Da li su zene veci predatori od muskaraca?

Šta? 2024.godine smo otkrili da i žene imaju iste nadražaje kao i muškarci i da nisu svetice samim tim što su žene? Da vole mlađe? Da vole da ih iz*ebeš? Da vole neobavezan seks? Da uživaju u seksu?

Pa ja se još sećam iz moje srednje kad je profesorka engleskog zvala ortaka da mu nareže neke pesme, smeškala mu se na svaku izjavu i slično, samo što to tad niko nije ni posmatrao kroz tu prizmu, bili klinci balavi. Nego je svet u tolikom narativu da su muškarci govna da se žene provlače ispod radara.

Citam ove teme o uciteljicama i malo malo neka uciteljica naskoci na nekog maloletnog ucenika.

I sad se razmisljam koliko bi to odjeknulo u javnosti da je obrnuto i da je ucitelj naskocio ucenicu.. potpuno druga dimenzija dogadjaja.

Otvaraju se dva pitanja.
Da li su muskarci anatemisani i sve sta urade prolaze 10x gore od zena
Drugo pitanje je a kako to uglavnom uciteljice naskacu?... da li su zene u stvari skriveni predatori upakovane u lepu masnicu cednosti opasnije od muskaraca?

To "malo malo" su ekstremno retki slučajevi ne samo u našem okruženju nego u svetu. I često su čak izmišljene vesti. Internet je mesto gde je jedno 20% onoga što pročitaš tačno. Lako čovek o bilo čemu može da stvori pogrešnu sliku čitajući svašta.

Šta? 2024.godine smo otkrili da i žene imaju iste nadražaje kao i muškarci i da nisu svetice samim tim što su žene? Da vole mlađe? Da vole da ih iz*ebeš? Da vole neobavezan seks? Da uživaju u seksu?

Pa ja se još sećam iz moje srednje kad je profesorka engleskog zvala ortaka da mu nareže neke pesme, smeškala mu se na svaku izjavu i slično, samo što to tad niko nije ni posmatrao kroz tu prizmu, bili klinci balavi. Nego je svet u tolikom narativu da su muškarci govna da se žene provlače ispod radara.

Smejala mu se na svaku izjavu - profanka ište resu, kejs klouzd!

Veruj mom ortaku napaljenom srednjoškolcu kako ga je proganjala hot profesorka engleskog.

Smejala mu se na svaku izjavu - profanka ište resu, kejs klouzd!

Veruj mom ortaku napaljenom srednjoškolcu kako ga je proganjala hot profesorka engleskog.

Ne verujem mom ortaku, već svojim ušima i očima, samo što mi to dođe preočigledno u momentu kad sa ove distance posmatram žene tih godina na koji način se ponašaju kad hoće da dobiju to što žele.

Pa ako se ovde otvori 10 tema u kojima se navodi da je učiteljica iskoristila učenika logično je da se nameće mišljenje da su one predatori. U svakom slučaju, takvi primeri su za zakonsko sankcionisanje nevezano za pol, profesiju ili bilo šta drugo.
По вестима би се рекло да учитељице то чешће раде, јел има нека статистика која каже другачије?

Ne verujem mom ortaku, već svojim ušima i očima, samo što mi to dođe preočigledno u momentu kad sa ove distance posmatram žene tih godina na koji način se ponašaju kad hoće da dobiju to što žele.

Verovatno ti ništa novo neću reći ako ti kažem da i nastavnici i profesori često imaju favorite među decom. Iz raznih razloga. Evo ja sam u srednjoj školi više proveo na soniju nego u učionici a uvek sam bio među onima koji su imali najmanje opravdanih. Razredna mi je uvek pisala opravdane jer sam se vadio na kasnio mi autobus i morao sam da izađem zbog autobusa. Što drugima često nije prolazilo. U suštini, gotivila me je jer sam bio miran, nisam pravio gluposti, nisam se svađao ni sa kim, niko se nije žalio na mene i slično. Tako da, nije svaka naklonost profesora prema đaku - hoće da ga naskoči!

