Dotakla sam dno

muvalo:
Moje pitanje je: koliko ste rasejane? Sta zaboravljate? I u kojim situacijama?
Tema za mene pisana. :D
Kad imam mnogo mnogo obaveza rasejana sam toliko da je to opasno po život (moj).
Prošle nedelje sam na primer radila po ceeeeeli bogovetni dan nekoliko nesrodnih poslova... Jedno veče mi jave da treba da se stvorim na nekom prijemu u roku od odmah... ja umorna kao pseto, slika mi skakuće u vidnom polju... Okej, istuširam se, obučem, malo večeram, sednem u taksi i odvučem se tamo.
Tek što sam došla prolijem crno vino na bele pantalone.
A ja čak i ne pijem prokleto vino. :?

I tako...:roll:

Ako nisam umorna, prilično dobro žongliram u detaljima stvarnosti. Sem u stvarima koje moj mozak odbija da pamti i uredno zaboravi čim prođu. :lol:
 
Vrh je bio kada sam uredno spakovanu kesu, koju moram da ponesem, naslonila na vrata da je ne bih zaboravila, a onda na izlasku prokomentarisala "koja je budala ovo ostavila ovde" :) . Kulturno sklonila kesu i otišla. A već 10 dana treba da odvedem dete kod lekara, al eto. Ma sutra ću.
 
Pre neki dan sam obuo jednu čarapu naopačke, jer imaju neke kao "umjetne zakrpe" u smislu dosetljivih dizajnerskih aplikacija, onda sam se izuo obuo čarapu kako valja.. srećom, zatekao sam se kod roditelja, pa nije bilo ništa čudno.. sa lica se tek stvari sagledavaju onakvima kakve jesu. PRC!
A inače sam rasejan samo kada sam zaljubljen. I tu je priča o frižideru aktuelna: sipao sam piće u čašu, otvorio frižider, stavio punu čašu unutra, zatvorio friz, otišao u sobu i onda sam ukapirao šta sam uradio..E,..looda glavo..
 
Razbila jaje u cveće, počupala trepavicu pincetom, oprala zube majonezom, legla u solarijum u patikama i kosmodiskom, prebacivala programe mobilnim telefonom i išla da kupim baterije misleći da su se istrošile...da, jednom sam stavila paštetu u konzervi na ringlu...da sam bila u trenutku eksplozije u kuhinji poginula bih...
 
CaLiMeRo:
:shock: :D O.K. - you won.

(ovo se odnosilo na Sibirsku)

P.S. Kad sam se već izblamirala i citirala sopstveni post (mislila sam da sam odabrala izmenu :lol: ) da ispričam Priču o grašku. Godinama pre, studirala sam tada, stavim grašak da se podgreje, i vratim se u svoju sobu da učim.
***pola sata kasnije***
Misao 1: Ove proklete komšije opet spremaju nešto smrdljivo za ručak.
Misao 2: Da, odvratno je, ali podseća na neko poznato jelo.
Misao 3: Dođavola, šta bi to moglo biti... miriše pomalo kao... grašak... da, grašak.
Misao 4: O jbt ludačo, pa GRAŠAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK!
***otrčavam u kuhinju, jedva odvajam slepljenu šerpu od ringle i uspevam da spalim krpu za sudove***
 
sibirska:
Razbila jaje u cveće, počupala trepavicu pincetom, oprala zube majonezom, legla u solarijum u patikama i kosmodiskom, prebacivala programe mobilnim telefonom i išla da kupim baterije misleći da su se istrošile...da, jednom sam stavila paštetu u konzervi na ringlu...da sam bila u trenutku eksplozije u kuhinji poginula bih...
Ahahaha, u jeee... Pa ja uopste nisam rasijana... :lol: :lol: :lol:
 
Ja obicno kesu sa djubretom vozikam u kolima. Posle posla udjem u auto i hocu da se onesvestim od smrada...."jaoj kesa sa djubretom".... otrcim do prvog kontejnera, bacim je i onda vozim auto sa otvorenim prozorima i na -10....... i to mi se redovno desava.
 
Kako te ne mrzi da ukucavaš obaveze u mob...Jednom sam ukucao komšijin rođendan, oni se uvek sete naših datuma i, jbga, stavio alarm da me podseti, i naravno pomešao kome je kada, čestitao komšinici umesto komšiji.. :p A i truba je da nekog pozoveš i pitaš "E, je l ti danas rodjendan"...

Uh, sad mi je lakše kad vidim da još neko vozi djubre u kolima : ) Nama su oteli jedno vreme kontejner, SAĆU ja da idem baš tri ulice gore da bacim dj.. Zimus sam ja i mačiće vozio, sakrili se od snega ispod haube "MIJAU, MIJAU"..ceo dan su bili u kancelariji, posle sam ih vratio, vratili su se sa mnom, postao sam dnevni boravak za mačiće..
 
evi:
Ja obicno kesu sa djubretom vozikam u kolima. Posle posla udjem u auto i hocu da se onesvestim od smrada...."jaoj kesa sa djubretom".... otrcim do prvog kontejnera, bacim je i onda vozim auto sa otvorenim prozorima i na -10....... i to mi se redovno desava.

Pod hitno se obrati lekaru !!!
Imash problema sa chulom mirisa :-D :lol:
 
To da se zamislim pa promashim stanicu na kojoj treba da izadjem skoro da mi postaje uobichajena pojava.
I kod mene su u frizideru zavrshavale najrazlichitije stvari... ubedljivo vodi daljinski, pa nozevi, makaze... Mada ja mislim da je to neki problem sa friziderom. Tako ih prave. Nisu to chista posla.
 
HeBePoBaTaH_:
Kako te ne mrzi da ukucavaš obaveze u mob...Jednom sam ukucao komšijin rođendan, oni se uvek sete naših datuma i, jbga, stavio alarm da me podseti, i naravno pomešao kome je kada, čestitao komšinici umesto komšiji.. :p A i truba je da nekog pozoveš i pitaš "E, je l ti danas rodjendan"...

Uh, sad mi je lakše kad vidim da još neko vozi djubre u kolima : ) Nama su oteli jedno vreme kontejner, SAĆU ja da idem baš tri ulice gore da bacim dj.. Zimus sam ja i mačiće vozio, sakrili se od snega ispod haube "MIJAU, MIJAU"..ceo dan su bili u kancelariji, posle sam ih vratio, vratili su se sa mnom, postao sam dnevni boravak za mačiće..

:) :)
 
Ko... da je meni neka zadovoljština da celi bogovetni dan, ubacujem svakojake predmetiće u frižider! Ja bih radije (kad ne bih umro od gladi i od batina svog šumatog qrca :) !!!), da tebe ubacujem u isti!

P.S. Čupavo je sve ovo, ***** ми тебе :-)
 

Back
Top