Da li je ok

Mislim da su ljudi postali toliki egoisti da su došli čak i do momenta "šalji mi penis/vaginu, aaaaali samo kad meni odgovara i kad ja lično mislim da je ok momenat".

Pride, ovde uopšte ne pričam o ljudima sa kojima nikad nisi imao komunikaciju tog tipa, pa ih sevneš sa intimnim delom tela, ovde govorim o drugim stvarima.

Čak sam na temi pročitao tvoj komentar tipa "zamisli pošalje mi tokom dana, a ja mislim o nauci, a on poslao jer mu se češu jaja"... Pa ne, nego ću kad mi se vidno je*e i iz nekog, ne znam kog razloga, odlučim da ti pošaljem takvu sliku da te pitam "izvini, Paula, meni se, eto, nešto pri*ebalo, da li se možda i tebi u ovom momentu pri*ebalo, pitam jer sam mislio da ti bacim fleš". Izgleda samo moraju da se prate potrebe jedne strane.

Još malo ćemo za ljude dobijati uputstva za korišćenje, a onda se ljudi čude što niko nikome ne prilazi, što svi žive što površnije. Pa zato što ti je svako kao minsko polje.

Da napomenem, uopšte ne govorim o potpunim neznancima koji ti pošalju takvu sliku.

Naravno da nije u redu poslati bilo kad. Zato što to može da ometa. Nije egoizam. Sve ima svoje vreme.

Ako kažem da želim da mi pošalje, ako kažem nedostaješ mi danas sam popodne slobodna , ili ajde da se pišemo uveče, onda se napravi dogovor.

Znam muškarce koji tim hotovanjem i slanjem slika i pisanja kad im se prohte baš umeju da danima ženu izbacuju iz koloseka, i ako su već povezani i ona odreaguje gubi se konc za svakodnevni posao. Ali ko to voli on kaže. Lično volim da razdvojim vreme kad se šta radi. To više rade oni bez dece, prema kom iskustvu

Sad još to ispadne egoizam? A nije egoizam slati sexualne sadržaje a ne znaš ni u kom fazonu je ta osoba tad.
Ali ko to voli kaže, sve je dogovor. Tema je bez dogovora, na svoju ruku.

Naravno da nije u redu poslati bilo kad. Zato što to može da ometa. Nije egoizam. Sve ima svoje vreme.

Ako kažem da želim da mi pošalje, ako kažem nedostaješ mi danas sam popodne slobodna , ili ajde da se pišemo uveče, onda se napravi dogovor.

Znam muškarce koji tim hotovanjem i slanjem slika i pisanja kad im se prohte baš umeju da danima ženu izbacuju iz koloseka, i ako su već povezani i ona odreaguje gubi se konc za svakodnevni posao. Ali ko to voli on kaže. Lično volim da razdvojim vreme kad se šta radi. To više rade oni bez dece, prema kom iskustvu

Sad još to ispadne egoizam? A nije egoizam slati sexualne sadržaje a ne znaš ni u kom fazonu je ta osoba tad.
naravno
zamisli tip posalje sliku ponosa ribi arhitektici,momentalno joj skrene fokus sa posla - i onda zgrada ispadne ukrivo.....
uzas..

A pisanje po forumu te ne ometa? Ne ometa te mobilni telefon kad te neko zove iz xy razloga?

Apsolutno je egoizam, jer ispadne "sve ima svoje vreme", znači ti treba da imaš vreme kad smeš biti napaljen, jer ako se to razlikuje od mog vremena kad sam napaljen ne dao ti bog dragi da mi pošalješ svoju neku sliku, onda imamo problem. Danima izbacuju ženu iz koloseka?

Ne znam, gubi se spontanost, ljudskost, sve se svodi "može, aaaaali samo kad je meni lično ok". Meni da neko reaguje loše i još mi dođe sa pričom "šalješ kad ti ja kažem", dobila bi mi ku*ac, ali ne onaj u vidu slike intimnog dela.

Opet kažem, pričam o ljudima sa kojima si već u toj komunikaciji i normalna je stvar, ako već osoba radi to uopšte. Ne pričam o fenomenu da sad neko zađe lupam po forumu i napuni inbox falusom ili vaginom svima redom, random.

Eto . treba razgovarati o pristojnosti.
Ja se pre nekog vrem muvala sa nekim malo i u sred dana čekam dete u školi pogledam vajber slika penisa. Neverovatno. Dakle, ljudi uopšte ne misle šta rade. Njemu se češu jaja i samo to je bitno.
Uopšte ne komuniciram sa takvim ljudima.

Ili li šalje sexi poruke u sred dana, a ja mislim o nečem iz nauke, apsolutno se zaprepastim otkud takva sloboda da pišu šta im padne na pamet
Užas, čitam ovo, prosto ne verujem kakvih ljudi ima i u kakvom svetu živimo.Malo je reći da sam zaprepašćen!
A na koji ti je broj poslao sliku? Jel preko mts mreže?

Back