кажеш свака им част ??

ма коме , овом ћелавом манекену и кафанском певачу ?

који се ту на тој фотки сликао ко манекенчић, негде дубоко у припиздини тј позадини....

србија је легло кукавица од 1941 !

Можда не знам много о ратишту , али знам да је сваки војни објекат највише био мета напада , свака касарна и сваки војник а за цивиле да не говорим .НАТО није скирвао да му је мета српски војник , као што рекох не знам за Топалка и зашто ради то што ради , да је заведен или ради наменски .

Можда не знам много о ратишту , али знам да је сваки војни објекат највише био мета напада , свака касарна и сваки војник а за цивиле да не говорим .НАТО није скирвао да му је мета српски војник , као што рекох не знам за Топалка и зашто ради то што ради , да је заведен или ради наменски .
војни објекти су били напиуштени. војска се скривала ниеј тајна по вртићима школама и по терену.

од 100 000 реѕервиста 95 000 је пдруцкало у дебелој поѕадини

на косарама ко ти је ратовао ?

голобради војници нјих 200 до 300 , зашто тако мали број ? зашто нијесу добили појачање ?

немој мени да покушаш глупости око рата продавати...

оно што је брука је шињеница да су ти резервисти који су реицмо били и по централној србији тада 1999 потраћли да туже србију у стразбур зарад дневница!

државу србију!

гофна

шта би тек раидли да су као ја који је отишао у рс да гине на озрену две године ?

немој да прдуцкаш о рату о покриваш оно што се оправдати не може. србија је током рата на косову одрађивала посао са полицијом, слобо је тако наместио а војска ?

само оно на погрнаичном пределу кошаре паштрик остал ого к.урац у позадини....

а то што ради топалко *

па реко истину, јбг овај допиздео више са својом патетиком и говорима... прекину му шареницу коју народ воли да гледа да се опусти... и повредио му его

е сад није то ништа толико страшно јел да се не може решити... топалка свакако користе ови досовци и бандити како би пљували вучића ...

а вучић и бртаија онда постају још гори према овоме јел...

нек се чује с њим и кажему у лице шта има изгладе то и мирна босна...

а то што ради топалко *

па реко истину, јбг овај допиздео више са својом патетиком и говорима... прекину му шареницу коју народ воли да гледа да се опусти... и повредио му его

е сад није то ништа толико страшно јел да се не може решити... топалка свакако користе ови досовци и бандити како би пљували вучића ...

а вучић и бртаија онда постају још гори према овоме јел...

нек се чује с њим и кажему у лице шта има изгладе то и мирна босна...

Истина је да га користе , преко њега се обрачунавају а он или је пристао на то свесно или је доведен у заблуди ..као што сам написала , њему може газда неког локала наменски да каже да он не може да пева код њега због Вучића , што није истина јер што би се председник државе мешао у тезге неког певача ..заправо му тај газда прави проблем а он је из опозције.чист спин.

Истина је да га користе , преко њега се обрачунавају а он или је пристао на то свесно или је доведен у заблуди ..као што сам написала , њему може газда неког локала наменски да каже да он не може да пева код њега због Вучића , што није истина јер што би се председник државе мешао у тезге неког певача ..заправо му тај газда прави проблем а он је из опозције.чист спин.
ма да.

прекинуо му шареницу у којој ретко овај гостује и има прилику... и он попиздео а свакако је рекао истину да је овај досадио с толким говорима стално...

но то су искористили досовци , и онда је то попримило ноту уобичајеног спина дос бандита кој исе претвара у обрачун с вуцицем и братијом...

нека се изолује од свих тих који га тобож подржавају нек објасни вучиђу шта је рекао и то му каже лично у лице...

ма да.

прекинуо му шареницу у којој ретко овај гостује и има прилику... и он попиздео а свакако је рекао истину да је овај досадио с толким говорима стално...

но то су искористили досовци , и онда је то попримило ноту уобичајеног спина дос бандита кој исе претвара у обрачун с вуцицем и братијом...

нека се изолује од свих тих који га тобож подржавају нек објасни вучиђу шта је рекао и то му каже лично у лице...

У праву си јер га ти што га сада подржавају против Вучића још више потпаљују сукоб ..у праву си ..он да је паметан требао би да види ко то ради и са којом намером , али су лукави досовци , то им је нова тактика , спин ..када се освести , ако му не буде касно , треба да удари на њих ...ако се икада освести

Back