Dotakla sam dno

Hellen:
Јаооо...где ме нађе....!!!
Одувек сам била ужжжасно расејана....то је грозан осећај....а већина људи то не може да схвати...
На пример, кренем да бацим ђубре..и освестим се у самопослузи са кантом за ђубре у рукама.... Прешла сам 100 метара до самопослуге тако носећи канту, место да је испразним ту, на пар корака од зграде....
Десило ми је једном да сам пекла јаје, и да сам љуску убацила у тигањ, а јаје у канту за ђубре....

Ужас...срамота ме да причам...
У локалној самопослузи већ знају за ту моју особину, пошто стално заборављам ствари које окачим на улазу...
Ju nastavnica,a josh rasejana tako :D
 
Znam!... da će bacanje karata i glasovi igrača, upropastiti ovu dugu igru.
Nastaće neprijatno ćutanje!

Uzećeš, ponovo svoj ručni rad i pokretom noge spustiti suknju! :D

Isčeznućeš čaroliju?! :?
Preda mnom će sedeti ravnodušna i hladna žena, loše obučena!? :?

Oprostiću se s tobom, pod izgovorom da mi nije dobro? :D
 
a pruzis ruku i kazes tudje ime? :)
desilo se meni...znam kako se zove devojka i pruzam ruku i kazem Cao, ja sam Snezana" ( a nisam ja nego ona jel da)a ona Jao i ja sam na sta ja kazem Ovaj, nisam...
strasno :)
 
c009.gif
ja sam Danica...
 
Добро, видим да сте се отворили, па смем онда да признам још жешће бисере :? :

Уторак је. Срећу ме ђаци на ходику и питају:
-''Шта сам добио из писменог? Шта сам добио из писменог?''..
-''Бооже, децо, какав писмени, о чему причате?''
-''Писали смо у петак, зар сте заборавили!''
-''Ма јооок...прегледала сам, донећу вам сутра.''

Погледам по фиокама и орманима у школи- нема њигде њихових вежбанки! Код куће-ништа! Што је најгоре, уопште се не сећам да сам негде носила или имала вежбанке са собом.... И онда почне да ме хвата та добро позната паника, због чињенице да немам појма шта сам радила са њима....

У среду одлазим у локалну самопослугу, качим неку кесу на улазу, и онда ми сине:
'' Извинте, да нисте можда овде затекли неку кесу са вежбанкама?''
''Јееееесмо...наравно.....још од петка ту стоје, све смо их прочитали! Знате, јаааако строго оцењујете!!!'' :roll: :lol:
 
Aaa, Helen, sa dva l, moje dete masta o takvoj jednoj nastavnici, koja gubi vezbanke :) !
U svakom zlu, ima i nesto dobro.
Salu na stranu, vama, koji radite u skolama, sa decom- uopste, treba dati orden ako ne postanete, u najmanju ruku zaboravni.
 
Идем, ту ме бар знају, па чувају моје ствари које заборављам.
Прошле недеље ми је два дана тамо стајао албум са матурским фотографијама....:?
 
ova tema mi je vratila veru - u sebe!
vec sam mislila da je moja zaboravnost ili prvi simptom senilne demencije ili poslednja faza kasne mladosti (u svakom slucaju, :(:(:( ).
Rasejanost me cini nesigurnom - ne znam sta mi je vazno receno, pa se iznenadim kad saznam - ponovo! Srecom, moji bliski to ne zloupotrebljavaju, ali na poslu pravim umne face, kao, "naravno, to sam planirala za kasnije..." Zato belezim, zapisujem, stalno mi je planer ispred nosa. A onda u njega zapisujem (desno, "kucna" stana) cak i to da pri povratku ukljucim masinu za ves!
Zatim, nekoliku puta sam dovela u opsanost opstanak ako ne porodice onda poneke serpice, dzezve... Prvo sva voda ispari, zatim se posuda ugreje, zatim pocrni odozdo, ponesto se i isklobuci, pocinje da "mirise"... i onda stupam na scenu ja - prisebna i sabrana. Jer gledam naucne progame na televiziji! I znam kako se postupa kada se, npr. zapali ulje, potpali prazna serpa isl. (:()
Dno dna je bilo kada sam (bio je to period velikog stresa in my life) htela da ukljucim mikser... U svesti mi je bilo da treba negde da GURNEM ona dve "noge" za mućenje. Pa krenula s nima DIREKTNO U UTICNICU. Osvestio me je uzvuk prisutne osobe. Na stranu sto bih se spalila, uradila bih to pred ocima desetogodisnjeg deteta (:(:(:(:(:...


edit: uticnica, ne utikac....rasejana
 
Jao neko spomenuo serpe,ja ih upropastila bar 10.Sve isparilo i zagorilo pa kad sam htela da skinem i ringla zalepljena posla za loncem.Ja bila u basti i iskljucila se skroz tamo izgubim pojam o vremenu.Desavalo mi se da sa posla odem na drugi kraj mesta i osvestim se tek kad dodjem pred kucu iz koje sam pre dva meseca odselila.
 

Back
Top