Da li je ok

Ma nikog to ne treba da ima kad ne ceni zelju za parrtnerom,kad im nabacim kriterijum paznje da vidim ko ce da ih zasluzi ikad
ja i ne saljem fotke. Nisam nikad ni slao, ne znam zasto. Valjda kapiram zene da nisu toliko vizuelne, vec ih vise radi komunikacija. Ali osetis to da li hoce da te spusti seksualno- energetski. I onda je iskuliram. Moze par puta da napravi opravdanje, posle toga je razvlacenje nekog neiskrenog i bezveznog odnosa.
Ok kapiram sad da je zvrcnes u sred sastanka i pocnes da joj dahces za telefon- treba biti zreo i kapirati da ljudi imaju obaveze, svoje vreme.

Ima u tome istine kao na mejlu trebalo bi negde da i vajber može da da obaveštenje za sve osim .. te i te osobe, da primam poruke recimo od tad do tad.

Zato i ne gledam tel često. Kome je hitno pozvaće.
Imas brate na vajberu da prebacis u skriveni kontakt - javne da je nesto stiglo ali ne pise od koga ni sta.

ja i ne saljem fotke. Nisam nikad ni slao, ne znam zasto. Valjda kapiram zene da nisu toliko vizuelne, vec ih vise radi komunikacija. Ali osetis to da li hoce da te spusti seksualno- energetski. I onda je iskuliram. Moze par puta da napravi opravdanje, posle toga je razvlacenje nekog neiskrenog i bezveznog odnosa.
Ok kapiram sad da je zvrcnes u sred sastanka i pocnes da joj dahces za telefon- treba biti zreo i kapirati da ljudi imaju obaveze, svoje vreme.
Kuliranje foliranje uvek pali samo mene to smara,sve ili nista na max

Ili ne daj boze da prebaci na onu pricu: napaljen si muskarac nisi ozbiljan.
uuu da vidis kako tada postanem hladan. To mi je bas ono granica krajnja. Samo je presaltam u glavi od seksi na neko bice sto dise, jede i tu okolo postoji. I nece tu biti seksa, moze da kuka da place - a imao sam takve situacije. Te fore bas ne volim. Aj da vidimo kako mislis sada odrzavamo ovaj odnos. Tu sam bas osetljiv.

uuu da vidis kako tada postanem hladan. To mi je bas ono granica krajnja. Samo je presaltam u glavi od seksi na neko bice sto dise, jede i tu okolo postoji. I nece tu biti seksa, moze da kuka da place - a imao sam takve situacije. Te fore bas ne volim. Aj da vidimo kako mislis sada odrzavamo ovaj odnos. Tu sam bas osetljiv.
Ma da to su koske od zivota na zna to za bolje

Jako ih kažnjavaš, da te doživotno pamte.
I pate, jer Te nisu kušale.

Zašto bih bila?
I primala i slala. Malo mi je nenormalno primati slike i slati iste nekome koga ne poznajem i osobno i sa kim nisam već bila intimna.
Vidi, ako si se javno fotkala ovde, nekom se dopadneš na prvu...krene ukliz u inbox i tako, reč po reč..razmenite neke fotke,,,
NE explicitno,,,već sa plaže, bazena, SPA...

Pa vidiš da li ima podudaranja za dalje ili stop, blok, prekid...i taj rad.

Sada se ljudi pre nađu preko mreža, nego uživo. Takvo vreme i trendovi.

Vidi, ako si se javno fotkala ovde, nekom se dopadneš na prvu...krene ukliz u inbox i tako, reč po reč..razmenite neke fotke,,,
NE explicitno,,,već sa plaže, bazena, SPA...

Pa vidiš da li ima podudaranja za dalje ili stop, blok, prekid...i taj rad.

Sada se ljudi pre nađu preko mreža, nego uživo. Takvo vreme i trendovi.
Nisam tinte pila da padam na fotke niti da padam na lika koji pada na fotke.

Jako ih kažnjavaš, da te doživotno pamte.
I pate, jer Te nisu kušale.
Setih se, imao sam 20 i pomak, bio sa devojkom - cica bas, i naravno ono igrice, necu odmah seks i td i ja ono strpljiv naravno i dohvatimo se i uletimo u vezu. I sad mlad napaljen, lezimo, gledamo film (a nije da je samo seks bio, imali smo cool pricu skroz) i rukom na njenu nogu, ona puhce. Drugi put- ona puhce. Sklonim ruku, nastavimo, film se zavrsio, rekoh: aj vozim te kuci, kad ona u sred puta pocne da place. Reko sto places? P znas da volim da me diras dole. Reko: aj sad kuci idi pa razmisli, bez pritiska, jel sve ok i sta ti to zelis samnom.
Nije to kaznjavanje, nego sam samo takav. Umes da prekines lep dozivljaj? Ja umem da ga rasparcam. Da ga nema. A ti vidi ko ti treba - magare ili muskarac. Javi putem sms-a, a muskarca kao sto sam ja, ne zelis da naljutis.

Back