Dodati (pod)forum "Ekonomija"

Da li treba dodati (pod)forum "Ekonomija?"

  • Da,treba da postoji (pod)forum "Ekonomija"

  • Ne,ne treba da postoji (pod)forum "Ekonomija"


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Aj malo bolje pročitaš temu i shvatićeš da Tihi nije lepo razumeo ideju,i da bi mu se svidela kada bi pdf bio napravljen i da bi shvatio koliko bi to bilo zanimljivo!

Ali,voleo bih i da dobijem moderatorsku zvezdu za uređivanje Ekonomije,Crne hronike i Ratova,konflikta i oružanih sukoba zbog pokretanja te tri inicijative.

Nijesam uopšte čitao temu, mislim da je potpuno nepotrebno dijeliti Politiku na stotinu podforuma
 
Funkcije:"Predsednik","Premijer","Monarch","Kancelar","Guverner" i ostale NE POSTOJE na Krstarici,jer je ovo jedan ozbiljan forum.To smo rešili još ranije uz supermoderatore i moderatore.Ukoliko hoćete da mitingujete,ja i moje kolege moderatori sa sindikata vas čekamo raširenih ruku!

Sva ove tvoje ideje, dileme i pitanja si mogao da pošalješ administraciji krstarice, a ne da otvaraš pet tema.
 
E, pa o tome raspravljajte na vašem sindikatu, pa kada se dogovorite, ako vi to tamo uopšte znate, uputite jedan zvaničan apel administraciji da razmotri vaš zahtev. A, na forumu Politika nećete otvarati teme o reorganizaciji foruma.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top