dobro jutro dobar dan i laku noc

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e, majche, baš si slatka. Evo, vratila sam se, malo smo ti gnjavili koleginicu, ali je ona bila maksimalno ljubazna i pričljiva i rekla sam da je to divno kad je agent tako uslužan i ne žuri da nas otkači što pre. A ona se onad požalila da su je stavili u finansije, a ona baš voli da priča i prodaje aranžmane.
Prvo sam rešila da uplatim tih 30%, što je izašlo nekih 13.000, a onda sam pomislila da će dinar i dalje da gubi vrednost i da će za koji dan za isti iznos evra trebati više dinara, pa sam onda rešila da dam sve što sam u tom momentu imala kod sebe, pa mi je pisala dva računa.
A u mom slučaju je problematičan muž. Ćerka i ja idemo, a on tu pravi problem, oće-neće.
Mislim, nije on kriv, takva se situacija namestila
 
U Pefkori....
ja bila tamo pre dve godine sa mužem i ćerkom, sin već tada nije išao sa nama..
sve je lepo, al nam bilo loše vreme... onda džaba ti i lepog apartmana blizu plaže
Ova žena je i njima rekla kad su bili juče-prekjuče, a sad i meni, da je smeštaj malo skromniji, da je u glavnoj ulici.... nema laži, nema prevare... tako ti je kako ti je - pa sad oćeš-nećeš. To je ono što ljudi uvek pozdravljaju - šta uplatiš i šta ti kažu - to dobiješ.
Aranžman je od 3. avgusta, svesni su i oni da su srećni da su uopšte nešto našli. A skupo jeste, ali to je najskuplji deo sezone.... sve je jasno...
 
A sto smajli koji crveni, to je sasvim ok, ja sam imala periode kad mi se uopste nisu lakirali nokti. I to u periodu kad je trebalo puno uciti, spremati prijemni... Kad pocnem da radim sa pravim radnim vremenom, pitanje da li cu i za nokte imati volje.
pa..eto...nekako nikako d a postanem ono.....zena..koja ce voditi racuna o tim stvarima....a bas volim da vidim lepe i negovane ruke i nalakirane nokte....a kad pomislim koliko sudova treba d aoperem ili da radim po kuci...mislim da bi mi nokti tj lak vazda bili iskrzani...pa onda je sam se opredelila da lak nemam uopste
 
ja imam periode kada uopshte ne mazem nokte
zimi uglavnom
sem z aneki izlazak ili tako to
a opet nekad(chitaj prolece-leto) me uvati ludilo, pa svaki dan mazem drugachije, sharam...
samo sad bash nemam vremena da bih se svaki dan mackala
tj nije da nemam, za to se uvek moze naci, ali ja sam perfekcionista
pa nekad radije troshim to vreme na neshto drugo-knjigu, film, forum:mrgreen:
 
e, ćao, evo mene opet, danas sam baš bila vredna ovde... nemo' sad da se razbežite, imam i ja šta da kažem o lakiranju, tj. nelakiranju noktiju. Ja ih uglavnom nelakiram, prvenstveno, naravno, iz istih razloga kao safira, a drugenstveno, zbog toga što sam provalila da mi se više listaju i lome kad lakiram. E sad, ja mislim da je to od onih skidača, a ne od laka. Ali jedno bez drugog ne ide. I to se trudim da koristim one bez acetona i uljane... ali opet se listaju. Ima posebna tema za nokte, čak, mislim i više njih... ali tavore tamo negde na dnu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top