Др Алечковић: стручна анализа менталног профила Вучића - анално фиксирани психопата

Pa opet si mi dao link od nekog Sevastokratora i njegov komentar i otkud sad znam šta je taj novinar rekao. Ali nebitno, i meni je otužno kad koriste decu za promociju patriotizma, vere...I to ti kažem kao neko ko odlično poznaje izvornu muziku, znači pustimo elitizam. Isto kao ona Danica Crnogorčević, lepo peva ali je loš umetnik a ljudi se pale na to patetično izvođenje i srbovanje.
I sad zbog komentara nekog novinarčića Srbijom treba da vlada Vučić ili onaj blesavi Nestorović. Ajde bre ne padaj na te emotivne podvale.
Али човек ти даје аутентичан цитат дотичне новинарке НДХ1.
Како мислиш ,,користе децу"? Учити децу патриотизму, родољубљу није срамота, већ ствар кућног васпитања. Американци то раде са децом од малих ногу, Руси исто, све паметне и велике нације то раде.
Само Срби кад раде, то није у реду, е па нећемо тако.

Ово дете је талентовано, лепо, паметно и има елан љубави за свој народ и земљу у којој је рођена. То је све жива позитива. Исмевање томе је пример бешчашћа, некултуре, нецивилизованости, итд.
И то нема везе са другачијим политичким ставом. Схватила је и та новинарка или њени шефови, да је испала крајње безобразна, па је обрисала и профил и објаву.

Што се Данице тиче, ствар укуса, мени је она сјајна уметница.
 
Вређање, ругање и исмевање деци. И то деци са Распетог Косова.

Napisao je "Opštenarodni povratak u srednji vek". Ja mislila ko zna šta još. I šta je tačno tu vređanje i ruganje deci? Koju pesmu je pevala? Deca ne osećaju izvornu muziku jer to nije njihovo autentično iskustvo, jedino ako im matorci ne ispiraju mozak. Da bi se razumela i iskreno osetila potrebno je malo životnog i pevačkog iskustva.
 
Napisao je "Opštenarodni povratak u srednji vek". Ja mislila ko zna šta još. I šta je tačno tu vređanje i ruganje deci? Koju pesmu je pevala? Deca ne osećaju izvornu muziku jer to nije njihovo autentično iskustvo, jedino ako im matorci ne ispiraju mozak. Da bi se razumela i iskreno osetila potrebno je malo životnog i pevačkog iskustva.
Немој се молим те правити да ниси видео ову другу објаву:

Screenshot_2024-01-14-11-38-41-089_com.twitter.android.jpg
 
Deca ne osećaju izvornu muziku jer to nije njihovo autentično iskustvo, jedino ako im matorci ne ispiraju mozak. Da bi se razumela i iskreno osetila potrebno je malo životnog i pevačkog iskustva.
Ја сам рекао да је она талентована а не да је геније изворне музике. Читај мало шта се пише.
Наравно да јој треба времена да се још усаврши, али има потенцијал, то је поента.
 
Ја сам рекао да је она талентована а не да је геније изворне музике. Читај мало шта се пише.
Наравно да јој треба времена да се још усаврши, али има потенцијал, то је поента.
Čuj ja da čitam.

Čitaj ti
👆

да ниси видео
:mrgreen:

Videla sam, ali to je komentar neke desete osobe. Znači sad zbog komentara na komentar na komentar na komentar, Vučić treba da vlada. Ili Nestor. Jao Dule, al si ti emotivan i naivan.
 
Ја сам рекао да је она талентована а не да је геније изворне музике. Читај мало шта се пише.
Наравно да јој треба времена да се још усаврши, али има потенцијал, то је поента.
Ma ja ne komentarišem njen talenat. Neka je i genije, nebitno, ali to ne menja poentu da decu ne treba gurati da pevaju izvornu ili partiotsku muziku, posebno ne koristiti ih u ovakvim okolnostima.
 
Poslednja izmena:
Ја сам рекао да је она талентована а не да је геније изворне музике. Читај мало шта се пише.
Наравно да јој треба времена да се још усаврши, али има потенцијал, то је поента.

Jes taman je ona za zvezde granda, sa ostalim joj sunarodnicima ;)
 
Опрости.
Znači sad zbog komentara na komentar na komentar na komentar, Vučić treba da vlada. Ili Nestor.
Тај коментар одражава ставове које о Србији и Србима имају прозападни опозиционари, то је њихов главни медиј.


Најбоље би било да влада Нестор, али јбг народ није тако гласао, шта ћу.
Међутим, шта се ти секираш, па ево рекоше ови из Србија против насиља да ће прихватити мандате, што значи да ће легализовати ,,покрадене" изборе. Они лажу да то није то, али јесте.
Jao Dule, al si ti emotivan i naivan.
Да, ја ,,наиван" а ти се уздаш у ,,опозицију" која се побила међу собом око мандата. :lol:
 
Ma ja ne komentarišem njen talenat. Neka je i genije, nebitno, ali to ne menja poentu da decu ne treba gurati da pevaju izvornu ili partiotsku muziku, posebno ne koristiti ih u ovakvim okolnostima.
Значи, Руси и Американци греше када то раде? Они децу уче родољубљу од малих ногу.
А што је са Србима то проблем?
 
Значи, Руси и Американци греше када то раде? Они децу уче родољубљу од малих ногу.
А што је са Србима то проблем?

Problem jer njihovi presjednici i generali ne sjede u haski tribunal za ratne zlocine a tvoji da.
 
Problem jer njihovi presjednici i generali ne sjede u haski tribunal za ratne zlocine a tvoji da.
Следеће и ционистичко кад их осуде по оптужници Јужне Слободарске Африке. :per:
 

Back
Top