Жене и технологија

Ovaj rad

Automotive-Lecturer-Viv-Collings-from-Cornwall-College-St-Austell-scaled.jpg
 
Koristim sve na "dugme",...plaćam i kupujem online, mobilni mi služi čak i za obavljanje licence (slušam predavanja i sastanke online). Sad,...to je sve manje, više nametnuto. Ali Smart veš mašine, TV i mašine za pranje suđa su extra. Čak sam pušila i elektronske cigarete.😁
Nije baš sve ni prednost, napr. oni roboti (usisavači) su po meni čista glupost.
Inače me kupovina takvih uređaja smara i ne volim taj moderni stil uopšte. Kod mene je sve "vintage" ili retro,... samo što kupujem savremene uređenje za domaćinstvo i visim na društvenim mrežama.😁
 
Koristim sve na "dugme",...plaćam i kupujem online, mobilni mi služi čak i za obavljanje licence (slušam predavanja i sastanke online). Sad,...to je sve manje, više nametnuto. Ali Smart veš mašine, TV i mašine za pranje suđa su extra. Čak sam pušila i elektronske cigarete.😁
Nije baš sve ni prednost, napr. oni roboti (usisavači) su po meni čista glupost.
Inače me kupovina takvih uređaja smara i ne volim taj moderni stil uopšte. Kod mene je sve "vintage" ili retro,... samo što kupujem savremene uređenje za domaćinstvo i visim na društvenim mrežama.😁
Е, упалим се ја да купим робота, мрзим усисивач...и гледам рекламе, кад на једној пише Успешно заобилази препреке, рецимо тепихе...ма мрш :rotf:
 
Pa sad je većinom svaka kuća bez zavjesa i tepiha.
Моја није, мени некако теписи и завесе дају топлину дому и то је оно што га одваја од салона намештаја.
Моји теписи су мали, али волим да их имам. И сад налетиш на робота који их успешно заобилази :rotf:
 
Моја није, мени некако теписи и завесе дају топлину дому и то је оно што га одваја од салона намештаја.
Моји теписи су мали, али волим да их имам. И сад налетиш на робота који их успешно заобилази :rotf:
Nije ni moja, mi nismo moderne.
 
Pa imaš razne robote za razne podove. Imaš i imitacije robota tj igračke.

Ja imam samsung robota onaj bejzik model i prezadovoljan sam. Evo već 10 godina mi usisava ja samo prebrišem viledom kada se setim.
Не заобилази тепихе? Озбиљно питам, углавном су они за паркете и разне подове...
 
Fora je što udara u te prepreke, pa moraš da prvo ispomeraš nameštaj. Kad već moram pomerati nameštaj, mogu sama i usisati.😁
За обичан усисивач не померам ништа, са стране, испод, изнад...шта да померам. Онда ипак није за мене.
 
И замолила бих чланове да се тема не користи за омаловажавање жена и њихових способности, јер мислим да се више ради о интересовању, него о неспособности било кога да ове ствари савлада.
pa i ja uvek velim jasta da je to tako i tako
a one nek izvole
prvo da stave pamet u glavu a dole sta uleti uleti🤣
 
Zbog posla sam morala sve da naučim iako me zamara
Da se pohvalim uspela sam da skinem videe sa fejsa posle ravno 11 godina
Mozgala sam jedno sat, čak ni ćerka nije znala kako.
Kad se zainatim sve mogu
Samo je veći problem što sve manje hoću.
Koristim šta mi treba i ako mi se nešto svidi to i uzmem ili skinem.
Nisam zaostala, niko od nas nije, svako koristi ono što voli.
Ja tv ne prilazim, ali na telefonu se dobro snalazim.
Komp prosečno ali zbog posla moram da budem uvek u toku i učim nove programe.
Nisam neki it stručnjak.
 

Back
Top