Quantcast

Dobijanje radne/boravišne vize u Nemačkoj

onlyFoolAndHorses

Početnik
Poruka
6
Da li neko ima info kako stoji situacija sa NOKS 6 - 8 (mislim na dobijanje termina za apliciranje za vizu)?
I mene isto zanima.

Ja sam se prijavio za termin 16.07.
Fejs nemam, neki clanovi su pisali pre dve-tri nedelje da je neko na fejsu prijavio da je dobio termin, a prijavio se 03.07.
Iskreno ne verujem da su se napredovali od tada.

Ako neko ima sveze informacije za NOKS 6-8, bio bih veoma zahvalan :)

Hvala unapred! :)

mirjana1211

Početnik
Poruka
8
I mene isto zanima.

Ja sam se prijavio za termin 16.07.
Fejs nemam, neki clanovi su pisali pre dve-tri nedelje da je neko na fejsu prijavio da je dobio termin, a prijavio se 03.07.
Iskreno ne verujem da su se napredovali od tada.

Ako neko ima sveze informacije za NOKS 6-8, bio bih veoma zahvalan :)

Hvala unapred! :)
Pratim grupu na fejsu. Nije bilo od tada novih aktivnosti za NOKS 6-8. Pishem kad se nesto novo pojavi ;)

FDDD

Zainteresovan član
Poruka
495
Jel moguce ubrzati termin za predaju dokumentacije ako imamo ugovor o radu za elektricare ? Koi korak je potreno preduzeti ? Jel neko radio ZUSTIMMUNG a da nije medicinsko osoblje i jel se moze dobiti u srbiji ili je potrebno to uraditi u nemackoj ? Neko pominje BESCHEID ( odgovor o proceni diplome )
Odakle ti iskoci?.... Milion istih pitanja postavljeno ovde -dal moz se ubrza-
NE MOZE

FDDD

Zainteresovan član
Poruka
495
Pitanje je za one koje su vec pokusali da se informisu i imaju neke nove informacije , ne moras gusiti temu
Da li ima neko vise obavesten ovde od mene, tesko. A ti da si i malo agilan po tom pitanju, procesljao bi ovu temu pa bi nasao odgovore.
Svi imamo ugovore, to je naaaaajmanji problem. Ja i mnogo nas cekamo vise od godinu i po dana na termine. I sad bi neko bio pametan da ubrza termin? Pa to bi ja prvi uradio da moze.
A kad si ti aplicirao za termin? Ako si skorije od 6 meseci, dzabe si to radio neces stici na red. Spremi se za novi zakon, glavno B1 nemacki.
Ovo ti je najbolji i najtacniji savet koji mozes dobiti.

Atos1

Zainteresovan član
Poruka
124
Pitanje je za one koje su vec pokusali da se informisu i imaju neke nove informacije , ne moras gusiti temu
Aco zašto ne bi ti bio jedan od tih koji žele da se informišu i saznaš nove informacije listanjem interneta ili najlakše ovog foruma, ne vidim da imaš želju išta da saznaš, jer te mrzi kažiprstom desne ruke da klikneš više od nekoliko puta kako bi saznao željenu informaciju. Tvoje samo pitanje nema nikakvu logiku i govori o tebi koliko si lenj, pa prepuštaš drugima da tragaju netom kako najbrže pobeći iz zemlje Srbije, a tebi da serviraju tajnu. Ako si toliko strpljiv u nameri da napustiš domovnu i promeniš životni kurs, onda bolje nemoj ni da započinještu priču o odlasku u Nemačku, jer će ti trebati mnogo više strpljenja od ovog ovde prikazanog... Ništa lično, prijateljski savet!

Aleksandarpero

Početnik
Poruka
6
Aco zašto ne bi ti bio jedan od tih koji žele da se informišu i saznaš nove informacije listanjem interneta ili najlakše ovog foruma, ne vidim da imaš želju išta da saznaš, jer te mrzi kažiprstom desne ruke da klikneš više od nekoliko puta kako bi saznao željenu informaciju. Tvoje samo pitanje nema nikakvu logiku i govori o tebi koliko si lenj, pa prepuštaš drugima da tragaju netom kako najbrže pobeći iz zemlje Srbije, a tebi da serviraju tajnu. Ako si toliko strpljiv u nameri da napustiš domovnu i promeniš životni kurs, onda bolje nemoj ni da započinještu priču o odlasku u Nemačku, jer će ti trebati mnogo više strpljenja od ovog ovde prikazanog... Ništa lično, prijateljski savet!
Vidim da ovde nema bas kulturnih ,ne vidim sto se javljas ako nemas nista pametno da kazes i odgovoris na moja gore postavljena pitanja . Jel ti je toliko dosadno u zivotu . Nadji neku zanimaciju . Moj prijatelski savet