Verovatno ti ništa novo neću reći ako ti kažem da i nastavnici i profesori često imaju favorite među decom. Iz raznih razloga. Evo ja sam u srednjoj školi više proveo na soniju nego u učionici a uvek sam bio među onima koji su imali najmanje opravdanih. Razredna mi je uvek pisala opravdane jer sam se vadio na kasnio mi autobus i morao sam da izađem zbog autobusa. Što drugima često nije prolazilo. U suštini, gotivila me je jer sam bio miran, nisam pravio gluposti, nisam se svađao ni sa kim, niko se nije žalio na mene i slično. Tako da, nije svaka naklonost profesora prema đaku - hoće da ga naskoči!

Nije svaka naklonost prema đaku - hoće da ga zaskoči, ali isto tako ima i onih koje jesu.

I nas su gotivili zbog raznih razloga, čak i ako smo bili problematični. Ali znam o čemu pričaš, dok ti ne možeš da znaš jer nisi bio tu, nisi video ništa od navedenog, ali zato si vrlo rad da ti objasniš situaciju. Pa, izvoli, budi pametan.

Nije svaka naklonost prema đaku - hoće da ga zaskoči, ali isto tako ima i onih koje jesu.

I nas su gotivili zbog raznih razloga, čak i ako smo bili problematični. Ali znam o čemu pričaš, dok ti ne možeš da znaš jer nisi bio tu, nisi video ništa od navedenog, ali zato si vrlo rad da ti objasniš situaciju. Pa, izvoli, budi pametan.
Pa eto, bio sam pametan. Rekao sam ti moju konstataciju. Nisam ni ja rođen sa 40 godina, prošao sam i ja taj period lože se profesorke na nas dase od 16 godina jer nam se nasmejala onomad.
Ne znam, ljudi, slobodno verujte u Mia Kalifa profesorke i Džoni Sins učenike. Ne branim ja to nikome.

Pa eto, bio sam pametan. Rekao sam ti moju konstataciju. Nisam ni ja rođen sa 40 godina, prošao sam i ja taj period lože se profesorke na nas dase od 16 godina jer nam se nasmejala onomad.
Ne znam, ljudi, slobodno verujte u Mia Kalifa profesorke i Džoni Sins učenike. Ne branim ja to nikome.

Aha, ovo je znači već druga tema gde ti znaš bolje od ljudi koji su bili tu i radili to kako se i šta dešavalo?

Evo, ja sam kresao moju profesorku na kraju srednje i to bukvalno po sistemu šta me košta sad da je iscimam, neće me više viđati svakako. I sad ćeš ti meni da objasniš kako to nije tačno jer ja imam neke benefite od toga što sam to napisao ovde pa, eto, to je prosto laž i nije se desilo?

Ja bih stvarno voleo da vidim kako izgleda vaše rezonovanje i razmišljanje, kako vi dođete do svih tih zaključaka i sa takvom tvrdnjom izgovarate takve stvari za situacije u kojima niste bili ni prisutni. Verovao ili ne, bilo je nas koji u srednjoj nismo igrali soni i kasnili na časove, nego smo bili vrlo spremni na mnoge stvari, što se dopadalo mlađim profesorkama.

Evo, ja sam kresao moju profesorku na kraju srednje i to bukvalno po sistemu šta me košta sad da je iscimam, neće me više viđati svakako. I sad ćeš ti meni da objasniš kako to nije tačno jer ja imam neke benefite od toga što sam to napisao ovde pa, eto, to je prosto laž i nije se desilo?
Нестрпљиво смо ишчекивали овај моменат.
Мотај каблове.

Нестрпљиво смо исчекивали овај моменат.
Мотај каблове.

Od ovih pojavnih oblika kao kristofer koji tačno zna priču kako se odvijala i celu situaciju u kojoj nije ni prisustvovao, pa mu onda daš lični primer da vidiš da nisi možda i ti izmislio ili si pogrešio, gori su mi samo pojavni oblici kao što si ti, koja glumi neki korektiv društva i kao ukazuje na nešto, sa pozicije uzvišenosti.

Sad nastavi sa rebrendiranjem, možda ti i uspe.

A moraću dva brufena da popijem koliko me boli ku*ac šta si ti očekivala.

