Да ли Запад постаје асексуалан?

Schrodinger

Poznat
Poruka
8.887
Исти тренд као у Кореји, Јапану, присутан је и тамо

И тако, нико више нема секс – али зашто?

Људи средњих година немају много. Млади људи немају много. Јапанци немају много. Нити Британци , Аустралијанци или Американци.Током протекле деценије низ студија је открила значајан пад сексуалне активности широм света, а последњи пример за то је недавна студија фокусирана на САД која показује пад од 2009. до 2018. у свим облицима партнерске сексуалне активности и опадање код адолесцената.
 
Poslednja izmena:
Чекај бре !! Ја сам сељак човек па ми није јасно. Како мушкарац СМЕ да одбије лепу жену која му тражи да је јеббе !!?? То ко'да није крштено !
Pa mozda mu se ne dize zbog 5G mreze a ako je krsten odnosno religiozan tek su moguci eticki problemi, recimo ne pre braka itd.
 
Otupeli od kurtona i para dodje i ovde trend brzo
Promenio si korisničko ime.

Đoledžuni...

Hm.
Uvek će biti svih vrsta seksualnosti.
Samo danas zahvaljujući tome da su nam razlike zanimljivije o tome će se i više balaviti ili nemo odtvitovati/poštariti...

Aseksualnost je nezainteresovanost u sam seks. Penzioneri su to posebno oni koji jedva sami sa sobom što mogu. Srednje godine isto, jer im je bilo dovoljno u mladosti ili su pak verni svojim stavovima i verovanjima, a partner nije više voljan. Mladi? Eh mladi, kakva sredina takav i seks.
Porodice? Eh. .preživeće.
Iako se sve više i više približavamo životu bez dece, iako mislim, da je to utopija, ne može svet postojati bez želje za ponovnim početkom, u obliku dece. . . .
 
Promenio si korisničko ime.

Đoledžuni...

Hm.
Uvek će biti svih vrsta seksualnosti.
Samo danas zahvaljujući tome da su nam razlike zanimljivije o tome će se i više balaviti ili nemo odtvitovati/poštariti...

Aseksualnost je nezainteresovanost u sam seks. Penzioneri su to posebno oni koji jedva sami sa sobom što mogu. Srednje godine isto, jer im je bilo dovoljno u mladosti ili su pak verni svojim stavovima i verovanjima, a partner nije više voljan. Mladi? Eh mladi, kakva sredina takav i seks.
Porodice? Eh. .preživeće.
Iako se sve više i više približavamo životu bez dece, iako mislim, da je to utopija, ne može svet postojati bez želje za ponovnim početkom, u obliku dece. . . .
Ne pamtim kad se do sexa doslo konkretno zbog zelje i privlacnosti,sve neko napusavanje i kalkulacije povuci potegni,nije nista dovoljno dobro samo da se polega ,nego mnogo treba ulaganja, laganja i igrica pa se vecina i ne upusta u te mentalne gluposti
 
Исти тренд као у Кореји, Јапану, присутан је и тамо

И тако, нико више нема секс – али зашто?

Људи средњих година немају много. Млади људи немају много. Јапанци немају много. Нити Британци , Аустралијанци или Американци.Током протекле деценије низ студија је открила значајан пад сексуалне активности широм света, а последњи пример за то је недавна студија фокусирана на САД која показује пад од 2009. до 2018. у свим облицима партнерске сексуалне активности и опадање код адолесцената.
Ma ko ih ****, mi ovde se karamo i tako će i ostati😍
 
Исти тренд као у Кореји, Јапану, присутан је и тамо

И тако, нико више нема секс – али зашто?

Људи средњих година немају много. Млади људи немају много. Јапанци немају много. Нити Британци , Аустралијанци или Американци.Током протекле деценије низ студија је открила значајан пад сексуалне активности широм света, а последњи пример за то је недавна студија фокусирана на САД која показује пад од 2009. до 2018. у свим облицима партнерске сексуалне активности и опадање код адолесцената.
Ne postaje, baš naprotiv.
 

Back
Top