Devojke, koliko ste sreli muskaraca koji su obdareni...

Malo podataka:
-duzina gnjurca dovoljna da zadovolji zenu je 13cm
-normalna duzina 13-18cm
-nadprosecna preko 18 cm

posto spadam u onu trecu grupu moram vam reci da to nije bas obdarenost, jer kad u nekim pozama vrlo lako dodirnem grlic materice moje partnerke, a za nju to nije ni malo ugodno. tako da je ova prica po malo besmislena, a fantazije treba da orijentisete prema nekim drugim mastanjima.
ukoliko bas sanjate o velikom, idite do sexy shopa pa kupite jednog od onih konjskih vibratora i videcete da velicina ne igra ulogu:)
 
zunomiljan79:
Malo podataka:
-duzina gnjurca dovoljna da zadovolji zenu je 13cm
-normalna duzina 13-18cm
-nadprosecna preko 18 cm

posto spadam u onu trecu grupu moram vam reci da to nije bas obdarenost, jer kad u nekim pozama vrlo lako dodirnem grlic materice moje partnerke, a za nju to nije ni malo ugodno. tako da je ova prica po malo besmislena, a fantazije treba da orijentisete prema nekim drugim mastanjima.
ukoliko bas sanjate o velikom, idite do sexy shopa pa kupite jednog od onih konjskih vibratora i videcete da velicina ne igra ulogu:)

Nismo ni sumnjali da si u trecoj grupi.Samo da znas, iako kenjas da imas veliku patku, na ovom forumu ili neces tucati nista, ili ces tucati neki krs.U svakom slucaju, na dobitku si.AFERIM!
 
Zamislite, decko sebi da nick Pastuv, ispise "disertaciju" o seksu (pogledajte i druge njegove postove), a onda se buni sto sam napisala kako me je obavestio o svojoj obdarenosti putem privatne poruke. Ko ga je terao da mi to pise? Nit' se znamo, nit' se dopisujemo ovde... samo odjednom meni u inboxu pp sa samohvaljenjem doticnog.
I pored svega, mislim da sam ja samo obavestila o onome sto on potajno zeli da svi znaju, ako je uopste istina.
 
Draga devojko, da te nešto i naučimo dok si na ovom Forumu. Iako nisam poštovalac dela dotičnog Pastuva, i ne branim ga ovim postom, želela bih da te obavestim da je PP skraćenica za privatnu poruku. Rings a bell??? Znači, on je hteo privatno da ti se pohvali-da je hteo javno, rekao mi svima da ima macana od 20cm. Ovako, rekao je to samo tebi i trebalo je da taj podatak sačuvaš za sebe jer je u pitanju, kao što je već rečeno, PRIVATNA poruka.
Meni, iskreno, uopšte nije stalo do informacije šta tebi stiže u Inbox, a verujem, ni drugima.
 
Queen_:
Draga devojko, da te nešto i naučimo dok si na ovom Forumu. Iako nisam poštovalac dela dotičnog Pastuva, i ne branim ga ovim postom, želela bih da te obavestim da je PP skraćenica za privatnu poruku. Rings a bell??? Znači, on je hteo privatno da ti se pohvali-da je hteo javno, rekao mi svima da ima macana od 20cm. Ovako, rekao je to samo tebi i trebalo je da taj podatak sačuvaš za sebe jer je u pitanju, kao što je već rečeno, PRIVATNA poruka.
Meni, iskreno, uopšte nije stalo do informacije šta tebi stiže u Inbox, a verujem, ni drugima.
8)
 
zunomiljan79:
Malo podataka:
-duzina gnjurca dovoljna da zadovolji zenu je 13cm
-normalna duzina 13-18cm
-nadprosecna preko 18 cm

posto spadam u onu trecu grupu moram vam reci da to nije bas obdarenost, jer kad u nekim pozama vrlo lako dodirnem grlic materice moje partnerke, a za nju to nije ni malo ugodno. tako da je ova prica po malo besmislena, a fantazije treba da orijentisete prema nekim drugim mastanjima.
ukoliko bas sanjate o velikom, idite do sexy shopa pa kupite jednog od onih konjskih vibratora i videcete da velicina ne igra ulogu:)


Priznajem da i nije bas prijatan dozivljaj kada spada u ovu trecu grupicu :cry: :cry: :cry: Boli,ubija!
 

Back
Top