Od ovih pojavnih oblika kao kristofer koji tačno zna priču kako se odvijala i celu situaciju u kojoj nije ni prisustvovao, pa mu onda daš lični primer da vidiš da nisi možda i ti izmislio ili si pogrešio, gori su mi samo pojavni oblici kao što si ti, koja glumi neki korektiv društva i kao ukazuje na nešto, sa pozicije uzvišenosti.

Sad nastavi sa rebrendiranjem, možda ti i uspe.

A moraću dva brufena da popijem koliko me boli ku*ac šta si ti očekivala.
Ма неее, него је довољно прочитати пар твојих порука да би се знало у ком правцу ће ићи свака друга
Ништа страшно, свако друштванце има по једног таквог, оног који све зна и све је радио.

Ма неее, него је довољно прочитати пар твојих порука да би се знало у ком правцу ће ићи свака друга
Ништа страшно, свако друштванце има по једног таквог, оног који све зна и све је радио.

Zamisli, ima ljudi koji su stvarno i napravili nešto i prošli nešto u životu, ne bi verovala.

Problem ovog mesta je što je prepun osrednjih ljudi, koji imaju neke male ili nikakve uspehe životne, te šta god napišeš ispadne ti se hvališ, ti si faca, ti si ovo i ono.

Zato je Zoki bio masovno prihvaćen, a da, on je pisao kako će da ljubi u ****, ha ha, kako smešno i zabavno, evo pustio sam niz nogavicu.

Mogu ti reći dok je u tebi bilo životne radosti bilo je lepo komunicirati sa tobom, ovaj nivo nadrkanosti te zaista preporučuje za radnicu u opštini.

Zamisli, ima ljudi koji su stvarno i napravili nešto i prošli nešto u životu, ne bi verovala.

Problem ovog mesta je što je prepun osrednjih ljudi, koji imaju neke male ili nikakve uspehe životne, te šta god napišeš ispadne ti se hvališ, ti si faca, ti si ovo i ono.

Zato je Zoki bio masovno prihvaćen, a da, on je pisao kako će da ljubi u ****, ha ha, kako smešno i zabavno, evo pustio sam niz nogavicu.

Mogu ti reći dok je u tebi bilo životne radosti bilo je lepo komunicirati sa tobom, ovaj nivo nadrkanosti te zaista preporučuje za radnicu u opštini.
Прво немаш појма са ким причаш, друго шта тражиш онда овде? Доказујеш се нама мизернима? Ако се једино тако можеш удићи нека онда.

1) Pazi stereotip je da ima dosta prevare i švaleracije
2) Stereotip je i da se muškarcima ništa ne veruje jer mnogo izmišljaju, preuveličavaju i lažu
3) Ja sam postavio moju temu o komšinici koja je 100% istinita do poslednje sitnice i većina vas je dreknula da izmišljam
4) Po mom mišljenju realnost je da ima svakakvih stvari i kombinacija. Švaleracija sa grupnim seksom itd.

Прво немаш појма са ким причаш, друго шта тражиш онда овде? Доказујеш се нама мизернима? Ако се једино тако можеш удићи нека онда.

Prvo, imam pojma sa kim pričam, nego ti ne ide rebrendiranje.

Ne dokazujem ništa, već imam konverzaciju i sa onim delom ljudi koje prosto nemam oko sebe inače, zabavno mi je, ja ovakve pojave nemam u stvarnom životu.

U privatnom životu ja nemam pojavu da dođe neko i ispriča svoje iskustvo i neko mu kaže "ne, ne, brate, ne znaš ti ja znam bolje od tebe" ili pojavu kao što si ti, kad neko napiše svoje iskustvo bude "evo, motaj kablove, on se sad hvali on je faca ha ha zamisli kako sam ga pročitala, ja, pregotivna osobica koja sam došla da se rebrendiram, ali izbija iz mene malo i ono staro".

U životu svom nisam imao ovoliki broj ljudi na lekovima oko sebe da vidim šta i oni misle, šta oni žive, kako to izgleda.

Нит умеш да читаш, нит логично закључујеш, па не чуди она аутошовинистичка тема о Србима.
E hvala što si mi otvorila oči, prosto ne znam kako bih se snašla da nema tebe :mrgreen: što si toliko negativna, šta ti to fali pa si ovoliko drčna dama :roll: a šta bude kad neko ne padne na tvoje provokacije, je l ti propadne dan :zper:

Back